Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen irreálisan magas belső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen irreálisan magas belső elvárásokkal mindig egyedül leszek? N

Figyelt kérdés

A fiúk szép lánynak, igényesnek tartanak, csak nem találkoztam még olyan férfival, aki belsőre megfelelne.Akiben ez meg lett volna:

Érzelmileg fejlett, látja az emberi viselkedés mintákat,

Tud lelkizni, nem flegma, érzékeny, nem játssza a férfi állatot, nagyon okos, de nem lenéző, nem él vissza vele, nem manipulatív.

Szembe néz a saját félelmeivel, gyengeségeivel.

Nem él a kirakatban, keresi a nyugalmat, a kultúrát. Nem dohányzik. Szeret mozogni. Természetes. Nyugodt.

Érdekli a világ, szeret tanulni.

Képes kívülről látni önmagát, a hibáit beismeri.

Szereti a gyerekeket, tiszteli a gyengébbeket.

Nem foglalkozik a divattal, mások elvárásaival.

Töretlenül őszinte a kritikus pillanatokban is.

Nem ítélkezik.

Nem akar gerincre vágni 2 hét alatt.

Van humora.

Tud egyedül lenni, nem függ tőlem.

Átment szenvedéseken, de tiszta lelkű.

Ezek irreális elképzelések?


2016. ápr. 7. 16:42
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
Hű, hát milyen érdekes, hogy a felsoroltak 90%-ának szöges ellentétével rendelkező pasasokra buktok.
2016. ápr. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:

Majdnem minden pontnak megfelelek.

Szeretek mozogni, de nem vagyok vékony. Ennek ellenére fizikálisan nem vagyok gyenge.


De ha 100%-ban megfelelnék a legapróbb pontnak is, a külsőm miatt úgy sem kapnék esélyt.


26/f

2016. ápr. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 Blade Bone ***** válasza:
Szerintem nem. :) Nem szeretnék most itt kérkedni, de ezek nem nagy dolgok, bennem ezeknél még sokkalta több is van, igaz mondjuk okosnak nem mondanám magam, mert nagyon elenyésző tudás birtokában vagyok csak, de viszont a megújulás tudata bennem, szeretek fejlődni és űzni a rosszat, nagyratörő álmaim vannak amik megvalósítására nem tudom egyenlőre, hogy lesz e partnerem, de nem is ez a lényeg.. Szóval visszakanyarodva, szerintem se aggodj amiatt, hogy egyedül maradsz, csak bízz önmagadban. :)
2016. ápr. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:

Akkor én most selejtes vagyok ha ebből rám szinte alig igaz valami ? :D

Amúgy ki tudja biztos vannak ilyenek, de ez a lista nagyon nagyon hosszú... ennyi elvárás szerintem az az irreális inkább. Van a felsoroltakban jó néhány erősen szubjektív dolog is.

2016. ápr. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:

Itt igazából pár dolgot többféleképpen is lehet értelmezni.


"tiszteli a gyengébbeket." Ez mit takar igazából ?


Én azt tisztelem aki megérdemli, persze ettől függetlenül nem vagyunk tiszteletlen olyanokkal akit nem ismerek, de akiről nem gondolnám, hogy megérdemli azt nem fogom tisztelni.



"de tiszta lelkű." Ez alatt se egyértelmű mire gondolsz.



"de nem lenéző" Ez is elég fura pont mert van olyan ember akit nem lehet nem lenézni, de pl nem szokásom olyan ember lenézése aki nem tett ellenem semmi rosszat, és amúgy alapvetően egy normális ember.



"Érzelmileg fejlett" Itt pl mire gondolsz ?

2016. ápr. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:
#18 nem szeretsz a gondokról beszélni..kellemetlen számodra..ettől függetlenül lehetnék halálosan szerelmes beléd, de szörnyű véget érne a kapcsolatunk, én a" bújást, lelkizést" más férfi mellett keresném. Ergo, nem csalnálak meg, elhagynálak, akármilyen cuki vagy, ha nekem nem tudsz megnyílni, akkor pápá..
2016. ápr. 7. 17:19
 27/42 anonim ***** válasza:
Én bújúsabb, érzékenyebb vagyok nálad. Ebben biztos vagyok.
2016. ápr. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

Hát ebben az esetben inkább benned a hiba, mint bennem... Valószínűleg túl sokat vársz el egy kapcsolattól. Nem varázsszer mindenre, akkor sem ha mesébe illő sokszor a megjelenése.

Az igyekezetemnél többet nem tudok és nem is lehet nyújtani; akár tetszik akár sem.

2016. ápr. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:
#27 egy párkapcsolat alapja, hogy tudsz beszélni az érzéseidről, gondokról, ezért van a párod. De Te inkább feljössz ide, hogy engem sértegess. Én nem sértésnek szántam, ezek a tapasztalataim. Lehet, minden tulajdonság illik rád ezen kívül. Te írtad, hogy ez neked nem megy. Nem személyes bántás céljából írtam a választ. Csak nekem fontos, hogy a férjem/párom nekem mondja el a gondokat, ne a kollégáinak, mert neki ez kellemetlen...
2016. ápr. 7. 17:46
 30/42 anonim ***** válasza:

Szeretem az ilyen felsorolásokat, mindig összemérhetem magamat az adott hölgy álmai hercegével. :D Lássuk!


1) Magas az EQ-m, és relatíve jó emberismerő vagyok.

2) Tudok "lelkizni", főleg, ha nehéz időszakon megyek át. Az IQ-m is átlag feletti.

3) Az önismeret fontos.

4) Nem dohányzom. A természetes mire vonatkozik? Többnyire nyugodt vagyok.

5) Ez nagyon.

7) Objektivitás, szintén oké.

8) Utálom a gyerekeket.

9) Szakmai ártalom, de nálam az ing a divat.

10) Túl őszinte vagyok.

11) Csak az nem "ítélkezik", akinek nincs véleménye a dolgokról.

12) Ha a "gerincre vágás" a szex eufemisztikus megfogalmazása, ezt sem garantálom.

13) Van. Kérdés, hogy mennyire vagy rá vevő.

14) Kimondottan igénylem az egyedüllétet.

15) Ez nem teljesen egyértelmű, de mondjuk, hogy oké.

2016. ápr. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!