Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az önállótlannak számít, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az önállótlannak számít, ha jól keresek, de anyukámmal élek? Problémát jelenthet ez a csajoknál?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, mérnök, van állásom jelenleg 340 nettót keresek, de később ez növekedni fog.

Sok olyat olvasok, hogy "anyuci kisfia" típusú pasikat nem szeretik, mert önállótlanok stb. Én nem vagyok önállótlan csak totál felesleges lenne fizetni egy másik lakást, amikor enyém az egész tetőtér 4 szoba+fürdő+wc.

Majd esetleg külön költözök akkor ha lesz komoly kapcsolatom.

Ez önállótlannak számít még? Problémát jelentene a csajoknak?


2016. márc. 12. 19:28
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
30%

Lehet úgy nézni, hogy elveri a bérét, meg úgy is lehet, hogy megtanulja az élet dolgait. Te pl hogy fogod megtanulni a pénz beosztását, a számlák fizetését stb ga folyton csak gyűjtögetsz? Az nem elég ha elméletben király vagy. A valóság eléggé különbözik.

Meg tudod nem mindenkinek olyan idilli a családi helyzete mint neked (normális szülők -felteszem -, elegendő élettér).

2016. márc. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
10: Én Lakatos Házimanónak olvastam elsőre a nevedet.:))
2016. márc. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
73%
Azért ekkora fizetéssel otthon lakni,ha csak nem beteg az anyukád,nem is Pán Péter szindróma,inkább rohadt nagy szxrrágás.Pláne,ha még főzni se főzöl otthon,mert az alapanyag ára kell a lakáshoz.Én bizony behúznám a kéziféket,ha ilyen pasit ismernék meg,mert ha már most ilyen,mi lesz később?Nem lesz majd képes venni legalább szülinapomra egy szál fehér rózsát,mert kocsira gyűjt?Itt nálam nem is konkrétan az otthon lakás lenne zavaró,hanem a smucigság.Nálam ez egy maximálisan kizáró ok.
2016. márc. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
66%
#13 lol egy 200Ft os rózsát hasonlítasz egy 70e-es albérlethez. nem egyforma a 2. Ne legyél már nevetséges!
2016. márc. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
83%
Azért 340 ezerből simán futná arra az albira és még félre is tudna tenni minden további nélkül.
2016. márc. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
88%

#15

Mondjuk az azért nem mindegy, 12 vagy 6 év alatt gyűlik össze a lakás ára. 15 millió forintot ha havi 100 ezret tud csak félrerakni (albérlet mellett kb ennyit tudna max), akkor 12 év.

2016. márc. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 omba ***** válasza:
95%

#9, a lényegi kérdéseket kikerülted, mosol-e, főzöl-e?

- KÉPES VAGY-E ellátni magad? Egyáltalán, dolgodnak tartod-e?

2016. márc. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
77%

#16


15 milla? Ember, 6-7, de 10 milláért is lehet már venni lakást! Bár igény szerint lehet költekezni. Aki palotában akar élni, az fizesse meg az árát!


De azért tegyük hozzá hogy a feléből is lehet már lakás vásárolni!


Tehát, ha 340-et tesz félre, akkor egy 8 millás lakásért 2 évet kell spórolnia. Onnantól kezdve el lehetne költözni anyucitól és saját kéróban lehetne lakni!

2016. márc. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha külön van választva a fent meg a lent, és képes vagy magadra főzni mosni takarítani akkor semmi probléma.

4 szoba, fürdő wc...alapból nem kicsi.

Egy ilyen szintet albérletben jó drágán találsz.

2016. márc. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Szerintem ez rendben van így. Lehet lesz olyan nő aki önállótlannak fog gondolni de nem feltétlen lesz igaza. Ha képes vagy fenntartani magadat akkor szerintem rendben vagy, hogy otthon laksz és spórolsz. Csak vigyázz, hogy be menj át smucigba (: 21/L
2016. márc. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!