Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Holnap nőgyógyászhoz megyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap nőgyógyászhoz megyek az anyukámmal és már nem vagyok szűz. Anya nem tudja. Az orvos elfogja mondani neki?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és 1 hete vesztettem el a barátommal akivel lassan 2 hónapja vagyok együtt.
2015. jan. 4. 16:30
1 2 3
 1/24 Jázi :) ***** válasza:
Ha nem tini nőgyógyászhoz visz valószínűleg már sejti,h nem vagy szűz.
2015. jan. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
66%
El fogja neki mondani, nyugi.
2015. jan. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 aladar12 ***** válasza:
56%

igen tudni fogja és meg fog büntetni érte. kell neked házasság előtt dugnod.

amúgy nem hiszem, mert van valami orvosi titoktartás vagy mi a tököm.

2015. jan. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Lilkooo válasza:
56%
Az orvosnak nincs ahhoz joga hogy bármilyen információt adjon ki rólad és a személyes ügyeidről .. mert köti az orvosi titoktartés meg már bocs de 16 vagy és anyud is elkísér most komolyan szerintem nem fog bemmeni veled és azt nézni hogy turkál az orvos a puncidban mond meg neki hogy egyedül akarsz menni mert neked ez kényelmetlen hogy 16 évesen is még kísérget az anyukám
2015. jan. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Ha akarod, nem megy be veled anyu, és igen, ha te megkéred, hogy ne mondja el, az orvosi titoktartás kötelezi.
2015. jan. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy kederűl-e, hogy milyen vizsgálatra mész. A kérdésedből ez nem derűl ki. A nőgyógyásznál is vannak különbözőek, nem mindegyiknél derűl ki!

De az orvosi titoktartás rá is vonatkozik! 14 már elmúltál, kérheted, hogy ne menjen be veled.

2015. jan. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2015. jan. 4. 16:35
 8/24 anonim ***** válasza:
igen, ahogy előttem is írták, köti az orvosi titoktartás. másfelől kérheted, hogy egyedül menj be, az orvos is simán kiküldheti édesanyád, nem 10 éves kislány vagy már. amúgy anyukád minek rángat el nőgyógyászhoz? lehet, hogy sejti, nem vagy szűz, és választ remél? jobb ilyenkor az őszinteség, mert ha a dokitól nem kap, téged gyötör addig, amíg be nem vallod...
2015. jan. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Nem azért megyek (megyünk...) mert sejti hanem mert én akarok elmenni hogy minden rendben velem. De egyedül nem mehetek....
2015. jan. 4. 16:41
 10/24 anonim ***** válasza:
ajjaj.szerintem holnap lesz miről beszélgetni anyuval... :-)
2015. jan. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!