Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az önállótlannak számít, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az önállótlannak számít, ha jól keresek, de anyukámmal élek? Problémát jelenthet ez a csajoknál?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, mérnök, van állásom jelenleg 340 nettót keresek, de később ez növekedni fog.

Sok olyat olvasok, hogy "anyuci kisfia" típusú pasikat nem szeretik, mert önállótlanok stb. Én nem vagyok önállótlan csak totál felesleges lenne fizetni egy másik lakást, amikor enyém az egész tetőtér 4 szoba+fürdő+wc.

Majd esetleg külön költözök akkor ha lesz komoly kapcsolatom.

Ez önállótlannak számít még? Problémát jelentene a csajoknak?


2016. márc. 12. 19:28
1 2 3
 1/27 VirágésBence ***** válasza:
32%
Szerintem nem számít önállótlannak, ha nem anyáddal lógsz mindenhol és vannak önálló döntéseid, nem csak cseszekedsz és nem hagyod beleszólni anyudat a dolgaidba.
2016. márc. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
6%
így hogy sokat keresel talán! de mint tudjuk így szűrik ki a pénzeseket mert albérlet az nem olcsó mulatság
2016. márc. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
22%

Mint a mesében, tisztára olyan ez a story. Kicsit valótlan, hogy keresel 340 nettót, de smucig vagy kiadni albérletre pénzt, csak mert kényelmesebb anyuci szoknyája alatt.

Én inkább a Péter Pán szindrómát fűzném hozzád.

2016. márc. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
94%
Nem az az önálló, ha tiéd a tetőtér, hanem ha te is főzöl, mosol, takarítasz magadnak és nem szaladsz minden nap le anyucihoz, sőt van hogy napokig nem találkozol vele. Ha ehhez még az anyád is normális, nem megy fel hozzád zaklatni akkor ez nem gond.
2016. márc. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem attól vagy önállótlan, ha a szüleiddel élsz, és nem a sok fizetéstől leszel önálló.

Van egy nőismerősöm. A szülei képtelenek bánni a pénzzel, adósságot adósságra halmoztak nagyon sokáig, emellett betegségek miatt leszázalékolták őket, anyuka egyáltalán nem dolgozhat, apuka csak részmunkaidőben. Ez az ismerősöm még kislány volt, amikor a szülei ráíratták a lakásukat. Amint elég nagy lett, és lett munkája meg önálló fizetése, átvette a szüleitől a lakás ügyeit, számlákat, minden ilyet, és mindent megtett azért, hogy a családi adósságokat minimálisra csökkentse. Azt nem tudom, most van-e éppen adósságuk, de amióta az ő kezében vannak a család pénzügyei, azóta biztos nem szedtek össze újat.

Szerinted ő önálló vagy sem?


Én úgy gondolom, hogy attól lesz valaki önálló, hogy önálló döntéseket hoz, nem szolgáltatja ki magát másokkal, képes önálló cselekedetekre, képes elintézni őt (is) érintő hivatalos ügyeket.


Szóval ebben az értelmezésben anyuci pici fia olyan férfi, akire anyuci főz, anyuci rakja be a szennyesét a mosógépbe, anyuci takarítja még a szobáját is, anyuci mindent megcsinál neki, mint egy óvodásnak, és ő ezen nem is akar változtatni, és olyan nőt keres párjának, aki ugyanúgy fog viselkedni a párkapcsolatban, mint az ő anyukája, vagyis ugyanúgy kiszolgálja majd.

2016. márc. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Hát ha hasonló lányt keresel, akkor nem.

De egy önálló (egyedül lakó) lánynál hátrány.

2016. márc. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
53%

melyik csajoknak a 4 milliárdból?


kamu.

2016. márc. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha anyád mos, főz, takarít rád te meg semmit nem csinálsz otthon soha, és az esetleges összeköltözésnél ez mind a nőre hárulna, mert te a mosógépbe se tudod a szennyest bepakolni, és azt se tudod, hogyan kell bekapcsolni a porszívót, akkor igen, borzasztóan önállótlannak számítasz, és elkerülnélek messziről.
2016. márc. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Mi a tökömnek fizessek albérletet meg rezsit csak azért, hogy elmondhassam, hogy egyedül élek? Az is sok pénz, inkább gyűjtök saját lakásra, nagyon hülye felfogás ez, hogy csak azért szórd a pénzt eszetlenül, mert a társadalomba beivódott sztereotípia, hogy aki az anyjával él az lúzer.

Szerintem az a vesztes, akinek sosem lesz saját lakása, mert elveri a pénzét albérletre totál feleslegesen.

2016. márc. 12. 20:07
 10/27 anonim ***** válasza:
78%
jól írod kérdező van külön lakrészed minek fizess másnak?
2016. márc. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!