Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, h az exem megszunt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, h az exem megszuntesse a kapcsolatot anyukammal?

Figyelt kérdés
Az exemmel nem mukodott a kapcsolatunk es fel ev mulva szakitottam vele mert nem akartam egyikunk idejet sem vesztegetni. O persze rettentoen kiakadt, nem akart elengedni, honapokig a nyomomban volt es mar szinte zaklatott. Anyam szemeben is en voltam a feketebarany,mert o nagyon kedvelte a baratomat es szerinte becsaptam ot. Nagy nehezen a helyzet lecsendesedett, am az exem azota folyamatosan kommunikal az anyukammal a neten (ugy tudom, h csak ezen). Anya szerintem nem tudja, h tudom, de magatol sem mondja, h irkodnak. Azota talaltam egy hozzam (szerintem) tokeletesen passzolo pasit, de a multja miatt anyam nem hajnaldo ot elfogadni (nem gyilkolt vagy ilyesmi :D). Sokszor ugyerzem, h az elfogadas kerdeset az is neheziti, h a s*ggnyalo exem meg mindig tartja a kapcsolatot vele, es anyam csak ra osszpontosit, h milyen jo es kedves gyerek, es h en kidobtam ot... Nem parancsolhatok ra egyikojuknek sem, h ne beszeljenek egymassal mert felnott emberek. Mit tudok tenni? H tudom kezelni? Nem lenne semmi bajom ezzel, ha anyukam nem ellenezne a kapcsolatomat es nem nezne ra rossz szemmel valamint hangoztatna...
2015. szept. 4. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit nem tehetsz. Te kis FŐNYEREMÉNY:-)))
2015. szept. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem le akar feküdni anyuddal is.
2015. szept. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Mondjad anyudnak h viheti, ha kell neki. :) Ne erdekeljen ha csak szoban kapod anyudtol, ha mar van vmi beleavatkozas az eletedbe, akkor viszont szallj szembe velem sztem, mondd meg neki, h nem az o elete.
2015. szept. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az en szuleim az ex ferjemmel jarnak ossze vacsorazni, kerti partizni, illetve az o felesegevel/baratnojevel annak ellenere h tudjak h megcsalt, megis meg mindig csaladtag.


A jelenlegi ferjemet is szeretik, es vegulis mar tullepten ezen a dolgon, az ex ferjem csaladban maradt, ez van, egyebkent a mai napig joban vagyunk, de neki az en csaladom a "csalad" mert az ove szte van esve (anyukaja alkoholista, teso ongyilkos, apuka halott) szovalmertem en....csak megse:-))


Sztem bekelj meg vele van ilyen, nem vilagvege:-))

2015. szept. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!