Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti tartjátok a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti tartjátok a volt barátnőitekkel a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Nekem eddig két párkapcsolatom volt, de mindkét személy tartotta a volt barátnőjével a kapcsolatot (nem mindegyikkel, csak 1-2-vel). Nem féltek, hogy ez esetleg a következő kapcsolatotoknál problémát okoz?
2015. aug. 20. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Nem tartjuk. Szerintem szerelemből nem lesz barátság :) 19F (23 hónapos kapcsolat)
2015. aug. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 opened paradise ***** válasza:
Nem,az egyikkel szóba se állnék.
2015. aug. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Tartom akikkel lehet, olyan szinten, hogy évente egyszer találkozunk. A jelenlegi kapcsolatomban nem titkolom el, hogy van kapcsolat, de azt nem mondom el, hogy mikor vagy hogyan találkozunk. Ha jobban féltékeny lenne a párom, akkor letagadnék mindent.
2015. aug. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyikkel sem tartom. Kettővel nem is állnék szóba, egyet meg még talán fel is pofoznék.
2015. aug. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem. Teljesen felesleges lenne áltatni magunkat, hogy még jól ki tudunk jönni egymással. A szakítás oka úgyis lehetetlenné tenné a haverkodást. Mindegy melyikről is van szó az exek közül.
2015. aug. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az en exem megkeresett hogy talalkozunk meg kepcserek is voltak aztan kozolte hogy baratnoje van mikor irtam neki egy keppel kapcsolatban. nem nagyon razott meg, visszajon meg. mind visszajon. en meg majd jol kirohogom :D
2015. aug. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!