Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá/beszéljem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá/beszéljem meg anyukámmal hogy a barátomnál aludhassak?

Figyelt kérdés

Szerintem már nem vagyok kicsi (19) és nem akarja megengedni hogy a barátomnál aludjak pedig ez már a második alakalom lenne. Anyukám szerint túl korai hogy egymásnál aludjunk ( 2 hónapja vagyunk együtt).

Azt megengedi hogy találkozzunk csak az együtt alvást nem díjazza de messze lakunk egymástól és máshogy nem lehet megoldani. Valószínűleg azért nem szeretné hogy ott aludja mert hogy szűz vagyok még és gondolom korainak tartaná de nem vagyunk már gyerekek tudnánk hogy mit csinálunk tudjuk h védekezni kell..... hogy beszéljem meg ezeket vele?? Nem igazán szeretek vele ilyenekről beszélni de valahogy meg kell hogy nyugtassam :S :S Vagy szerintetek is neki van igaza és kori még?



2014. okt. 29. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Barátoddal együtt álljatok elé és beszéljétek meg.
2014. okt. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg anyukadnak, hogy a f.asz nappal is felall, nem csak ejszaka.
2014. okt. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én fiatalabb voltam, mikor ezt a csatát megvívtam. Anyuval kezdtem, mert őt gondoltam a döntőbírónak a témában, de lepasszolt apunak, beszéljem meg vele. Hát odamentem, elmondtam, hogy szeretném, ha a barátom itt aludhatna. Húzta a száját. Ekkor jöttek az én indokaim: nem olyan vagyok, aki minden héten más pasival van együtt, meg ,hogy megbízhatnának bennünk. Azt már talán nem mondtam neki, hogy az, amitől félt, nem csak este történhet meg... Aztán apu belement, mentem anyuhoz, elújságolni, és már ő sem kötött bele.
2014. okt. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

Őszintén megleptél!


Engedélyt kérni anyukádtól hogy kvázi szexelj a pároddal 19 évesen? Ez azért elég erős.

"Sziaanya majd holnap jövök!" Hová mész? Gázhoz! De így meg úgy, meg amúgy. És otthagyod, teló kikapcs ha nem fér a bőrébe.


Agyam eldobom komolyan!

2014. okt. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Jázi :) ***** válasza:
Ez sokaknál nehéz probléma. Szerintem anyukádat az zavarja,h nem régóta vagytok együtt így ő nem bízik a barátodban. Ezen az idő segíthet vagy sokat nyaggatod és belemegy :)
2014. okt. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Felnött nö vagy. Menj a barátodhoz és maradj is ott. Éljetek boldogan! Nem is értem, hogy miért anyád/szüleid nyakán élösködsz?
2014. okt. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

19 évesen ez még probléma???

Van baj!

Mi köze hozzá, hogy kivel szexelsz?

Abba is beleszól mit vegyél fel?

2014. okt. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!