Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anya miért nem engedi hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anya miért nem engedi hogy a barátomnál aludjak?

Figyelt kérdés
Már lassan 1.5éve együtt vagyunk de még mindig nemengedi hogy nála aludjak 17leszek 2hónap múlva a barátom 18. Még szűz vagyok és a barátom se sietteti a sz..exet ha nem állok készen akkor nem csináljuk..De most ténleg nemlesz semmi csak alvás..És anyukámban az a baj hogy túlságosan félt kiskorom ota átlagon felüli :D nagyjából jó a kapcsolatunk néha könnyen öszeveszünk de azon kívűl remek jaaa és még apa ő aztán egyböl a nagybetűs NEM.. ŕégen se engedett sehol még a barátnőimnél se volt mikor az unokatesóimnál aludtam 2fiú 6-8évesek és este én vigyáztam rájuk és ottaludtam az ágy szélén mert mikor a nővérem(anyjuk) nemvolt ott valami horrort néztek életükben elöször mert ment a tvben és nembirt elaludni.. és?? Ez csak az uncsitesóim :DD mikor meséltem anyának leesett a székről najó az a lényeg hogy apa is nagyon félt most mi legyen?

2014. júl. 26. 08:04
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocsi a vége értelmetlen azaz horrort néztek és ottvoltam velük egész este mert nemmertek elaludni és apa annyira félt hogy ez neki baj
2014. júl. 26. 08:06
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Addig örülj, míg így vigyáznak rád. Egyszerüen nm akarnak ribit nevelni belöled. Ha meg már nagyon el akarsz menni, akkor este tégy úgy mintha elaludnál, majd mássz ki a szobád ablakán, kora reggel pedig vissza... ;)
2014. júl. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Aggódó szülőkkel nincs mit tenni. Majd 2 év múlva , amikor mér 18 leszel , akkor elengednek, de nem teszik szívesen! :)
2014. júl. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
nekem is mindig ilyenek voltak a szüleim, de mikor a mostai barátommal összejöttünk valahogy változott a dolog, és egyik pillanatrol a másikra mintha villám csapott volna belejuk engedtek h ottaludjak,több napot ottlegyek, és hozzánk is eljöhetett ami nagy szóóó:D és én is 16 éves vagyok :D és nagyon jó érzés hogy nekem már ezt megengedik..ekem is nagyon rossz volt mikor még nem engedték..:| majd eljön a te időd is :)
2014. júl. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg nekik, hogy ha szexelni akarnátok már rég megtettétek volna ennyi idő alatt és állj eléjük komolyan plusz még mondhatod azt is, hogy adhatnának egy kis bizalmat, mivel a nevelésük vagy...
2014. júl. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) és a barátom tölem 20km-re lakik xd
2014. júl. 26. 09:31
 7/13 anonim ***** válasza:
egyrészt félt, h oly messze lennél, másrészt valamiért azt gondolja, h a szüzességet csak éjszaka, ágyban lehet ekveszteni..... :-)
2014. júl. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
én ugyanebben a helyzetben vagyok a barátnőmmel..őt sem engedik pedig már 3.5 éve együtt vagyunk és ő 17 én meg 18, de nálunk annyiban különbözik hogy már nem vagyunk szűzek és ő is tudja de mégsem engedi. szóval a tiéd az azért van mert féltenek az enyém meg direkt kib*szásból.
2014. júl. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
:(
2014. júl. 26. 09:59
 10/13 anonim ***** válasza:
az én anyám sem engedi,hogy a barátommal aludjak pedig már 22 vagyok.. persze hiába mondom, hogy nem szeretkeznénk mert nem engedem még, szerinte a fiú rá tudna venni..és már több mint fél éve vagyunk együtt
2014. júl. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!