Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok az emberek akik azt mondják hogy egy nőnek könnyebb komoly kapcsolatot találni azok nem látják a fától az erdőt?

Figyelt kérdés

Az ilyen emberek csak azt látják hogy ott a nő és a társkeresőn kap több száz levelet vagy szórakozó helyen oda megy 50 pasi Stb.

Ennyit látnak de azt nem látják hogy ezek a pasik között egy értékelhető pasi sincs. Mert lehet hiába ír több száz pasi ez a több száz bizony bunkó, csak szexet akar, szeretőt akar, van valakije Stb tehát szerinten nehezebb egy nőnek komoly kapcsolatot találni


2015. nov. 25. 12:28
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
5%
Az a baj, hogy én hiába akarok komoly kapcsolatot, mindig is azt akartam, de azonnal beleesek az általad "nem értékelhető" pasi kategóriájába csak azért, mert alacsony és ocsmány vagyok. Eddigi életem során még soha, egyetlen egy nő sem adott lehetőséget az ismerkedésre a külsőm miatt. Az nem érdekes, hogy jól kijönnénk, ha egyszer a külsőm undorító. Egy nőnek csak esélyt kell adnia valakinek, ha kapcsolatot akar, viszont egy férfinek esélyt kell kapnia. De mi van akkor ha az illető olyan ronda, mint én? Na akkor ez sosem fog megadatni. Mégis hogy legyen így komoly kapcsolatom, kedves kérdező?
2015. nov. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
0%

#19:

Nem offolnám tovább a kérdést, ha személyesen tőlem, nem az itteni kérdéshez kapcsolódóan szeretnél információt, akkor privátban keress.

De hogy ne hagyjalak teljesen válasz nélkül: a párkeresés (bármilyen céllal is), egyfajta marketing. El kell adnod magad a másik félnek, fel kell kelteni az érdeklődést magad iránt, hogy lásson benned valamit, ami számára vonzó.

Hogy az egyik legnagyobb zsenit idézzem:

"Az emberek gyakran nem tudják, hogy mit akarnak, amíg meg nem mutatod nekik."

Ha ezt megérted, akkor megvan a válasz ;-)

2015. nov. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki kíváncsi rá, aki látja ezt a beképzelt pojáca stílust. Tudod, mit? Szerintem csak jár a szád, és kitaláltad az egészet. :-)
2015. nov. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
65%

Jogos a kérdés valóban ha egy normális pasit akarsz akkor nagyon nehéz dolgod van. Ki kell szűrnöd a kamugépeket.

Erről már egyszer írtam egy hosszabb kommentet jól le lettem pontozva miatta, gondolom nem tettszett a férfiak többségének. Szóval valszeg igaz a te felvetésed is ☺

Persze nekünk se könnyebb férfiaknak , de ez más tészta.

2015. nov. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

#23:

Azt hiszel amit akarsz :-P ... De megjegyzem erről az oldalról is vannak évek óta itt jelen lévő törzstagok, akik tudják, hogy ki vagyok a való életben, ne adj Isten ismernek is ;-) .-P :-D

2015. nov. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
62%
Kérdező, de ha szerinted minden mai pasi ilyen kivétel nélkül (100-ból 100, amit én nem hiszek, hogy egy se akart volna normális kapcsolatot) akkor minek is keresgélsz??? Legyél leszbi!
2015. nov. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
35%

óóó majd mindjárt meg is sajnálunk téged, hogy rád csak olyan rossz fiúk hajtanak....ez egy vicc.


Vannak akikre egyáltalán nem hajt senki soha, csak szexet akar mindegyik...


Azon is el kéne gondolkodnod , hogy ha ez minden pasinál így van akkor veled is vannak problémák nem is kevés.

2015. nov. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Te milyen társkeresőre jársz kérdező?? Mert a mácsó csak szexet akaró pasik általában a szextárskeresőkre járnak. Ők biztos nem fognak kínlódni egy csomó levéllel meg udvarlással, hogy téged megkapjanak, már bocs...:D A "hagyományos" társkeresőkre pont hogy inkább a komoly kapcsolatokat kereső (kicsit lúzer, kicsit magányos, nem épp don juan) férfiak járnak (jó tuti akad ott is néhány csak dugni akaró egyed).
2015. nov. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

#28:

Több szexkapcsolatom volt normális partner kereső oldalról, mint szexpartner keresőről, kb. ugyan annyit töltöttem párhuzamosan mindkettőn :-P

2015. nov. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
29. Írtam, hogy ott is vannak olyanok tuti. De pl. én biztos nem kínlódnék, hogy kitöltsek egy normális adatlapot, meg levelezzek valakivel, ha csak dugni akarnék. De hogy 100-ból mind a 100 ilyen lenne aki levelet írt neki...na neee... Akkor miért panaszkodik itt sok pasi, hogy nem is válaszolnak nekik? Pedig biztos nem úgy kezdik az első levelet, hogy "Szia, dugunk?"
2015. nov. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!