Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok az emberek akik azt mondják hogy egy nőnek könnyebb komoly kapcsolatot találni azok nem látják a fától az erdőt?

Figyelt kérdés

Az ilyen emberek csak azt látják hogy ott a nő és a társkeresőn kap több száz levelet vagy szórakozó helyen oda megy 50 pasi Stb.

Ennyit látnak de azt nem látják hogy ezek a pasik között egy értékelhető pasi sincs. Mert lehet hiába ír több száz pasi ez a több száz bizony bunkó, csak szexet akar, szeretőt akar, van valakije Stb tehát szerinten nehezebb egy nőnek komoly kapcsolatot találni


2015. nov. 25. 12:28
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Akkor ismét az van érvényben, hogy ők erre is nyitottak voltak. Én más típus vagyok. Nekem ahhoz, hogy működjön a szex, kell az a bizalom, ami csak egy párkapcsolatban van meg.
2015. nov. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
0%

#11:

Ők is így gondolkodtak magukról, mint te ... amíg meg nem ismertek :-D :-P

(Ez nem ismerkedős hozzászólás, csak tényeket mesélek ;-) )

2015. nov. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
Mégsem olyanok, mint én. :-)
2015. nov. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
0%

#13:

Ezt addig nem állíthatod bizton, amíg nem kerülsz olyan helyzetbe velem, mint ők ;-) ... Addig ez csak teória :-P

2015. nov. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:

14-es te olyan vagy, mint egy kiskamasz... :D Hihetetlenül gyenge ez a nyomulás, de már annyira, hogy egyszerűen aranyos. :D Azt hiszem értem, hogy miről beszéltél a személyiséged alatt... ne vedd sértésnek, én is voltam ilyen, tapasztalatból tudom, hogy működik. :D


Kérdező ez így szerintem nem teljesen igaz. Szexre valóban sokkal könnyebben talál egy nő partnert... egyébként meg a társkeresőkön inkább hagyjuk, hogy mi van. Mert ahhoz képest, hogy minden nő nyafog, hogy komoly kapcsolatot keres mégse láttam soha, hogy esetleg kezdeményeztek volna.

27/F

2015. nov. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

#15:

Nem nyomulok: tényeket közöltem. Jelenleg van párom, ha keresünk is partner(eket) azt csak hármas-négyes szexhez ;-)


41/F

2015. nov. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
26%

Most őszintén! Szerinted melyik könnyebb?


1. Férfiként életuntig keresni-kutatni a nőket, teperni a kegyeikért, bizonygatni, hogy alkalmas vagy párkapcsolatra, aztán végül leosztályoznak, azaz vagy bejössz a nőknek, vagy nem.


2. Nőként a nálad sorban álló férfiak közül válogatni, a legjobbakat kiemelni a tömegből, tetszés szerint szelektálni őket, kipuhatolni a hibáikat, prioritásban rangsorolni őket, talonba tenni őket stb.


Tényleg nehéz dolgotok van, csajok. Nektek adódik egy csomó lehetőség anélkül, hogy tennétek érte bármit is, nekünk meg vért izzadva sem terem babér. Nekünk sokkalta nehezebb, mert nálunk nem állnak sorban tucatjára a nők, nem válogathatunk kedvünkre. Egy átlagos srác cseszheti, maximum a legjobb hapsiknál van sor, viszont az átlagos nők életében is van minimum 2-3 rokonszenvező férfi, akik bármikor ugranának, ha a nő párkapcsolatot szándékozik kezdeményezni. A szebb nőkről nem is beszélve. Rohadt nehéz megérteni, mi?


Ti nők azt hiszitek, hogy mi, férfiak kedvünkre elfingjuk magunkat, és pillanatok alatt temérdek nőre szert tehetünk, de minimum a fél város járni akarna velünk. Nektek meg elég bárhol megjelennetek, és máris csüngenek rajtatok az alfák. Nem a férfiak élnek tévedésben, hanem TI!!!

2015. nov. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
17. Látom fogalmad sincs milyenek a mai pasik. De honnan is tudnád hiszen pasi vagy
2015. nov. 25. 13:30
 19/34 anonim ***** válasza:
# 14 Időpont ma 13:05 - Na, mesélj, milyen helyzetbe kerültek? Kíváncsi vagyok, hogy erőszakon kívül, ha nem naiv és nem arról van szó, hogy átvered, mi késztethet egy nőt arra, hogy belemenjen csak szexkapcsolatba, ha egyébként nem vágyik rá.
2015. nov. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
# 15 Időpont ma 13:11 - Az exemnél én kezdeményeztem. :-) De ez nem mostanában volt. Viszont most is hajlandó vagyok kezdeményezni nőként, ha van, akinél akarok, én csináltam már magamból hülyét is, még ez sem tartott vissza. :-)
2015. nov. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!