Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok az emberek akik azt mondják hogy egy nőnek könnyebb komoly kapcsolatot találni azok nem látják a fától az erdőt?

Figyelt kérdés

Az ilyen emberek csak azt látják hogy ott a nő és a társkeresőn kap több száz levelet vagy szórakozó helyen oda megy 50 pasi Stb.

Ennyit látnak de azt nem látják hogy ezek a pasik között egy értékelhető pasi sincs. Mert lehet hiába ír több száz pasi ez a több száz bizony bunkó, csak szexet akar, szeretőt akar, van valakije Stb tehát szerinten nehezebb egy nőnek komoly kapcsolatot találni


2015. nov. 25. 12:28
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
16%
Vagy csak túl válogatós vagy :-P
2015. nov. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
79%

Nem azt szokták mondani, hogy komoly kapcsolatot könnyebb találni, ők ebbe beleértik azt is, ha valakivel csak szexre jössz össze. Ez tény egyébként, hogy ez könnyebb egy nőnek, mivel a társkeresők is tele vannak szexre éhes kanokkal, akik válogatás nélkül mennek végig a nők adatlapján, és bepróbálkoznak, hátha, más kérdés, hogy a nők jó része nem erre vágyik, hanem komoly, hosszú távú párkapcsolatra. És ehhez megtalálni a megfelelő társat, az már nem ilyen futószalag sebességgel megy.

Szóval csak szexkapcsolatba sokkal több pasi (lenne) hajlandó belemenni, mint nő.

Nekik a szex is kapcsolat, akik erre panaszkodnak. :-)

2015. nov. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:

#2:

Azok a nők, akiknél én bepróbálkoztam, szintén komoly kapcsolatot kerestek általában ... mégis belementek csak szexbe is ;-) :-D ... Ez csak porhintés a részükről :-P Ja és úgy mentek bele, hogy én soha nem tagadtam, hogy milyen céllal ismerkedek!

2015. nov. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
25%

Nem, ez tény! Sok 100 pasi ír egy nőnek, sok 100 pasi megy oda nőhöz te is mondod!

A nőnek csak válogatni kell. És bőven válogathat.

2015. nov. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

3.attól még hogy belementek nem biztos hogy erre vágytak inkább csak a szükség lehetett a dolgok mögött


4. Az a baj hogy nincs miből válogatni,mert ezekkozül senki nem gondolja komolyan

2015. nov. 25. 12:46
 6/34 anonim ***** válasza:
Ők ezek szerint nyitottak voltak erre is, nálam nem lenne sikered, én simán elhajtottam már sok ilyet, én nem tudok úgy ellazulni csak szexkapcsolatra, nekem ez nem pálya. :-)
2015. nov. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
0%

#5, #6:

Inkább a személyiségem varázsa ... Ha többet nem kaphattak, akkor annak is örültek, hogy legalább ennyire megkaphatnak belőlem ;-) :-P :-D :-D

2015. nov. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:

Nálam olyan is próbálkozott, aki szeretőt keresett meglévő felesége/barátnője mellé. Sokan nem gondolták komolyan. Másoknak meg a természete volt taszító. A rengeteg jelentkezőből társkeresőn összesen 1 ember volt, akivel összeillettünk, vele össze is jöttünk akkor, aztán sajnos egy évnél tovább nem tartott, közbeszóltak a körülményeink, amiket nem tudtunk megoldani hosszú távon, de az az egy év nagyon jó volt, sokat köszönhetek neki.

Mellesleg utcán nem jellemző, hogy próbálkoznának, nem csak nálam, másoknál sem.

2015. nov. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyra vagy magaddal, de akármilyen lenne a személyiséged, ha nem hosszú távra tervezel velem, csak szexre kellek, mész a levesbe. :-) Nem vagyok már mai csirke, hogy ne lássak át a szitán.
2015. nov. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
0%

#9:

Inkább én kellettem nekik szexre ;-) :-P

2015. nov. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!