Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért könnyebb komoly kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért könnyebb komoly kapcsolatot találni egy átlagos fiúnak mint egy átlagos nőnek?

Figyelt kérdés

Csak szexre bármelyik nő könnyen talál partnert de komoly kapcsolatra egy átlagos fiúnak könnyebb. Ha egy nő érzi egy átlagos fiún hogy komoly kapcsolatot akar máris akarja azt a pasit. Így egy ilyen átlagos fiúnak könnyebb dolga van.

Amúgy egy átlagos fiúként látom így a dolgot


2015. okt. 30. 06:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Furán látod... Vagy akkor én vagyok átlag alatti. :D


Szerintem pont ellenkezőleg van, sokkal könnyebb még egy átlagos lánynak is normális párkapcsolatot találnia, ha akar, mint egy átlagos fiúnak.

2015. okt. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1. Hát pedig így látom én egy macis fiú vagyok 172cm és 93 kg átlagos arccal de amikor komoly kapcsolatot akartam viszonylag könnyen összejott. Láttam hogy amikor társkeresőn látta a csaj hogy komolyat akarok teljesen oda volt hogy végre valaki aki komolyat akar. Szex kapcsolatot viszont baromi nehéz volt összehozni.

Viszont sok női ismerősöm csak sír hogy nincs normális pasi mindenki csak szexet akar.

2015. okt. 30. 07:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Na igen, itt a társkereső a lényeg. Ugyanis ott a pasik 99%-a csak szexre vagy alkalmi kapcsolatra hajt, úgyhogy így érthető, ha egy csaj megörült neked...
2015. okt. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bizony, nektek minden konnyebb.
2015. okt. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!