Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak számomra tűnik kutya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak számomra tűnik kutya nehéznek a pártalálás?

Figyelt kérdés
Mindig mondják, hogy csak ismerkedni kell, emberek közé menni és onnastól egyszerű, viszont én soha nem találkozom olyannal, aki megmozdítana bennem valamit. Ráadásul a környezetemben meg pont azt látom, hogy a többségnek mégiscsak könnyedén megy.
2015. nov. 20. 15:55
1 2 3 4
 1/38 Clark Kent.. ***** válasza:
0%

Számodra, meg a többi hozzád hasonló embernek.


Aki társasági típus, annak nincsenek ilyen gondjai.


Változz meg.

2015. nov. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
29%
Ja, neked! Nekem soha nem volt gond :-P
2015. nov. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
41%
Számomra nagyjából lehetetlen, hiszen alacsony vagyok és ocsmány, és még sosem találkoztam olyan lánnyal, aki legalább elfogadta volna a külsőm. Nem csoda, hogy 29 évesen még egy randim sem volt.
2015. nov. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Nem érted... Sokat járok társaságba, sokat beszélgetek emberekkel, nyitott vagyok, ha valaki odajön hozzám. Szóval nem a sarokban ülve várom a csodát.
2015. nov. 20. 16:01
 5/38 anonim ***** válasza:
68%
#1 miért ő változzon meg?
2015. nov. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok társasági ember , mégis ritkán vagyok szingli.


14 éves koromtól fogva összesen kb. egy évig nem volt senkim (4 kapcsolatom volt)

Volt egy 2-3 hónapos (14 évesen) egy 4 éves (15-19) egy 2 hónapos (19-20 pont szülinapom is beleesett) 20+ ugyanaz, most 25 vagyok, esküvőt, gyereket tervezünk lassan.


Egy kezemen megtudom számolni hányszor buliztam, nem is nagyon járok el, mindig a barátnőim rángatnak ide-oda, társkeresőn még életemben nem voltam, valahogy mégis összejött mindig.

És még dagi is vagyok 80 kiló, bár jól oszlik el :)


Nem tudom mi az oka, de nekem mindig könnyen ment, lehet azért mert humoros és jó beszélgető partner vagyok, és bármilyen témához hozzá tudok szólni.


Olvass sokat, nézz sok filmet, hogy ha mégis mész valahova, akkor jó beszélgetőpartner legyél :) szerintem az a legfontosabb.

2015. nov. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 Clark Kent.. ***** válasza:
7%

"#1 miért ő változzon meg?"


Miért kinek kéne megváltozni? Mindig a gyengébbnek kell alkalmazkodni az erősebbhez. Ez a törvény, mindig is így volt, mindig is így lesz. Sosem a gyengék irányítanak, hanem az erősek. Még a vallásokban is egy bizonyos fokú hierarchia van, ahol a vezetőkhöz viszonyul a többi tag, nem pedig fordítva.


Ha a Kérdező ismerkedni akar, akkor fel kell építenie egy olyan személyiséget, akinek a társaságában szívesen ülnek a lányok. Ha nem ilyen, akkor elkerülik. Ez van. Nem kötelező változni, a változás csak egy lehetőség, hogy az embernek jobb élete legyen.

2015. nov. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

Először is: lány vagyok.

Másodszor: ha jól értelmezem, akkor ezek szerint a személyiségem selejt, amire nincs szüksége az emberiségnek, tehát vagy megerőszakolom magam és megváltozom, vagy inkább meg is dögölhetek? Biztató...

2015. nov. 20. 16:36
 9/38 Clark Kent.. ***** válasza:

Ha lány vagy, akkor két probléma lehet veled.


1. Nem nézel ki jól. (Ne aggódj, még így is összejöhet pár sráccal, akiknek nincsenek nagy igényeik, de ugye nem nagyon válogathatsz).


2. Olyan vacak személyiséggel rendelkezel, hogy szinte képtelenség veled ismerkedni. Magam is futottam már össze ilyen lányokkal. Egyszerűen lehetetlennek tűnt feltörni azt a falat, amit körénk emelt. Van, aki ráér, én azonban sietős vagyok, a gyors köröket szeretem a lányokkal kapcsolatba.


3. Aki nem képes alkalmazkodni, az elveszik. Ha tanítottak neked evolúciót, akkor tudod, hogy ez egy ősi örökségünk. Alkalmazkodni tudni kell. Mindenhol. A munkahelyen, egy baráti társasában, egy iskolában, stb...

2015. nov. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 Sunshinedoll ***** válasza:
Nah, a párkeresés könnyű, akkor szar, ha magas elvárásaid vannak, akkor mindenkiben csak a rosszat látod.
2015. nov. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!