Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányoknak hány százalékban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak hány százalékban fontos a pénz? Minimum 70?

Figyelt kérdés
2015. okt. 28. 14:15
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
100%
Kár vitába szállni vele. Ha jobban belegondolunk igaza van, hisz szegénynek eddig csak fizetett nő jutott, hisz önmagáért senki se kezdene vele. Csupán a saját tapasztalatai alapján ítél meg minket. Ez semmivel se rosszabb, mint más előítélet.
2015. okt. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
69%

Te nagyon nagy tevedesben vagy. Gondolom te is önbizalom hiányos vagy mert nem találsz egy nőt sem magadnak hosszú távra. Én még amikor összejottem a férjemmel mindketten tanultunk és egyikünk sem volt pénze. Ma már 7 eve dolgozunk és én dupla annyit keresek mint ő. Az igaz hogy ő sem minimálberen van. Köszönjük szépen jol elvagyunk és szeretjük egymást.

Kérdező neked van már állásod vagy tanulsz még? Ha otthon laksz és nem csinálsz semmit akkor jó hogy nem kellesz senkinek. A nők általában azt nézik egy férfiban hogy alkalmas lenne e csaladalapitasra ha nem látják az alkalmatossagot benned jó hogy nem találsz.

2015. nov. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!