Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányoknak hány százalékban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak hány százalékban fontos a pénz? Minimum 70?

Figyelt kérdés
2015. okt. 28. 14:15
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
87%

Mindenkinek fontos a pénz, különben nem dolgozna (százalékosan ezt nem lehet kifejezni; aki éhezik, annak abban az élethelyzetben nagyon fontos, aki nem nélkülözik és jól él, annak közepesen fontos).


A legtöbb nőnek szerintem annyi az elvárása, hogy dolgozz valamit, törekedj az előrelépésre az életben és ne eltartsanak a szüleid (ha már nem tanulsz), de nem várnak el hatalmas vagyonokat (max. az a néhány ezreléknyi golddigger, aki gazdag férjre vadászik, de velük nem kell foglalkozni).

2015. okt. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:
Ez akkor azt jelenti, hogy az ember tartsa el őket, míg ok otthon lógatják a lábukat? Nem kellene nekik is elmenni dolgozni?
2015. okt. 28. 14:21
 3/52 anonim ***** válasza:
86%
Fuss neki még egyszer, nagyon nem ezt írtam. :D A legtöbb nő egyébként is dolgozik és ők nem arra vágynak, hogy a pasijukat is nekik kelljen eltartaniuk.
2015. okt. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:

Mindenkinek fontos a pénz, mert valamiből meg kell élni. Aki hosszú távra tervez, családot, gyereket, arra is kell kalkulálni, hogy nem ingyen van, és a CSP nem elég a gyerekneveléshez.

Én azt mondom, hogy ha már közel azonos egy pasi fizetése, mint az enyém illetve legfeljebb 30%-kal kevesebb az enyémnél (időszakosan lehet kevesebb is, de azért ne az legyen a hosszú távú terv), azzal már lehet tervezni egy párnak hosszú távon, de még ez sem dőzsölés kategória.

2015. okt. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:

Más ha van puncid és más ha lány vagy.

Lányoknak nem fontos.

0.

2015. okt. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
21%

90% is megvan az. Sajnos! :(


Különben miből veszel majd neki mindenféle szemetet, gagyi ruhákat, bizsut, körömlakkot...? És aztán még ott a kaja és a nők nagy része elég válogatós. Pl a nem egészen friss kenyér már "romlott", az egy napja lejárt tejfölt már "ki kell dobni" - hiába nincs semmi baja - a picit erőtlen szénsavas italokat is ki kell dobni... Szóval pazarlás.


Később meg ha puját akarnak nyugodtan köbözheted az elvárt pénz mennyiségét. Aztán még a szerető költégei, nagymama baromságai... Szegényként jobb ha kiírtod magad. Biológialag értelmetlen a létezésed.

2015. okt. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező, számold ki, mennyiből tudsz megélni havonta. No, ennyi minimum kell. Én nem állok úgy, hogy el tudjak tartani egy komplett családot csak az én fizetésemből, szóval így 30 fölött igenis elvárom, hogy legyen a pasinak munkája és az enyémnél max. 30%-kal alacsonyabb jövedelme (annál kevesebb ne), mert itt ennyire mindenképp szükség van, hogy közösen lehessen tervezni hosszú távon.
2015. okt. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:

"és ők nem arra vágynak, hogy a pasijukat is nekik kelljen eltartaniuk."


-->Arra vágynak, hogy a pasi tartsa el őket...

2015. okt. 28. 15:31
 9/52 anonim ***** válasza:
88%

Szerinted a 25+ éves korosztályból hány olyan nő van, akinek egyáltalán semmilyen munkája nincs, és képtelen önmagát fenntartani? A 30 éves korosztályról már nem is beszélve.


Egy kis százaléktól eltekintve a legtöbb nőnek valóban annyi az elvárása, hogy közösen (ne egyik és ne másik fél egyedüli terhére) építsenek fel egy közös életet.


Arra meg senki nem kér/kényszerít senki, hogy ruhákat, körömlakkokat, tudjistenmilyen piperéket vegyél a barátnődnek. És ami a kaját illeti... Szintén senki sem kényszerít, hogy egy iszonyat válogatós csajjal élj együtt, akinek neked kell megvenned minden kis apróságot. Nálunk én vásárolok be kajából mindig és rendszeresen főzök, nagy ritkán rendelünk pizzát vagy valami ilyesmit, de ez bőven nem az a kategória, amiről ti beszéltek. Szerintem normális, felnőtt emberek ezt meg tudják oldani anélkül, hogy bármelyiküket is kizsákmányolják- főleg, hogy csak azt lehet kihasználni, aki hagyja.

2015. okt. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:

Nos, pont azért fognak pénzes pasast, hogy több pénzük legyen. Egy fizetésből nem tudnának csili-vili ruhákat vásárolni, mert egy tisztességes cipő is 15 000 Ft-től kezdődik.


Ezért kell nekik gazdag pasi, egyfajta fizetés kiegészítésként.

2015. okt. 28. 15:52
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!