Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányoknak hány százalékban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak hány százalékban fontos a pénz? Minimum 70?

Figyelt kérdés
2015. okt. 28. 14:15
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
73%

Nem beszélhetek a többi nõ nevében, De nálam nem számít olyan sokat a pénz 30-40% nem zavar ha kevesebbet keres nálam a férfi az Se ha többet. Amíg kényelmesen élünk nem idegesítem magam ilyesmin.

18N

2015. okt. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 A kérdező kommentje:

15:57-es válaszoló, MINDEN nő ezt mondja!


Neked is csak a pénz a fontos, csak nem mered felvállalni. De megértelek, valahol érthető.

2015. okt. 28. 16:04
 13/52 anonim ***** válasza:
86%
Rendben, kérdező, akkor kivétel nélkül 100%-ban (sőt legyen inkább 150%) fontos nekik a pénz, reméljük, ettől megnyugszol. :D
2015. okt. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
89%
Jólvan réjuk kell hagyni :D Ettől tuti jobban alszanak éjjel, hogy a nők 100%-a ilyen. Viszint akkor Magyarország valami eszeméletlen gazdasági helyzetben van amúgy, mert rengeteg ember él kapcsolatban :D Ergó az emberek nagy része milliárdos. Ejha, mik ki nem derülnek :D
2015. okt. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
"egy tisztességes cipő is 15 000 Ft-től kezdődik" - sajnos... Tudod, mennyi bajom van nekem emiatt, hogy a kis lábamra alig van ennél olcsóbb, ami nem egynyári/egytéli? Most egy cipőm kezd tönkremenni, amit évekig használtam, szerencsére én úgy vásárolok, hogy akkor veszek, amikor van, és lehetőleg akciósan, így most van helyette másik. De volt már, hogy kellett egy nagyot nyelnem, mikor megláttam az árát és majdnem visszatettem a polcra, de kénytelenek voltunk többet kifizetni egy cipőért, mert szükség volt rá... És akkor anyukámnak még nehezebb, mert neki kicsi, de széles a lába.
2015. okt. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerinted egy két fős, kétkeresős háztartásnak 240.000Ft havi bevétel a fővárosban sok? Kb. ennyi lenne az én esetemben, ha nálam 30%-kal kevesebbet kereső pasim lenne.
2015. okt. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 A kérdező kommentje:

Nagyokosok!


Mutassatok nekem egyetlen olyan nőt, akinél a pénz 70%-ban nem számít. Csak egyetlenegyet!!!


Lazán kimegyek elé megismerni, mert én ilyet soha az életbe nem láttam. Most komolyan hülyének nézitek az embert?

2015. okt. 28. 16:32
 18/52 anonim ***** válasza:
Mindenkinek fontos a pénz, csak van akinek nem az van az első helyen. Akár lány, akár fiú, akár nő akár férfi!
2015. okt. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 A kérdező kommentje:

16:20-as, te meg látszik, hogy szőke vagy...


Egyáltalán nem él rengeteg ember kapcsolatban. Ez hazugság így ahogy van.

2015. okt. 28. 16:43
 20/52 anonim ***** válasza:
Kérdező definiáld a "rengeteget"!
2015. okt. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!