Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányoknak hány százalékban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak hány százalékban fontos a pénz? Minimum 70?

Figyelt kérdés
2015. okt. 28. 14:15
1 2 3 4 5 6
 31/52 A kérdező kommentje:

Na 25-ös:


Hacsak nem a műmellű, műszájú, agyonplasztikázott csajok jelentik neked kizárólag a jó nőt, akkor az állításod baromság.


-->Okosan, ügyesen forgatod a szavakat. Azt tudom, hogy sárgulsz az irigységtől, mert a plaszik nők jobban néznek ki, mint te, viszont ha helyesen tudtad volna értelmezni a kommentáromat, akkor nem írtál volna ilyen hülyeséget. Jó nőkről beszéltem, nem pedig szépségkirálynőkről. Ha szerinted itt magasan teszem a lécet, akkor te vagy a hülye.


"Sok lány ismerősöm sőőőt még én is jó nőnek számítok, és nem, nem a pénz a fontos nekünk. Olyan pasival, aki céltalan, nem tanul, nem dolgozik, csak teng-leng, én sem jönnék össze, de ettől még nem hinném, hogy pénzéhes leszek."


-->Drága, látatlanba írni bármit lehet. Egy nő sose fogja bevallani, hogy a pénz kell neki. Ellenben szívesen randiznék veled meg a barátnőiddel. 1 hónap után szerintem lelepleződne, hogy milyen emberek is vagytok.

2015. okt. 28. 17:35
 32/52 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már kérdező, ne nézd már hülyének a társaságot, nem kell hirtelen ezzel a "bármelyik nőt megengedhetem magamnak" dumával jönni. Ha valóban zsonganának körülötted a nők, akkor nem a gyk-n írogatnál unalmadban.
2015. okt. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
100%

25ös vagyok, és miért lennék irigy valami műre? :D

ha nem akarod elhinni, hogy jól nézek ki, hát ne hidd el, semmi gond.

viszont tényleg nem ártana körülnézned az utcán, és ledobni a szemellenzőt (ami gondolom amiatt nőtt rád, hogy nem igazán kellesz a neked tetsző nőknek) és észrevenni, hogy milyen rengeteg szép lányt látni valószínűsíthetően nem pénzes pasival :D


bár gondolom egyszerűbb a gonosz nőket hibáztatni, mint észrevenni a saját hibáink.

2015. okt. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 A kérdező kommentje:

"Ugyan már kérdező, ne nézd már hülyének a társaságot, nem kell hirtelen ezzel a "bármelyik nőt megengedhetem magamnak" dumával jönni. Ha valóban zsonganának körülötted a nők, akkor nem a gyk-n írogatnál unalmadban."


-->Mégis miféle ostoba gondolatmenet ez? Hogy jön a kettő összefüggésbe egymással?


Attól, hogy megdugok egy csajt, még ugyanúgy tudom, hogy, csak azért tette szét a lábát, mert bejöttem neki, nem?. Amúgy fizetnem kéne sok pénzt. Miért gondolod, hogy akkor változni kellene a véleményemnek? Attól függetlenül, meg hogy "zsonganak-e a nők" körülöttem vagy sem, a gépnél kell ülnöm, mert már így is le vagyok maradva a feladatommal. A GYIK csak egyfajta unaloműzés amllett.

2015. okt. 28. 18:06
 35/52 A kérdező kommentje:

25-ösnek:


"25ös vagyok, és miért lennék irigy valami műre? :D"


-->Mondjuk azért, mert ő megkapott a plasztika segítségével, azt te nem kaptad meg természetesen, pedig szeretnél olyat.


"ha nem akarod elhinni, hogy jól nézek ki, hát ne hidd el, semmi gond."


-->Majd ha találkozunk, akkor meglátom.


"ami gondolom amiatt nőtt rád, hogy nem igazán kellesz a neked tetsző nőknek"


-->Továbbra sem értem, honnan szedik az emberek ezt a baromságot. Az egyik csaj, akivel jártam 19 évesen, elég népszerű volt a pasik között, tehát akkor most máshogy kellene gondolkodnom? Így visszagondolva is megmondom, hogy egy nagyképű csaj volt, egy dolog volt, ami összetartott minket: a testi vonzalom. Bejöttünk egymásnak kölcsönösen, azt pont. És? Aki nem jött be neki, azt biztos lehúzta pénzzel, mert utána már láttam egy eléggé gazdagnak kinéző pasival. Akkor ez hogy van? Szóval el vagy te tévedve kisanyám. A véleményem nem egyenesen arányos azzal, amennyi csajom volt.


"bár gondolom egyszerűbb a gonosz nőket hibáztatni, mint észrevenni a saját hibáink."


-->Nem. Szó sincs gonoszságról. Ez üzlet. Csak kicsit azért megrendít, hogy miféle képmutatást látok.

2015. okt. 28. 18:15
 36/52 anonim ***** válasza:

Kérdező, én úgy látom, hogy itt többünknek teljesen más az értékrendünk.

Én nem vágyom plasztikára, nincs rá szükségem, hála Istennek nem kellett rák miatt eltávolíttatni a mellem, amit ma már plasztikával lehet pótolni, ami van, az nekem tökéletesen megfelel méretre és formára egyaránt, és soha nem szenvedtem olyan súlyos balesetet, ami miatt újra össze kellene rakni a képemet, hogy embernek nézzek ki, szintén plasztikával.

Egyetlen dolog van, amibe belenyúlnék, a fogaim, mivel azt gyerekkoromban fogszabályzáson tönkretették. Nos, ennyi a külsőm, de nem kérem senki pénzét, összegyűjtöm, ha sikerül, ahogy eddig mindent, ha nem, akkor meg marad a speciális gyógyfogkrém és a vitamin, amik abban segítenek, hogy legalább ne legyenek fájdalmaim. (hasonló "jókat" kívánok az "orvosnak", akinek ezt "köszönhetem")


Kérdező, azért érdekelne, hogy mennyi idős vagy és önállóan tartod fenn magad vagy mások tartanak el. Azért szerintem aki teljesen a saját lábán áll, és tisztában van vele, hogy mennyibe kerül, hogy meg tudjon élni, az szerintem nem így fogja fel, mint te.


Egyébként én szeretek dolgozni, mindig is szerettem, nem szívesen lennék eltartott, háztartásbeli, nekem az nem perspektíva. Kell a pihenés is, a láblógatás, a délig alvás, a lazulás, de nem állandóan. Nekem arra is szükségem van, hogy felkeljek és elmenjek munkába. És a saját megkeresett pénzemnek sokkal jobban örülök, mint eltartottként a zsebpénznek (mindenki eltartottként kezdi, gyerekként, csak van, aki ebből kinő).


Aki írta, hogy az egyik ismerősét hogy átverték a lakásával, hát az ismerőse egy balek volt, ha ezt hagyta, sajnálom, szomorú eset, de ha időben odafigyel, nem került volna ekkora slamasztikába.

2015. okt. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 A kérdező kommentje:

Kedves 18:38-as válaszoló 26 éves vagyok, és jelenleg egyedül vagyok a házban, ma is én főztem magamnak.


Természetesen tiszteletben tartom a véleményed, de én úgy látom, hogy a nők a sok pénzre mennek. Ha valakinek nincs egy normális megjelenése, az pénzen tud szexet vásárolni, és a nők ennek nem igen mondanak ellent. A párkapcsolat több esetben is egy üzleti kapcsolat, ahol megvannak a feltételek.


26 év alatt nem láttam még egy olyan jó nőt sem, akit ne lehetett volna pénzen megvásárolni, pedig külföldön is sokat voltam, nem csak szórakozni, hanem dolgozni is. Ott is ugyanezt tapasztaltam, pedig nem egy országban jártam.

2015. okt. 28. 18:57
 38/52 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, megint 25-ös vagyok. akkor nem tudom mi a gond veled, csak a megkeseredett embereknek szokott ilyen kifordított torz látásmódja lenni, hogy még akkor sem veszik észre mi a valóság, amikor benne élnek.


egy picit próbálj úgy viszonyulni a világhoz, hogy nem minden ember ki.szott önző és anyagias, akkor még talán boldog is lehetsz :)


(ezt a mű nős dolgot meg úgy látom nem érted. elégedett vagyok a testemmel, teszek is érte. ismétlem műre minek lennék irigy. valóban, nincs D-s mellem a vékony alakomhoz, de nem is akarnék. úgy látom mégis kizárólag ezeket a nőket tartod jónak, ha egyszer fel sem merül benned, hogy valaki lehet jól kinéző és elégedett magával bármiféle plasztika nélkül)

2015. okt. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
Kérdező, megvásárolható emberek mindig is voltak és mindig lesznek is. Ez valós dolog, senki nem fogja tagadni, de nem mindenki megvásárolható, és nem, nem csak a rossz nők nem megvásárolhatók. 30 éves elmúltam, de soha nem voltam megvásárolható, és nem tartanak rossz nőnek. :-)
2015. okt. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 A kérdező kommentje:

25-ös, te aztán nem adod fel :DD


De a válasz egyszerű: a megkeseredett emberek baja az, hogy nem akad nekik asszony. Én a problémát azonban ott látom, hogy még ha sikerül is összehozni valamit, az többségében képmutatás. Ha valakinek sikerül lefektetni egy csajt, mert jól néz ki, azt ugyanúgy megfektetheti az is, aki nem néz ki jól, de van pénze.

2015. okt. 28. 19:13
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!