Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányoknak hány százalékban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak hány százalékban fontos a pénz? Minimum 70?

Figyelt kérdés
2015. okt. 28. 14:15
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
Bárcsak ingyenesek lennének a legjelentősebb rendszeres kiadások (közművek, étkezés...). :-) De amíg ezeket nem biztosítják a két szép szemünkért, bizony mindenkinek fontos lesz az, hogy mennyiből lehet gazdálkodni.
2015. okt. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 A kérdező kommentje:
Előbb annak kellene definiálni, aki ezt állította. A szőke nő mentalitásából ítélve - úgy saccolom - a nőci kb 80%-ra gondolhatott. Ez pedig nevetséges. Bár gondolom, most, hogy rájött mennyire ostoba dolgot mondott, leviszi majd ezt az adatot 65%-ra, bár még ez sem biztos, hogy fedi a valóságot.
2015. okt. 28. 16:57
 23/52 anonim ***** válasza:
Most azok a házasságok, kapcsolatok amik még a cuclizmus alatt köttettek, nem érnek.
2015. okt. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha mindenki vagyonos lenne, aki kapcsolatban él (ami közel sincs így), akkor Magyarországon jólét lenne. :-)
2015. okt. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, a mi a jó francnak írsz ki kérdést, ha egyszer meg vagy róla győződve, hogy minden nő pénzéhes rib.nc, akinek a legfontosabb dolog a pénz, és hogy egy pasi eltartsa.. még oké, hogy valamiért nem vagy képes látni mi a valóság, de hogy minden kommentre minden relevanciát nélkülözve szajkózod a hülyeséged... áhh :D


nos, nem véletlenül nem kapsz nőt. szerencsére.

2015. okt. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
0%

#24


Magyrországon az amúgy középosztály tagjai a gazdago. Ha van egy saját lakásod az összes csaj úgy jön majd kijátszani alólad, mint a szél. Egy 40 éves ismerősömmel 10 éve csinálják ezt - azóta rájött és pár éve nem sajnálja kihazsnálni ezt hoy ennek ígéretévele hajtja fel őket aztán viszlát, nincs lakás. De attól eez még mindig szomorú.

2015. okt. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 A kérdező kommentje:

16:59-es válaszoló!


Na jó, úgy látszik, fiúk és lányok, hogy nem igazán veszitek mi a pálya, ezért menjünk kicsit mélyebbre.


Természetesen vannak olyan nők, akiknél nem számít a pénz, de azok olyan csúnyák mint az éjszaka. Természetes, hogy nem követelhetnek pénzt, hiszen már annak is örülnek, ha valaki összeáll velük. Általában az igénytelen pasik oldalán lehet ilyen nőket látni. Én amikor kiírtam a kérdést, eszembe sem jutott, hogy egy 10/2-es nővel gondoljak. Bár változik a világ, így már kicsit ők is feljebb tehették a lécet, hiszen a nő, az nő marad, ugyanúgy benne van a vérében a shoppingolás. Különösen most, hogy a csúnya lányok is több figyelmet kapnak a pasik sikertelenségéből kifolyólag.


A figyelem középpontjában tehát a jó nők vannak. Ebben semmi megbotránkoztató nincs, hiszen az emberek több mint 90%-a szereti a szépet. A nők is felfigyelnek a jóképű férfiakra, imponál nekik, ha egy olyan udvarol nekik, ugyanígy a férfiak is legeltetik a szemeiket a jó seggű, jó mellű nőkön. Többségük, akik ezt tagadják, hazudnak.


2. Elérkeztünk tehát a főtémához, a jó nőkhöz. Nos azt gondolom, hogy ezeknek a nőknek a szívéhez két úton keresztül vezet az út:


- megnyerő stílus

- pénz.


Akinek megnyerő stílusa van, vagy nagyon jól néz ki, ott nem szükséges valóban a pénz, mert a nő ebből adódóan bele tud szeretni a pasasba. Ha meg egy nő szerelmes, azt nem érdekli senki. Ugyan meglehet azt most tenni, hogy kiszaggatjátok ezt a gondolatot az írásomból és ezzel érveltek, hogy "no lám, akkor mégsem olyan pénzéhesek a nők", a gond azzal van, hogy a pasik többsége (kb 89%) nem megnyerő. Mert


a: nem tetszik a nőknek

b: tetszik, de gyökér stílusa van


Így következik a 2. lehetőség, ami a >>pénz<<<. Ott már nem kell jól kinézned, nem kell jó stílus sem. Kiveszel 150 000 Ft-ot, leteszed a csajszi elé, már mentek is a közeli mosdóba, és cumizik is. Tiszta sor. A férfiak többsége pedig erre van szorulva. Ez van.


Én kaptam/kapok nőt, de nagyon jól tudom, hogy csak azért, mert tetszem nekik külsőre. Amúgy nekem is fizetnem kéne. Mert - és most kapaszkodjatok meg a Barbie babátokba - pénzzel >>minden<< nőt meg lehet kapni!


Pont.

2015. okt. 28. 17:14
 28/52 anonim ***** válasza:
74%
Na ide figyelj, elárulom hogy miért fontos a pénz. Egyetértek az első válaszolóval tehát egy FELNŐTT pasinak aki barátnőt akar, minimum munkája legyen. Minimum magát tudja eltartani, ne a szüleit, ne a barátnőjét CSAK magát. Ha ez már megy, akkor kereshet nőt (normális esetben egy életre keres párt magának az ember tehát nem a dugópajti és más kapcsolatokra gondolok most mert az abszolút más kategória). Szóval egy barátnő (aki nem a szexre s egyéb dolgokra megy) családot akar majd alapítani és ahhoz akarva akaratlanul de PÉNZ kell. Én nem mennék olyan pasashoz akinek egy fityingje sincsen. Miért? Nem azért mert az ő pénzén tervezek élősködni hanem pusztán azért mert a lakás, a gyerek, a kaja stb nem 2 forintba kerül és miért én tartsam el őt?? Természetesen én is dolgozok és nem egyedül tőle várnám el hogy mindent megadjon.. de aki ezt nem érti annak baj van a fejével.
2015. okt. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 A kérdező kommentje:

@17:22:


Ez igaz, de a csajoknak sok pénz kell. A pénz az első, a többi a másik. Minél több pénze van a pasinak, annál jobb.


Én is nagyon jól tudom, hogy csak azért lehettek csajaim, mert bejöttem nekik külsőre. Amúgy nekem is fizetnem kellett volna nekik sokat. Tehát ilyen szempontból én szerencsés helyzetben vagyok.

2015. okt. 28. 17:29
 30/52 anonim ***** válasza:
85%

25-ös válaszoló vagyok, és igen, még mindig hülye vagy :D

Hacsak nem a műmellű, műszájú, agyonplasztikázott csajok jelentik neked kizárólag a jó nőt, akkor az állításod baromság.


Sok lány ismerősöm sőőőt még én is jó nőnek számítok, és nem, nem a pénz a fontos nekünk. Olyan pasival, aki céltalan, nem tanul, nem dolgozik, csak teng-leng, én sem jönnék össze, de ettől még nem hinném, hogy pénzéhes leszek.

2015. okt. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!