Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek tényleg csak a bunkó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek tényleg csak a bunkó palik jönnek be?

Figyelt kérdés
Eddig az esetek 90%ban ez a valasz jött: "Te túlságosan rendes srác vagy "....ilyenkor hova tovább? 25/F
2015. júl. 17. 10:48
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "túlságosan rendes srác vagy" tipikus hárítás, friendzóne-ba küldés :D már csak az lenne egyértelműbb, ha azt mondaná, hogy "lehetnénk csak barátok" :D
2015. júl. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
100%
#51: vagy még rosszabb: "Olyan vagy nekem, mintha bátyám lennél." :D
2015. júl. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 A kérdező kommentje:
Utolsó neeeee, sajnos van ilyen csaj a környezetemben akinek az vagyok XD,persze bejön nekem, de ő leszarja a pofamat, ezért is próbálok vele minden kapcsolatot megszakítani....
2015. júl. 24. 04:34
 54/57 anonim válasza:
49%
En ezt akkor hasznalom ha finoman akarom közölni h nem jösz be..
2015. okt. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 Mi közöd Tőle ***** válasza:
100%
Látjátok mennyire tapintatosak a nők! Gondolnak az érzékeny hímek sérülékeny lelkivilágára. Ez nagyon kedves gesztus tőlük. :)
2015. okt. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
Többnyire igen. Meg a pénzesek. Velük mindig működik a "kémia" és nekik a megcsalás is el van nézve, mert ugye jobb egy dúsan terített asztalon megosztozni másokkal, mint egyedül megenni a szart...
2018. szept. 11. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:

a nőknél ez jelenti a dominanciát, érdekérvényesítést

ha egy pasas egy erőszakos kőbunkó tahó, szerintük ez "férfias"

persze amikor őket csördíti nyakon nevelő célzattal párszor, az már kevésbé tetszik nekik, kárognak is miatta a mindenféle női bulvárszaron, de egyik se hagyná ott az erőszakos otromba pasiját...

a rendes srácok meg le vannak ejtve, levegőnek vannak nézve

szégyen ez a világ.


"Nem is érdemes bizonygatni nektek, hogy lehet még nőtök, mert nem lehet, mert valóban, senkinek nem kell ilyen önsajnáltató "minden nő gonosz" felfogású, férfiatlan hülyegyerek."


tényleg nem érdemes, mert emeletes baromságokon kívül semmi mást nem írsz

ezekkel aztán baromira ki vagyunk segítve, de tényleg


"Igen, ha választani kéne, akkor inkább a bunkó:)"


gratulálok, nem lógsz ki a sorból legalább

és ezek után még ríttok, amikor általánosítanak a férfiak...


"Na, utáljatok tovább minden nőt, és tegyetek fel ilyen általánosító kérdéseket, aztán verjétek ki, és fulladjatok bele az önsajnálatba."


amíg ilyen a hozzáállásotok a párkapcsolatokhoz meg az átlag férfiakhoz, mit vártok? dicséretet?

ostoba vagy. de nagyon. remélem tudod. akkor jó. szép napot.

kaptad helyből a mínuszt.


"elmondhatatlanul unom már az ilyen kérdéseket, ráadásul van belőlük napi 12, eddig tovább tekertem, de már nagyon bosszantó."


akkor minek olvasod? mazochista vagy?

ja hát igen, a trollkodási kényszer ugye...


"Ahogy én is az vagyok gondolom, mert tetszik az izom egy férfin:D"


ha ez az elsődleges szempont nálad párválasztásnál, akkor igen, baromi felszínes vagy

hogy én miért nem vagyok meglepve...


"Az semmit nem old meg, hogy minden nap feltesztek 600 ilyen kérdést, majd nagy egyetértésben leírjátok, hogy hát igen, ha nem vagy nagydarab, vagy gazdag, akkor nem lesz senkid, mert fújfúj ronda lányok."


ja igen, mert a te "hasznos" tanácsaiddal biztos sokkal előbb járunk...

amíg fennáll ez a probléma, addig csak egyre több ilyen kérdés lesz, jobb ha hozzászoksz

újból kaptad a mínuszt.


"Ha csak önsajnáltató vagy bunkó pasik között lehetne választani, akkor inkább egyedül maradnék. :-)"


hajrá, felkészül Cirmi és Nyávi mint öregkori társak

de azért képzeld nyugodtan, hogy jóóóóóóóóóóól bosszút álltál a csúnyarossz férfiakon! most aztán megmutattad, mi az az ungarische wirtschaft!!!! Hic!!!!!!

kaptad a mínuszt te is

2019. szept. 20. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!