Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A vagányabb vagy a szolidabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vagányabb vagy a szolidabb srácok jönnek be a nőknek? Életkort is írjatok.

Figyelt kérdés
2015. júl. 8. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem az olyan kalandor típus jön be, amilyen én vagyok. A szüleim nagyon passzívak, engem ez bosszant. Én sokkal aktívabb és lazább lettem, de nem estem át a ló túloldalára. A szüleimnek megigényeltünk egy kedvezményes utazási lehetőséget, fél évig volt érvényes, eltökölték az időt, közben meg egymást marják, hogy nem mennek sehova. Szóval csak a szájuk jár, hogy mennének. Én viszont ha kigondolom, és van miből, hova, és le tudom szervezni, akkor nem teketóriázok, megyek és kész, akkor is, ha egyedül vágok neki. Jó lenne, ha a leendő párom partnerem lenne ebben. Passzívnak akartak nevelni, nem sikerült, nem éreztem úgy jól magam.

30 éves nő vagyok

2015. júl. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Legyen talpraesett és legyen önbizalma. Emellett lehet szolid is, ne bánom. :) Különösen, ha a vagány másokon átgázolást jelent.
2015. júl. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A férjem vagányabb. Mindig ez a típus jött be inkább.

36/N

2015. júl. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
8%
A gazdagabb jön be nekik (29)
2015. júl. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy kicsi kalandtól nem vagy te kalandor...

(aki gugli nélkül kitalálja, honnan idéztem, annak válaszolok)

2015. júl. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szolid, kedves, babusgato, simogato. Most vegre ilyen elettarsam van. N
2015. júl. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindkettő bejön, ha tudok vele egy jót beszélgetni és vonzódom is hozzá.
2015. júl. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szolídabb 12/L
2015. júl. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!