Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek tényleg csak a bunkó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek tényleg csak a bunkó palik jönnek be?

Figyelt kérdés
Eddig az esetek 90%ban ez a valasz jött: "Te túlságosan rendes srác vagy "....ilyenkor hova tovább? 25/F
2015. júl. 17. 10:48
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
15%
"Az még nem jelenti azt, hogy bunkónak kell lennie egy pasinak. :-) Én azt mondom, hogy egy pasi legyen önálló, ne bólogasson mindenre, amit mondok, ne akarjon irányítani vagy kiszolgáltatottá tenni, de legyen saját véleménye, saját döntései." igen hogy nem nektek a bunkó paraszt a férfias agymosottak ! 1 átlag kedves srác is lehet határozott! ez csak ki bújó tróger szöveg mert titkon a bunkókra buktok ennyi!
2015. júl. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
36%
Nem olyanra gondolok, ami miatt börtönbe kerülne, de unalmas, ha valaki mindent úgy csinál, ahogy az a nagy könyvben meg van írva, és minden szabályt betart. Egy kicsit legyen csibész, legyen szemfüles, merjen kockáztatni.
2015. júl. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
12%

"Nem olyanra gondolok, ami miatt börtönbe kerülne, de unalmas, ha valaki mindent úgy csinál, ahogy az a nagy könyvben meg van írva, és minden szabályt betart. Egy kicsit legyen csibész, legyen szemfüles, merjen kockáztatni."


Kérlek, írj konkrét példát, mert evvel megint nem sokra megyünk.

2015. júl. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
0%
Nem Varacskos Vadmalac az akinek sámlira kell állnia ,hogy felérjen egy átlagembert ?
2015. júl. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
0%
72% bodó nem én 190 cm vagyok
2015. júl. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
69%
# 23/24 Időpont ma 11:43 - Sajnos nem tudom jól elmagyarázni, legfeljebb ismerőseim közül tudnék embereket mutatni, ki ilyen, ki olyan, csak őket meg ti nem ismeritek (közszemlére tenni meg egyiküket sem fogom).
2015. júl. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
6%

26: Esetleg valami filmszereplőn keresztül nem tudod szemléltetni, hogy olyan, mint ő?

Mert én meg így nem tudom, hogy mire gondolsz, és hogy hol vannak a határok a bunkó és a nem bunkó között számodra.

2015. júl. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 Mi közöd Tőle ***** válasza:
27%

Példa a csibészségre: egyszerű nagyon. Ne légy túl jó fiú. Tegyél meg olyan apróságokat, amiket mások nem tesznek meg.


Pl: Esztek valahol egy gyorsétteremben. Melletetek egy társaság hangoskodik, szórja a kaját, zenét hallgat úgy, hogy zavar másokat. Sokan mit tesznek? Elnézik őket, nem érdekli. Oldd meg a problémát. Oda mész hozzájuk, kinyilvánítod a nemtetszésedet. Megköszönöd, hogy itt vannak és öregbítik az étteremlánc hírnevét, de ha nem viselkedne normálisan, akkor megkéred őket, hogy húzzanak el máshova enni.


Nem mindig, minden körülmények közt akarsz udvarias lenni. Mondjuk teszel arra, hogy mit "lehet" és mit nem. Kevés hely van a buszon, de te kényelmesen elterülsz két ülésen. Persze jön valaki, hogy le akar ülni, akkor összébb húzod magad.


Megkívánjátok egymást a csajjal. Teszel rá, hogy azt mondják nem illik pl. egy vonat mosdójában szexelni. Berángatod oda és megdugod, hogy kettéálljon a füle...


Sietsz valahova, akkor nem bunkón, de a kinyíló ajtón hamarabb mész be, mint egy idősebb hölgy/úr. Persze a másikat nem alázod meg... Ilyenekre gondolj kaliberben.


Nem kell törvényt sérteni. Ki kell mutatni, hogy ember vagy, férfi ember. Ennyi.

2015. júl. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
15%
igen oda megyek aztán jó bunyó lesz vagy ha cigók annyi kés lesz a hátamba hogy nem tudom majd levenni a pólómat zseinális 5let te isten barma!
2015. júl. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
32%
28: Ezek elfogadhatóak, ettől még nem lesz bunkó valaki.
2015. júl. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!