Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek tényleg csak a bunkó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek tényleg csak a bunkó palik jönnek be?

Figyelt kérdés
Eddig az esetek 90%ban ez a valasz jött: "Te túlságosan rendes srác vagy "....ilyenkor hova tovább? 25/F
2015. júl. 17. 10:48
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
33%
# 10/10 Időpont ma 11:19 - De most bunkók, tehát az elméletük szerint akár azonnal kapniuk kellene nőt, mégis siránkoznak folyamatosan. :-)
2015. júl. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
16%
Azok, de ezt nem mondhatjak ki, mert akkor torokra mennenek a rendes pasik naluk. Ezt diszkreten oldjak meg, pl az altalad emlitett tul rendes vagy szoveggel. A valasztasaik azonban azt mutatjak, hogy a bunkobbakat reszesitik elonyben. Tiszt. A kiv.
2015. júl. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
77%

" "túlzóan előzékeny és kedves"


Mi? Azt hittem, hogy ezek pozitív tulajdonságok.

Nem gond, ma is tanultam valami újat..."


Van, aki tényleg túlzásba esik, szóval frászt kapok, ha valaki úgy bánik velem, mint hogyha önállótlan lennék, vagy megalázkodna előttem, mint egy pincsikutya.

2015. júl. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
16%
Azok, de ezt nem mondhatjak ki, mert akkor torokra mennenek a rendes pasik naluk. Ezt diszkreten oldjak meg, pl az altalad emlitett tul rendes vagy szoveggel. A valasztasaik azonban azt mutatjak, hogy a bunkobbakat reszesitik elonyben. Tiszt. A kiv.
2015. júl. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
3%

11: Oké, ebben van valami. :)

A "rühellem a nőket" fajta bunkóság tényleg nem jön be nekik, és ez érthető. De sajnos a legtöbbjüknek a teljes lovagiasság, a teljes udvariasság sem megfelelő.

Egyszer láttam itt GyIK-en egy nő válaszát a férfiideáljáról, és benne volt, hogy "legyen benne valami rossz".

2015. júl. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
36%
"Egyszer láttam itt GyIK-en egy nő válaszát a férfiideáljáról, és benne volt, hogy "legyen benne valami rossz"." - Az még nem jelenti azt, hogy bunkónak kell lennie egy pasinak. :-) Én azt mondom, hogy egy pasi legyen önálló, ne bólogasson mindenre, amit mondok, ne akarjon irányítani vagy kiszolgáltatottá tenni, de legyen saját véleménye, saját döntései.
2015. júl. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
4%

Nem tudom, miért ment el többször, na, mindegy. Majd törli az egyiket egy admin.


Amúgy a 8-as válaszomat látom, lepontozták, tehát egyesek szerint az "előzékeny és kedves" nem jó tulajdonságok, csak én tudtam így...

2015. júl. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
14%

"Az még nem jelenti azt, hogy bunkónak kell lennie egy pasinak. :-) Én azt mondom, hogy egy pasi legyen önálló, ne bólogasson mindenre, amit mondok, ne akarjon irányítani vagy kiszolgáltatottá tenni, de legyen saját véleménye, saját döntései."


Persze, evvel egyetértek, legyen önálló, abszolút igazad van.

De ez nem azt jelenti, hogy kell legyen benne "valami rossz". Vannak önálló, határozott és egyben kedves emberek is.

2015. júl. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
28%
Meg van, aki egy kicsit áthágja a szabályokat, és ettől már kicsit rossz, de nem bunkó. :-)
2015. júl. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
16%

"Meg van, aki egy kicsit áthágja a szabályokat, és ettől már kicsit rossz, de nem bunkó. :-)"


Ezt fejtsd ki jobban, mire érted, hogy áthágja a szabályokat. Adj rá példát, mert nem mindegy, hogy milyen szintű áthágásról van szó.

2015. júl. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!