Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek tényleg csak a bunkó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek tényleg csak a bunkó palik jönnek be?

Figyelt kérdés
Eddig az esetek 90%ban ez a valasz jött: "Te túlságosan rendes srác vagy "....ilyenkor hova tovább? 25/F
2015. júl. 17. 10:48
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
19%

"Megkívánjátok egymást a csajjal. Teszel rá, hogy azt mondják nem illik pl. egy vonat mosdójában szexelni. Berángatod oda és megdugod, hogy kettéálljon a füle..."


Aztán a rendőrségen találnám magam közszeméremsértés vádjával... Hogy érezted magadat, amikor a bemásolt szöveget leírtad?!...

2015. júl. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
33%
Amúgy sok lányoknál sikeres pasi is bevallja, hogy a bunkóság kell a lányoknak!
2015. júl. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 A kérdező kommentje:
Na Hölgyek- Urak bocsánat hogy csak most reagálok dolgokra, de ki irtam a kérdést aztán egy Délutános műszakot muszály voltam legyűrni...Határozottság miben? Abban hogy jobban felemelem a hangom ha jegyet veszek a buszon.,vagy mi? Valaki irjon már konkrét példát erre...köszönöm! Igen mert ez a csaj mondta hogy az előző pasija gyuros volt, de annyira nem jönnek be neki a kigyurt pasik, de azért még szereti őt (ellentmondás a negyzeten) ,ja tegnap mondta hogy ez nem is parkapcsolat volt igazándiból, már bocsánat a kifejezésert felment hozzá megkuratni magát, most ez mi? Ez ment 9hónapon át, ezen kívül semmi közös nemvolt köztük, ezt mire veljem? Mai is írja hogy jajjj milyen aranyos vagyok, már rég együtt lehetnénk ha az exe nem hagyott volna benne ilyen mély nyomot, ő most semmilyen pasival nem akar találkozni se semmi....szombaton elakartam volna hívni moziba, de hát az unokatesoja jön haza strandolnak,ma este partyznak berugnak (többibe bele se merek gondolni) ,erre benyogi melo után hogy nem találkozunk? Kb úgyhogy nekem még 2órát várnom kellett volna a találkozásra, plussz foshfaradt voltam melobol, kocsival szóval még inni se birtam volna....mondtam neki ne haragudj de nem ez volt megbeszélve....És hogy miért vagyok kétségbe esve, mert ittvagyok 25évesen és nincs barátnőm, azonkívül mindenem megvan, most nem azt mondom olyan legyen mint a 80as évekbe hogy már apa legyek és mennyek haza gyerekeket rangatni XD, de mennyivel könnyebben találtak pasit- baratnot maguknak az emberek, és akkor még divat ,stílus is más volt, nem Brad Pitt klónok voltak a standard elvárások és homokvar buzzer arcú Justin Bieberek, vagy női oldalról nem Pamela Andersonok, meg szettornaszott lyuku Sarka Kata- k mégis mindenkinek volt valakije, ugye milyen érdekes? És ilyen egy ütéses kis homokos 50kilos rozsaszin polos, ecsethaju majmokat látok olyan nőkkel hogy fél karomat odaadnam ilyen ért, de igen én meg egyedül vagyok mint egy senkihazi? És hogy miért nem öltözködök én is trendi módon?mert én ezt szeretem, ez kényelmes, nem másoknak akarok megfelelni, nem ruha teszi az embert, és ami a legfontosabb... vannak elveim amiket soha nem adok fel, még akkor sem ha meghalok....
2015. júl. 18. 01:40
 44/57 Yorxun Yorxun ***** válasza:
89%

Ez, hogy „Te túlságosan rendes srác vagy” csak egy lepattintós szöveg. Azt jelenti, hogy nem szeretnének veled lenni.


Keress tovább, előbb-utóbb biztosan fogsz találni olyan lányt, akinek te is tetszel. És nem kell általánosítani, nem minden nő egyforma.

2015. júl. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 A kérdező kommentje:
Akkor fölöslegesen várok igaz? De miért nem mondja akkor hogy bocs de nem? Nem értem...köszönöm a tanácsot am!
2015. júl. 20. 04:38
 46/57 anonim ***** válasza:
11%
Lemaradt a PÉNZES a bunkó mellé :)
2015. júl. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
49%

>Határozottság miben? Abban hogy jobban felemelem a hangom ha jegyet veszek a buszon.,vagy mi? Valaki irjon már konkrét példát erre...köszönöm!


Megpróbálok mondani pár dolgot ehhez:

- biztos vagy saját magadban, ismered az értékeidet;

- tudsz és hajlandó vagy dönteni;

- érzelmileg stabil vagy;

- kellőképp felelősségteljes, és ha a helyzet megkívánja, komoly vagy.


Az sem árt, ha nem helyezed magad fölé a nőket (ebbe nagyon sokan beleesnek, én is így voltam), hanem ugyanolyan "egyszerű" emberekként kezeled őket, mint magadat.


Amennyire én látom, a nők (általában) a biztonságot keresik. Ezt felszínes módon kielégítheti egy nagy izomzat vagy némi "bunkóság", de ugyanúgy elég hozzá, ha magabiztos vagy. Az eddigiek alapján azt látom rajtad, hogy olyan vagy, mint én voltam: frusztált, kétségbeesett, sértődött. Szerintem azokon a pontokon kéne dolgoznod, amiket feljebb írtam. Nyugodj meg, ismerd meg magad és építs az értékeidre. A nők ezt látni fogják rajtad. Időd van, nem kell rohanni.

2015. júl. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 Nem mondod :D ***** válasza:
49%

Nem jó helyen keresgélsz, ennyi az egész :)

24/L

2015. júl. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 A kérdező kommentje:
Hát milyen helyen keresgéljek te jány? :D
2015. júl. 22. 22:31
 50/57 Nem mondod :D ***** válasza:
49%
Bárhol, csak ne egyből a plázacicákat szúrd ki :) Nem mondom azt, hogy állj szóba csúnyábbacskákkal(na abban a kategóriában vagyok én), viszont ne is áhítozz olyanok után, akik nem a te súlycsoportod :)
2015. júl. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!