Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek tényleg csak a bunkó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek tényleg csak a bunkó palik jönnek be?

Figyelt kérdés
Eddig az esetek 90%ban ez a valasz jött: "Te túlságosan rendes srác vagy "....ilyenkor hova tovább? 25/F
2015. júl. 17. 10:48
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
28%

# 30/30 Időpont ma 12:13 - Hozott pár jó példát a másik hozzászóló, köszönöm neki ezúttal is. Neked meg azt mondom, hogy egy szóval sem írtam, hogy bunkónak kell lennie a pasinak.

Nekem amúgy fontos, hogy egy pasi tudjon spontán lenni, én tudok az lenni, és nagyon zavar, ha valak nem ilyen. Apám pl. tisztességes ember, kiváló szakember, otthon is besegít, de nem spontán (próbálom valahogy ebben változtatni, nem azért, mert valamilyenné formálni akarnám, hanem, mert nagy szükség lenne erre otthon - ha érdekel, miért, privátban -, nem egyszerű), öcsém viszont igen, és ez sok helyzeten átsegíti.

2015. júl. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
11%

Sajnos igen.Szánalmas,de hát így választanak,aztán meg jönnek sírni hogy jajj milyen bunkó volt blablabla.Majd pár hónap szünet,és folytatja ugyanott...

24/F

2015. júl. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
35%

Sok nőnek a "domináns alfahím" jön be, aki a dominanciáját leginkább tahó tapló viselkedésben, agresszivitásban tudja kiélni. Én ugyan nem értem, mi vonzó van egy ilyen primitív ősállatban, de hát a nők biztos jobban tudják. Csak tudnám, hogy akkor miért cirkuszolnak nőklapja cafén meg femina.hu-n hogy a pasik milyen szemét agresszív vadállatok. Hát nektek kellett domináns férfiisten,cicukáim, ehetitek amit főztetek.


A pénzes pasasok is nagy favorit, elvégre a sok mani az mindig dzsoli dzsóker.

2015. júl. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
43%

Hát srácok baromi buták vagytok. Nem is érdemes bizonygatni nektek, hogy lehet még nőtök, mert nem lehet, mert valóban, senkinek nem kell ilyen önsajnáltató "minden nő gonosz" felfogású, férfiatlan hülyegyerek. Igen, ha választani kéne, akkor inkább a bunkó:)

Na, utáljatok tovább minden nőt, és tegyetek fel ilyen általánosító kérdéseket, aztán verjétek ki, és fulladjatok bele az önsajnálatba.

2015. júl. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
28%

14:57 köszönjük Emese, ez ritka hasznos egy válasz volt, nagy segítség. És akkor csodálkoztok, hogy ennyi "nőgyűlölő" van az oldalon, meg úgy egyáltalán a világban, elvégre a stílus maga az ember, nemde?

A saját szememnek kicsit jobban hiszek, mint neked, már meg ne sértődj. Ezért lennék buta?


Majd ha megtanultok különbséget tenni a "höbölö-böbölö mindennőqrva" és "a nők nagyrészével igen komoly problémák vannak, ez és ez" között, majd visszatérhetünk a kérdésre.

2015. júl. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
65%

#35: nagyon szívesen, elmondhatatlanul unom már az ilyen kérdéseket, ráadásul van belőlük napi 12, eddig tovább tekertem, de már nagyon bosszantó.

Magyarázd el nekem kérlek, mégis hogy "hiszel a szemednek"? Te ránézésre tudod, hogy ki kedves, meg ki bunkó?

Ha nekem kopasz nagydarab párom van, aki állítólag bunkó, amúgy meg birkatürelmű, meg mindenkivel tök kedves, de mivel kopasz meg kigyúrt, már rögtön bunkónak van titulálva, akkor ennyierővel nekem is a bunkó palik jönnek be szerinted? Annak ellenére, hogy konkrétan a tenyerén hordoz, csak neked erről fogalmad nincs, de könnyebb azt mondani, hogy "ennek is a bunkó palik jönnek be".

Ezért vagy buta. Mert ez felszínesség.

Ahogy én is az vagyok gondolom, mert tetszik az izom egy férfin:D


Nem csak a nők nagy részével vannak komoly problémák - bár vannak, ezt elismerem - hanem a "férfiak" nagy részével is. Ezt el kell fogadni, vannak olyan majmok, akik követik a divatot, közben meg a másik nem nagy részének elhiheted, hogy nem jön be sem a férfiak elnőiesedése, sem a nők elférfiasodása, gondolok itt a viselkedésre, öltözködésre, stb.


Az semmit nem old meg, hogy minden nap feltesztek 600 ilyen kérdést, majd nagy egyetértésben leírjátok, hogy hát igen, ha nem vagy nagydarab, vagy gazdag, akkor nem lesz senkid, mert fújfúj ronda lányok.

Elárulom, bár már korábban is írták, a nők a határozottságot szeretik, meg az ambíciót. Ha van kocsi, ha nincs. Ha látom, hogy próbál az ember előre menni, az tetszik.

2015. júl. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
16%
#36: mit jelent előre menni? A sablontársadalom elvárásainak megfelelve álszent mosolyt mutatni kifele másoknak, hogy minden rendben, mert a matériában megtaláltam azt, amire rákényszerít a fgyasztói társadalom? :P
2015. júl. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
38%

#36, sz'ted mi nem unják kiírni ezeket a kérdéseket? Azért tesszük mert ez olyan nagyonnagyon jó? Azért írnak ki ennyi kérdést, mert egymástól függetlenül ennyi helyen ugyanolyan szar a helyzet. Ez már így volt 3 éve is, meg is lett mondva, hogy amennyiben nem változik a nők hozzáállása, csak egyre több ilyen kérdés lesz. Úgy tűnik, nem változott.

Amúgy meg, ha nem tetszenek ezek a kérdések, ki kényszerít rá hogy olvasd (bocsánat, olvaZSd!!!) őket? Ha már segíteni nem tudsz, legalább ne megmondóemberkedj...


Ránézésre nem tudhatom, ki kedves, ki bunkó, de a jóképűséget, gazdagságot nem lehet nem észrevenni. A bunkóság meg olyan dolog, hogy vagy kitűnik,vagy nem. Tavaly nyáron a Szinvapark előtt például egy pasas emígyen szólt élete szerelméhez: "Fogd be a pofádat te szemét!" Én is csodálkozom, hogy sok nőnek erre van igénye, úgy beszéljenek velük ahogy én a kutyámmal nem beszélek idehaza, de hát ilyen fos világban élünk ahol a társadalom díjazza az erőszakot (gy.k. az erősebb kutya bszik)


Azt sehol nem mondtam hogy a férfiakkal nincs gond. Szerinted én helyeslem azt, ha egy pasas tahó módon szól a nőjéhez, üti-veri és nyilvánosan megalázza? Nem azt mondom, igen sok nőre ráfér két-három csárdáspofon, de akik nem szolgáltak rá, azoknál rossz nézni ahogy kínlódnak (mondjuk hogy miért nem hagyják ott az ilyen primitív neandervölgyi majmot az rejtély)


A keresgélés, kutatás ugyanúgy nem old meg semmit. Alig 1 napja volt ilyen kérdés hogy a csaj panaszkodott, nyomulnak rá a pasik, holott itt végig azt ugatja az összes nő, hogy keressen, kutasson, próbálkozzon, erre most meg azért szólják le őket ha ezt teszik. Szóval ugyanott vagyunk. Azért írunk ki napi 600 kérdést mert nincs vesztenivalónk, és mert többnyire jogos a kritika. A kérdés utáni szövegben felvázolják a konkrét helyzetet is, cseppet elkeserítő hogy egymástól függetlenül ennyi pasas ugyanazt tapasztalja a nőkről.

2015. júl. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
34%
érdekes 10 pasiból 10 azt tapasztalja hogy A nőknek tényleg csak a bunkó palik jönnek be... akkor mi ezt a 4 fal között találjuk ki? nem kisanyáim ez a való élet!
2015. júl. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
37%
Ha csak önsajnáltató vagy bunkó pasik között lehetne választani, akkor inkább egyedül maradnék. :-) De szerencsére van másféle is.
2015. júl. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!