Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincs jogsim se kocsim, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs jogsim se kocsim, most akkor senki vagyok?

Figyelt kérdés
Észrevettem hogy ha találkozok egy lánnyal és ismerkedésnél kiderül hogy nekem nincs kocsim és szüleimmel lakok akkor csökken az érdeklődés irántam és sokan cikinek tartják, igaz kényelem stb. De az ilyen nőket leszrom. 22/F
2015. júl. 12. 15:26
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
47%
Budapesten is van ám kisebbség bőven, meg fűtetlen (télen)/forró (nyáron) járat, ott is fel kell cipelni a babakocsit, ott is várni kell, egy jó kis metrótűznél pl., vagy ha épp lerobban valamelyik járat (volt, hogy minden nap láttam ugyanott és azt hittem, hogy biztos a tegnapi, de nem az volt :D), szóval akkor már ott is tarts ki a kocsi mellett, nem tudom, hogy mit hiszel Pestről, ott se mennek helybe a dolgok
2015. júl. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
Én Budapesten nőttem fel, tudom, milyenek a járatok meg az emberek, de nem élek burokban, hogy finnyáskodjak miatta. Ha valaki kihasználja a bérletet, olcsóbb, mint egy autót fenntartani.
2015. júl. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
Én az előző válaszomat (41) annak szántam, aki írta korábban, hogy Pesten nem tartana kocsit, mert ott minden megoldható simán. Ugyanúgy lenne kocsija ott is, mert kényelmesen akar élni.
2015. júl. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Én írtam. Lehet, hogy lenne. Nem tudom. Ha ugyanez lenne a munkám akkor valószínűleg igen, mert akár az éjszaka közepén is hívhatnak, hogy azonnal mennem kell. Ezt nehéz lenne megoldani tömegközlekedéssel.
2015. júl. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!