Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincs jogsim se kocsim, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs jogsim se kocsim, most akkor senki vagyok?

Figyelt kérdés
Észrevettem hogy ha találkozok egy lánnyal és ismerkedésnél kiderül hogy nekem nincs kocsim és szüleimmel lakok akkor csökken az érdeklődés irántam és sokan cikinek tartják, igaz kényelem stb. De az ilyen nőket leszrom. 22/F
2015. júl. 12. 15:26
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
Azert nem mind ilyen szerencsere a csajok kozott se hala az egnek. :) Teny, hogy nagyon hasznos a kocsi, de ha valaki azert nincs velem, mert nincs kocsim az jobb is, hogy nincs velem.
2015. júl. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
51%
Azt azért megnézném, hogy itt nálam hogyan tekernél fel a hegyre. Mert ahol nincs egy domb se, ott nem létszükséglet a kocsi, oda elég egy roller is. Főleg ha a falu 1utcából áll. De egy nagyobb városban nem jutsz el gyalog 10perc alatt mindenhova.
2015. júl. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
51%
Ja és IC-vel az, hogy felmenjek Pestre és hazajöjjek, az 10 ezer Ft, ehhez hozzájön pár vonaljegy amit még ott elhasználok... Autóval se drágább az út. Főleg ha többen megyünk. És így nem kell nézni az órát, nem kell alkalmazkodni semmihez, és nem kerülök olyan helyzetbe, hogy ha lekésem az utolsó vonatot, akkor csövezhetek egész éjjel az utcán.
2015. júl. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
# 32/33 Időpont ma 11:45 - Ez a te egyedi eseted, igen, te rá vagy szorulva az autóra. Én a fővárosban nem vagyok rászorulva az autóra, ugyan az agglomerációban dolgozom, de céges busszal kijutok, tehát megint csak nem kell autó, ha utazok, akkor is jó volt eddig mindig a tömegközlekedés. Ritkán utazom, szóval én egy autót nem használnék ki. Érted?
2015. júl. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
Ha én is Bp-n laknék, eszembe se jutna autót venni. És nem foglalkoznék azzal, hogy kinek van kocsija, és kinek nincs. Az nem derült ki, hogy a kérdező hol lakik.
2015. júl. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
50%

23 és 26. végre valaki aki érti


és kedves kérdező...fáj az igazság látom...igen, számít a jogsi és az autó...sajnálom, mert mire felfogod, nem fogod bevallani...

valószínűleg azért kérdezted, mert jártál így ismerkedésnél...és most már nem is csodálkozom

2015. júl. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
46%
#36 van akinek bármit mondhatsz, akkor sem érti a lényeget. És ez a felfogás és a stílus ahogy ír cikibb mint az, ha vkinek nincs autója. De az összes ilyen kérdésnél le van hurrogva aki autópárti.
2015. júl. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
50%

36. vagyok

a kérdés nem arra vonatkozott, ki van meg autó nélkül, ki jár biciklivel

hanem hogy párkapcsolatban mennyire számít az autó...

szóval lehet, hogy neked nincs szükséged se jogsira, se kocsira, de attól még nőként jóleső érzés, ha a párom eljön értem és nem kell cipekednem, megsülnöm a buszon és azt lesni mikor van utolsó busz

szóval értem miért nincs barátnőd, és nem, nem jogsi meg kocsi hiánya miatt, hanem a stílusod miatt, a nem akarsz semmit elérni az életben

és nem valami szuper autóra kell gondolni, egy használtautó, alsóbb kategória nem olyan vészes árban van

2015. júl. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
Én 30 éves nő vagyok és nem érdekel, hogy van-e egy pasinak autója vagy nincs. Számomra az autó használati eszköz, amivel el lehet jutni A-ból B-be. Én szeretem a tömegközlekedést. Nem szempont számomra az autó társkeresésnél, mivel sem az életmódom nem igényli, sem státusszimbólumnak nem tekintem. Próbáltak autóval villogni előttem pasik, nem mondom, hogy nem próbálkoztak be, de nem érdekelt. Kijárok a WSR-re, a Nagy Futamra, nézem a F1-et, megnézem a szép autókat, le is fotózom, de társkeresésnél nem mérce.
2015. júl. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:

20:29, annyiban idevág, kinek van szüksége autóra és kinek nem, hogy az autó egy igen drága üzem. Üzemanyag, javítás, kismillió féle adó, tehát nyeli a pénzt nagyban.

Na már most, ha valaki azért, és CSAK azért ruház be autóra, hogy csajozzon vele, az erősen deficites lesz, és hosszútávon nem is éri meg. Ha meg ennyire jól megy neki a szekér, hogy nem okozna ez gondot, akkor már csajozhatna simán pénzzel is...

2015. júl. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!