Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincs jogsim se kocsim, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs jogsim se kocsim, most akkor senki vagyok?

Figyelt kérdés
Észrevettem hogy ha találkozok egy lánnyal és ismerkedésnél kiderül hogy nekem nincs kocsim és szüleimmel lakok akkor csökken az érdeklődés irántam és sokan cikinek tartják, igaz kényelem stb. De az ilyen nőket leszrom. 22/F
2015. júl. 12. 15:26
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
63%
ha leszrod akkor mi a baj? találj olyat, akit így is érdekelsz
2015. júl. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
46%
Nekem sincs jogsim és kocsim, de nem is akarok. Van helyette más. Akinek ez nem tetszik, az ő dolga. :D
2015. júl. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
65%
Remélem azért egy lvl80 as paladinod van!
2015. júl. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
32%
Sok lányt úgy nevelnek hogy találj olyat aki elvisz ide-oda autóval. Innen ez a gondolkodás. Saját autóra meg anyucinak és apucinak nem telik ha éppen átlagos családról van szó. /magyar valóság: az eddigi 20-25 éves korosztálynál arról szólt hogy egy átlag szülő képtelen volt a 18-20 éves lányának autót vásárolni és fenntartani. Sajnos 1990-től olyan alacsony voltak a keresetek és mai is azok hogy egy külön autó úrihuncutságnak számít./
2015. júl. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
28%
4. Ez marhaság. Mi van, ha én megengedhetném magamnak az autót, de nem akarok? Na, ezt add össze!
2015. júl. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
39%

# 4: öööö.... elég fura gondolkodás ez... 18 évesen lett jogsim, örültem, ha a családi autót megkaptam, eszembe nem jutott, hogy a szüleimnek kéne venni nekem autót... az első autóm a saját keresetemből lett. Igaz, 12 éves volt, de néhány százezer forintból kijött és 6 éven át kiszolgált.

N

2015. júl. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
0%
5: Nem ő, de akkor te egy ritka kivétel vagy ezen az észak-balkáni szemétdombon. Kivéve ha külföldön dolgozol, mert akkor már más történet.
2015. júl. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
0%

1. az, hogy nincs autód, nem olyan vészes, de a jogosítvány megszerzéséért tehetnél

2. autóhoz is lehet jutni, használtautó, bedőlt hiteles néhány százezerét is van, nem rögtön milliós új autót kell venni

3. nem azzal van szerintem a baj, hogy nincs jogsid, vagy kocsid, hanem hogy úgy látom nem is akarsz

4. ha lesz, rá fogsz jönni, hogy mennyire hiányzott és milyen szabadságot ad

5. azért abba gondolj bele, hogy a barátnőd nem tudod sehova elvinni (főleg ha neki van jogsija, kocsija, és neki kéne téged hurcolnia)

2015. júl. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
64%

En nem tudom, hogy ti hol jarkaltok, meg milyen csajokat fogtok ki, de sokan le se szarjak(koztuk en is) , hogy van e kiszemeltnek kocsija, sajat haza meg plane...

Ott a Bkv, meg MAV, amikkel barhova eljuthatok, es kozbe nem kell tobb ezret kidobni egy auto fenntartasara. A lakhatas kicsit mas teszta, nem a sajatot varom el, de ha mar mindketten dolgozunk egy albit siman ki lehetne berelni, mert a szuleim nyakan nem akarnek elni a parommal.

20/ L

2015. júl. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
33%
Amugy en pl. meg a jogsit sem akarom letenni, nem is vagyok ra. Igy miert varnam el ezt pont a pasitol?
2015. júl. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!