Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tartsam tisztán a...

Hogyan tartsam tisztán a kocsim, ha mások nem vigyáznak rá? Nem luxus autó, de senki sem képes rá vigyázni. Hetente takarítom,6 éves, nagyon szép állapotban van, csak egyesek nem veszik ezt semmibe.

Figyelt kérdés

Van aki képes beülni nyakig sarasan és összerugdossa még az üléseket is, vagy aki úgy eszik, hogy minden csupa morzsa utána, a mai eset után pedig végképp eldurrant az agyam: egy barátom aknának használta az árkot autószereléshez, de mivel hiányzott egy alkatrész megkért ,hogy vigyem el őt az autósboltba. Közben én elvoltam foglalva mással, mire ő már bent ült a kocsiban tiszta porosan, fűszálak és bogarak társaságában a pólóján meg a nadrágján. Még csak arra sem volt hajlandó, hogy átöltözzön. Nagyon ideges lettem, erre elég durván kiabáltam vele, de még neki állt feljebb és én voltam a bunkó, mert "ki lehet azt takarítani".

Sokszor van olyan is, amikor a barátaim elkérik kölcsönbe az autót, vagy többször megkérnek rá, hogy ide és ide vigyem őket el, mert nekik vagy nincs kocsijuk, vagy valami bajuk van. 1* adtam oda, kevesebb üzemanyaggal kaptam vissza, mint amennyi volt benne, utána pedig én voltam a bunkó, hogy nem adtam oda többet senkinek. Akkor is én voltam a bunkó és a szemét, amikor kijelentettem, hogy taxizást nem vállalok.


2014. máj. 8. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne menj mindenhova autóval és nem fogja senki se vitetni magát. Ha gyakran kocsival mész akkor azt látják hogy van miből tankolni és 1-2km pluszba meg se kottyan.

Ha keveset használod és tényleg csak akkor azt mondod annak aki kéri hogy nincs benne benzin vagy kell anyukádnak, apukádnak...

2014. máj. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Felnőtt ember vagyok 24 éves, a barátaim pedig jóval idősebbek nálam. Nem fogok azért autó nélkül maradni, hogy másik ne piszkáljanak ezért.
2014. máj. 8. 18:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki hogy téged elég durván kihasználnak.
2014. máj. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 reptoid ***** válasza:

Szerintem a fűszálas, poros, saras eseteket kicsit túlkapod. Sokan azért az autót munkaeszköznek tekintik, nem pedig valami ápolandó tárgynak.

A háttámla összerugdosása már azért erősebb, de az lehet csak véletlen volt.


Ellenben az üzemanyagszinttel teljesen igazad van, nem lenne képem kevesebbel visszaadni.

2014. máj. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Vizéli László ***** válasza:
100%
3 dolgot nem adok kölcsön. Pénzt, nőt és autót. Én a kocsiba megtiltom a zabálást, így nem lesz morzsa. Esős időbe a vizet, vagy enyhe sár a szőnyegen bele fér, hisz az a fajta idő azzal jár, ha meg valaki direkt gányolja össze az ülés háttámláját, akkor kezébe nyomom a tisztító szereket és addig nem megy sehova amíg fel nem pucolta.
2014. máj. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem légy egy kicsit magabiztosabb, szigorúbb. Mond hogy az autóban nincs Evés, ivás, dohányzás, stb. Apám is autószerelő de mégis tud vigyázni a saját és főleg mások autójára. Veszünk beülőt ami nem olyan drága és sok kellemetlenséget megelőz. A barátoknak meg egyszerűen mond azt hogy most nincs annyira sok pénzed tankolni adjanak fejenként egy 500-ast.
2014. máj. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én pl. ritkán takarítom ki a kocsim, nem nagyon érdekel az ilyesmi. De te vagy a hülye, ha hordozgatod csak úgy a barátaid s*ggét.
2014. máj. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 szántóvető ***** válasza:
tetvesen,az élővilág egy részével beszáll a haverod az újszerű tiszta kocsidba.miért nem fojtottad meg?talán félsz hogy kiabálsz?ne legyél balek,a tiéd a kocsi,te diktálsz.
2014. máj. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!