Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincs jogsim se kocsim, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs jogsim se kocsim, most akkor senki vagyok?

Figyelt kérdés
Észrevettem hogy ha találkozok egy lánnyal és ismerkedésnél kiderül hogy nekem nincs kocsim és szüleimmel lakok akkor csökken az érdeklődés irántam és sokan cikinek tartják, igaz kényelem stb. De az ilyen nőket leszrom. 22/F
2015. júl. 12. 15:26
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
Jogsit próbáld megszerezni. Nekem ez volt a célom, hogy meglegyen a jogsi. Autót megengedhetném magamnak, de minek? Bármit elérek a városban gyalog vagy biciklivel 20-30 perc alatt. Egyszer egyik haverommal kipróbáltuk, hogy adott helyre mi a gyorsabb. A bicikli nyert, mivel sokat lehet vele rövidíteni. És nekem a testmozgás is megvolt legalább.
2015. júl. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:
Nekem a munkahelyem busszal 5 perc, amerre járok az is közeli, ha meg messzebbre megyek kibírom a tömegközlekedést, vonatozni kimondottan szeretek.
2015. júl. 13. 11:35
 23/44 anonim ***** válasza:
46%
Gondolom azt is leszrod majd ha egy pár hónapos gyerekkel kell várnod fél órát a tél közepén, hóban fagyban, majd felszállni a babakocsival a tömött buszra, ahol nincs fűtés, de legalább a kisebbség aránya 80% felett van.
2015. júl. 14. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
8%
"Gondolom azt is leszrod majd ha egy pár hónapos gyerekkel kell várnod fél órát a tél közepén, hóban fagyban, majd felszállni a babakocsival a tömött buszra, ahol nincs fűtés, de legalább a kisebbség aránya 80% felett van." - A szüleim is megoldották valahogy...
2015. júl. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
49%
Hat igen, manapsag a gyereket a szabadtol is feltik, mikozben regen a tyukszrt is kanallal nyomtak a gyerekbe, es vhogy edzettebb lett az immunrendszeruk
2015. júl. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
46%

Régen szültek 10et, amiből megmaradt 3-4 gyerek. Az átlagéletkor is jóval alacsonyabb volt. És régen ki lehetett menni sötétedés után is az utcára, nem kellett attól félni, hogy valamelyik kapualjban megkéselnek. Régen az ajtókat sem zárták. És nem volt ennyi hajléktalan sem. Teljesen más világ volt, éveket kellett várni, hogy kocsid lehessen. Manapság pedig az alap dolgokhoz tartozik.

Ennyi erővel ne legyen mobilod, laptopod, tv-d, ne is internetezz, mert régen is máshogy oldották meg, köttesd ki az áramot otthonról, a vizet is kútról vidd, a wc pedig legyen az udvar végében, mert ez is a kényelemhez tartozik. A mosógépet is dobd ki, moshatsz kézzel a lavórban, vagy a pataknál.


"regen a tyukszrt is kanallal nyomtak a gyerekbe" Gratulálok, akkor nyomjad csak a sajátodéba bátran.

2015. júl. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
30%

Nem vagy senki, a nők felfogása a hülye. Elvárogatni azt tudnak nagy garral a pasitól, buszra meg túl arisztokrata felrakni a seggét, aztán mikor arra kerül a sor, hogy mit is kapunk cserébe, megy a szájhúzogatás.

Amelyik csaj azért hagy ott ,mert nincs kocsid, az olyan is.

Ja és nem tervezek se családot, se gyereket, úgyhogy a tömöttbuszos-februáris sztori nálam nem állja meg a helyét. Van két jó lábam, van kerékpárom, és van tömegközlekedés. Vezetni meg utálok. (29/F)

2015. júl. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
15%
Na, azért a szüleim nem voltak annyira RÉGEN fiatal szülők, apám 62, anyám 55 éves, ők még nem ÖREGEK, de nem volt a s*ggük alatt autó, fel tudtak nevelni minket tömegközlekedéssel is gond nélkül, rengeteget vonatoztunk és nagyon élveztük, és nem lettünk hisztis, irreális elvárásokkal teli fiatalok. Ma sok szülő a széltől is óvja a gyerekét, és elfelejtik, hogy nem burokban élünk ám, aztán az ilyen gyerekek nyafognak minden apróságért, és nőnek a szüleik fejére.
2015. júl. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
Törpike ezzel az utolsó hozzászólásoddal nagyon egyet tudok érteni, pedig általában utálom, amikor általánosítasz, de ez most telitalálat.
2015. júl. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
30%

19:37 hát na, ez az igazság. Nekem tökéletes közlekedési eszköz a kerékpár, vagy a tömeg, például egy jó intersziti. Nem nekem kell vezetni ,sokkal kisebb a baleseti veszély, pihenhetek-olvashatok-falhatok baj nélkül az ülésemen, ha nincs ülés, segáz, lerakom a zsákom oszt ráülök, azonkívül bizonyos távokra sokkal olcsóbb mint az autó. Lehet hogy nem visz végig az adott célállomásra, hát aztán, átszállás nem ördögtől való, ha meg 10 percet kell sétálni, közben elszívok egy cigit, az se túl megerőltető.

Amelyik csaj nem tud és nem is akar tömegközlekedni, és elvárogatja nagy paripa arccal hogy szíve választottja virítsa neki a négyajtós SUVt, az életképtelen. Ha meg ki akar menni Ámerikába 2 hétre, magánrepülőt rendel a pasitól,vagy mi a tosz? Nagyon elszaladt velük a nyihaha...

2015. júl. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!