Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincs jogsim se kocsim, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs jogsim se kocsim, most akkor senki vagyok?

Figyelt kérdés
Észrevettem hogy ha találkozok egy lánnyal és ismerkedésnél kiderül hogy nekem nincs kocsim és szüleimmel lakok akkor csökken az érdeklődés irántam és sokan cikinek tartják, igaz kényelem stb. De az ilyen nőket leszrom. 22/F
2015. júl. 12. 15:26
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
48%

4 vagyok, más EU országokban de kishazánkban is sok fiatal lány segge alá raknak már kisautókat. De ezt még ma csak kevés család engedheti meg magának.

Ha van a csajnak autója akkor kevésbé érdekli hogy a pasinak van-e mert eltud jutni bárhova.

Nem olyan álom éjjel az éjszakaival haza buszozni, vagy nappal BKV-zni, esetleg a MAV-val járni.

2015. júl. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagy senki, ne foglalkozz ezzel. Én megcsinálhattam volna középiskolában a jogsit, de nekem a nyelvvizsga fontosabb volt és ütköztek az időpontok. Amúgy sem tudnék egy autót fenntartani, és nekem megfelel a tömegközlekedés is. Amúgy jó lenne megtanulni autót vezetni, mert jól jön adott helyzetekben, de nekem csak egy használati tárgy az autó. (30 éves nő vagyok) Biztos találsz olyat a te korosztályodban is, akinek így is jó vagy.
2015. júl. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
100%
A volt barátom 23 éves volt és se jogsija, se autója nem volt. (Nekem van jogsim és a családi autót használhattam.) Sőt, ezt kapd ki, még a szüleinél is élt. Nem ez számít. Ebben a korban még nem gáz, ha nem költözöl el rögtön és kezdesz önálló életet, de legyenek céljaid, motivációid és ne úgy élj, hogy ez most jó így, minek változtassak rajta?
2015. júl. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:

Nekem van autóm és jogsim, így nem lenne probléma, ha a páromnak nem lenne. Ez egyébként is csak vidéken probléma, hiszen városban van tömegközlekedés és taxi. (falun és Bp-n is laktam)

Ez a praktikus része. Akinek a kocsi státusszimbólum, azzal ne foglalkozz szerintem.

L

2015. júl. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
13%

lepontozhattok ismét, de igazam van

áltathatjátok magatokat, hogy nem számít, de igen számít

párkeresésben-párkapcsolatban talán nem, de a való életben igen

munkahely szempontjából is számít, hogy van-e jogosítványod (és hozzá gyakorlatod)

igen, van tömegközlekedés, meg máv...addig amíg nem érzed milyen autóval..utána akar a fene nyomorogni, összeizzadni a tömött buszon

az utazási időről nem beszélve

azért más autóval elvinni a párod valahova, mint a tömött buszon nyomorogni együtt hosszú percekig, aztán vissza stb.

megyeszékhely városban lakom, tudom miről beszélek

2015. júl. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
0%
én is jártam már olyan megyeszékhely városban, ahol tény, h nagyon hasznos lett volna egy kocsi, de szerencsére más városban nem tapasztaltam, h ne tudnék meglenni nélküle. Még jó is, h nem költöztem abba a városba, ahol ez volt, pedig menni akartam.
2015. júl. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
50%
Az autó nekem használati tárgy, jó, ha van, de nem létszükséglet, nekem legalábbis itt a fővárosban nem, itt jó a tömegközlekedés, és utazáshoz is jó volt eddig mindig. Szeretek út közben olvasni, azt meg vezetés közben nem tehetném meg. :-)
2015. júl. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:
Ja hát biztos jó ha van, ha akarnék megtehetném hogy legyen csak nem létszükséglet.A hangsúlyt arra próbáltam tenni hogy sokszor ez miért befolyásolja be az első benyomást ismerkedésnél, szerintem nem ciki ha valakinek nincs.
2015. júl. 13. 00:29
 19/44 anonim ***** válasza:

8. Kényelem, de az senkit sem zavar, hogy a környezetet teljesen tönkretesszük. Engem zavar, ezért sem akarok, amikor ott van a bicikli, vonat, busz, teljesen megfelel. És másrészt nem akarok annyira elkényelmesedni, mint azok, akiknek kocsijuk van.

és igen, megengedhetném magamnak a kocsit és Magyarországon lakom és dolgozom.


Nyilván, ha olyan lenne az élethelyzet, más lenne, de nem olyan.

2015. júl. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
8%
hát mindig lesznek kényelmes emberek, ez van. De ismerek olyan csajt, akinek így is mozgásszegény volt az élete, arra élvezkedett, h kocsija lesz, és majd azzal megy wc-re is, hát biztos egészséges lesz az élete. :)
2015. júl. 13. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!