Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Félek hogy úgy öregszem meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek hogy úgy öregszem meg hogy soha nem volt pasim, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Huszonéves nő vagyok és nem volt még párom soha. Próbálkozom ismerkedni, de nagyon nehezen megy és egyszerűen senkivel nem alakul ki a kapcsolat. Az évek meg telnek és lassan már nem leszek fiatal és még egy pasival se voltam. Nem tudom hogy jöhetnék ki ebből, hogy sikerülhetne végre nekem is. Vagy hogy ki tudna segíteni, mert már tényleg nagyon félek, hogy így múlik el a teljes fiatalságom.

2015. máj. 31. 21:01
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:

#23

de szeretném, meg próbálkoztam is nő létemre, nem jött össze, most vagy testképzavarom van vagy nem tudom, mert egész elfogadhatónak tartom magam, igaz buliba már engem is betaláltak párszor, csak a kiszemeltemnek nem kellettem, így meg nehéz mást "összeszedni" hogy valakit látok napi szinten aki szingli és nem akar engem én meg vágyok rá....amugy tudom kevés a lehetőség ha az ember minden nap ugyanabban a közegben mozog

2015. aug. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:

49-s vagyok. Orulnek neki ha elkuldenel legalabb nem nyulnek melle. :)

De az, hogy valaki 27 eves ( tippeltem) nő létére eddig meg csak csokolozott nem mondom gaznak de eleg keson kezdi el uzni az ipart. Lassan lejar a biologiai oraja es meg nem is elvezte az elet egyik legjobb dolgat. Ne haragudj, hogy ezt mondom de no letedre sokkal konnyebb dolgod lett volna legalabb tapasztalatot szerezni. Ha eddig nem tetted meg akkor csak magadra vess. Az irasodbol is az jott le, hogy azert egy ertelmesebb norol van szó, igy nem is ertem hogy nem sikerult. Azt mondom, hogy kicsit add lejjebb az igenyeid es legalabb ha sexet nem az elojatekot gyakorold, hogy amire odakerulsz, legyen 1-2 ertelmes mozdulatod a jovendobeli parodnal.

2015. szept. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 A kérdező kommentje:
Nem fogok hozzáérni olyanhoz aki nem vonz csak azért hogy legyen tapasztalatom. Ennél a semmi is jobb. Nem élvezném ha olyannal kellene lennem aki nem jön be. Csak pasiknál van ez hogy "lyuk-lyuk". Képesek vagytok igénytelen, ronda nőt is megdugni. Hát én elhánynám magam. Szó se lenne élvezetről. Am meg aki tényleg szeret azt nem fogja zavarni a tapasztalatlanság, főleg h aki nyitott rá nagyon hamar belejön.
2015. okt. 4. 18:40
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!