Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Félek hogy úgy öregszem meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek hogy úgy öregszem meg hogy soha nem volt pasim, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Huszonéves nő vagyok és nem volt még párom soha. Próbálkozom ismerkedni, de nagyon nehezen megy és egyszerűen senkivel nem alakul ki a kapcsolat. Az évek meg telnek és lassan már nem leszek fiatal és még egy pasival se voltam. Nem tudom hogy jöhetnék ki ebből, hogy sikerülhetne végre nekem is. Vagy hogy ki tudna segíteni, mert már tényleg nagyon félek, hogy így múlik el a teljes fiatalságom.

2015. máj. 31. 21:01
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
88%
Ha eddig nem ismerkedtél neten, kezdj el ismerkedni, randizz fiúkkal, legalább azért, hogy az izgulás elmúljon...
2015. máj. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 A kérdező kommentje:

De már bőven huszonéves vagyok, szóval lassan tényleg eláshatom magam.

Próbáltam már ezen az oldalon ismerkedni korábban, de nem jött be. Nekem jobban megy személyesen, mármint hogy személyes összetalálkozás által induljon el az ismerkedés. Itt a netről senkivel nem jutottam semeddig. Akikkel élőben találkoztam azokkal legalább eljutottam valameddig.

2015. máj. 31. 21:22
 13/53 anonim ***** válasza:
69%

Dettó...

25/L


Mondjuk én válogatok...ki tudja meddig lehet egyszer beleszeretek egy kertitörpébe XD

2015. máj. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
100%
Nem hajt a tatár,ez nem egy verseny.Ha elkapkodod akkor csak rosszabb lesz.
2015. máj. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 A kérdező kommentje:

#13

Csak komolyabb párkapcsolatod nem volt neked se, vagy egyáltalán semmilyen?

2015. máj. 31. 21:27
 16/53 anonim ***** válasza:

Hát, pedig a netes ismerkedéssel is el lehet jutni a személyes találkozásig, akár pár órán belül is. Csak ahhoz neked is akarnod kell, nem elég a másik fél.


Én is ismerkedtem már itt lányokkal, de csak egy olyan volt, aki hajlandó is lett volna velem találkozni. Na, ő is lemondta a találkozó előtt pár órával.


Egyébként próbálkozz a Tinderen. Hátha. Én is holnap tervezem kipróbálni.


27/F

2015. máj. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes nem sokáig húzni a találkozást, és egyből képpel... tinder, okcupid
2015. máj. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 A kérdező kommentje:
Az egy dolog hogy hamar találkozom azzal akit neten ismerek meg, de nekem nem az kell hogy hamar lássam, hanem hogy a legelső kontakt élőben történjen meg.
2015. máj. 31. 21:42
 19/53 anonim ***** válasza:
72%

18: És miért annyira fontos ez? Pár óráról van szó. Neten látjátok egymást (akár Skype-on), megbeszélitek, hogy itt és itt találkoztok két óra múlva és ennyi.


Nem látom, hogy mi a baj ezzel. De ha ennyi is gondot okoz neked akkor lehet, hogy megvan a gyökere a problémádnak.

2015. máj. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
100%
A legelső kontakt élőben történjen meg... Jó, írd le, hogy merre leszel jövő hét végén, hátha arra járok:) Mondjuk sokra egyikünk se menne, mert nem jönnék be neked, meg ha be is jönnék, ami csoda lenne, akkor se mennék oda, mert azt gondolnám, hogy nem jövök be neked. Ugye milyen szép az élet? :)
2015. máj. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!