Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Félek hogy úgy öregszem meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek hogy úgy öregszem meg hogy soha nem volt pasim, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Huszonéves nő vagyok és nem volt még párom soha. Próbálkozom ismerkedni, de nagyon nehezen megy és egyszerűen senkivel nem alakul ki a kapcsolat. Az évek meg telnek és lassan már nem leszek fiatal és még egy pasival se voltam. Nem tudom hogy jöhetnék ki ebből, hogy sikerülhetne végre nekem is. Vagy hogy ki tudna segíteni, mert már tényleg nagyon félek, hogy így múlik el a teljes fiatalságom.

2015. máj. 31. 21:01
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
38%

20: Ha már válaszol neked erre, akkor megtörténik az első kontakt, szóval borul minden.


Egyébként meg valszeg ez is gond, hogy túl magasan vannak az igényei. Még ha nem is veszi észre, akkor is.

2015. máj. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 A kérdező kommentje:
Annyi az igényem hogy vonzódjak hozzá és érdekeljen belsőleg is. Most hogy kihez vonzódom arról nem igazán tehetek. De sokféle fiú tetszett már, nem csak nagyon jó pasi.
2015. máj. 31. 22:12
 23/53 anonim ***** válasza:

semilyen nem volt, még csók se

25/L

2015. máj. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 A kérdező kommentje:
És Te hogy bírod? Vagy Te nem vágysz olyan iszonyatosan rá?
2015. máj. 31. 22:20
 25/53 anonim ***** válasza:

Kérdező, neked sem volt még semmi?

Se szex, se csók?

2015. máj. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 A kérdező kommentje:
szex nem volt, csók igen
2015. máj. 31. 23:09
 27/53 anonim ***** válasza:
Fiúk szoktak kezdeményezni, csak te szúrod el?
2015. máj. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 A kérdező kommentje:
Hát szoktak. Annyira nem szúrom el vagy nem tudom. A legtöbben alapból csak szexet akarnak tőlem. De ez nem az én hibám mert ugye meg sem ismernek hanem így indítanak. Most ezzel mit kezdjek?:) Persze volt hogy én bénáztam. De nem csináltam semmi rosszat, csak talán túl bátortalan voltam. Az is lehet van valami bennem ami nagyon nem bejövős a pasiknak. Csak nem tudom mi az.
2015. máj. 31. 23:20
 29/53 anonim ***** válasza:
69%

Azt honnan veszed, hogy csak szexet akarnak?

Amíg nem ismernek, addig csak a fizikai vonzalom van, ahhoz több időt kell együtt tölteni, hogy tudjuk párként is működne-e.

2015. máj. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 A kérdező kommentje:
Hát onnan tudom hogy konkrétan mondták:) Kijelentették hogy csak szexre nyitottak, nem akarnak párkapcsolatot. Meg olyan is volt akinek volt kapcsolata és velem akarta megcsalni a barátnőjét. Meg buliban szokott a leggyakrabban előfordulni hogy arra kérnek töltsem velük az éjszakát. Szóval egyértelműek a helyzetek, ismerkedni egyikük sem akart, aki így szexet ajánlott.
2015. máj. 31. 23:57
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!