Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Félek hogy úgy öregszem meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek hogy úgy öregszem meg hogy soha nem volt pasim, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Huszonéves nő vagyok és nem volt még párom soha. Próbálkozom ismerkedni, de nagyon nehezen megy és egyszerűen senkivel nem alakul ki a kapcsolat. Az évek meg telnek és lassan már nem leszek fiatal és még egy pasival se voltam. Nem tudom hogy jöhetnék ki ebből, hogy sikerülhetne végre nekem is. Vagy hogy ki tudna segíteni, mert már tényleg nagyon félek, hogy így múlik el a teljes fiatalságom.

2015. máj. 31. 21:01
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:

Ezek tényleg csak dugni akartak, teljesen egyértelmű.

Viszont az jutott eszembe, hogy nagyon erős szexuális kisugárzásod lehet, azért megy sokkal jobban élőben neked az ismerkedés.

2015. jún. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:

Ha buliba jársz ismerkedni, akkor ne csodálkozz, hogy ilyen pasikat fogsz ki :)


Hogy mit csinálj... (Szilvás buktát, mert azt szeretem...)

Megpróbálhatsz ismerkedni itt gyakorin is. Megpróbálhatsz társkeresőzni.

Egyébként ne keseredj el, sok olyan korodbeli vagy nálad idősebb pasi van, akit nagyon vonz egy olyan nő, aki nem volt még pasival.


A kérdés, hogy mit akarsz. Hogy jöjjön össze valami és legyél túl rajta, "nehogy kárba vesszen a fiatalságod", vagy valódi szerelmet. Mert a szerelem szerintem nem így fog jönni, hogy idegeskedsz a fiatalságodon és azon, hogy még egy pasival se voltál :)

2015. jún. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 A kérdező kommentje:

Nem buliba járok ismerkedni, csak amikor megyek akkor nem zárom ki a lehetőségét. Szóval alapból csak kikapcsolódni megyek, viszont ha tetszik valaki akkor nyitok felé, mert hát ki tudja.

Írtak páran most privátot a kérdésem kapcsán, ugye írtam hogy már próbáltam itt ismerkedni de nem jártam sikerrel. Nagy nehezen most mégis adtam esélyt valakinek, de nagyon messze lakik, pedig szimpatikus. Szóval nem volt szerencsém ezúttal se.

Mindenképp szerelemre vágyom:)

Tudom hogy sok pasi szívesen lenne szűz lánnyal, de inkább a fiatalabb ilyen lányok a vonzóak szerintem. Az én koromban már úgy gondolom ez nem túl pozitív a pasiknak.

2015. jún. 1. 00:27
 34/53 anonim ***** válasza:

Megtudhatnánk a korod? :)

Egyébként szerintem rosszul tudod. Szerintem igenis van olyan férfi, aki örülne szűz nőnek, akkor is, ha nem a 20-as évei elején van, ahogy említetted.


A hozzászólásaidban nagyon általánosítasz. Tény, hogy a férfiak egy része vagy a hangosabbik része szereti itt a gyakorin is hírdetni, hogy egy nő legyen nőies, bulizzon meg ne legyen szűz, mert ők aztán szűz nőhöz nem nyúlnak :D (Persze, én is túloztam most, szándékosan)


Viszont vannak olyan férfiak, akik nem ilyen hangosak, akik örülnének ilyen nőnek, örülnének neked :) Csak lehet annyira nem feltűnőek, talán észre sem vetted még őket, mert a két macsó pasi között, akik szexajánlatot tettek neked, nem vetted észre :) Persze az is lehet, hogy még nem találtál rá ilyen típusú pasira. Szerencsétlennek érezheted magad, pedig nem te vagy a szerencsétlen, csak éppen így alakult

2015. jún. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 A kérdező kommentje:
Tudom hogy vannak ilyen pasik is, akkor úgy mondom hogy azok akik nekem bejönnek, ők nem annyira örülnek sztem egy szűz nőnek. Bár erre is volt példa, hogy örült volna, de csak szexet akart és így én meg nem mentem bele. Szerettem volna inkább megismerni. Most olyan fiúval nem tudok ismerkedni akihez nem vonzódom. Nyilván ez a legfontosabb, ha ez nincs meg akkor más sem lehet.
2015. jún. 1. 01:25
 36/53 anonim ***** válasza:
Én is nagyon magányos vagyok, nagyon jó lenne már megtapasztalni azt milyen a szerelem.. Tudod, én már voltam egy sráccal(régóta ismerem)... És azért feküdtem le vele mert kíváncsi voltam milyen és szégyellem de azért is mert sokan "szekáltak" azzal, hogy szűz voltam de ennek ellenére én nem bántam meg mert én tudom magamról, hogy ez miatt én még nem vagyok ri**nc. Persze nem azt mondom, hogy feküdj le gyors valamelyik spanoddal csak elmeséltem, hogy én mit tettem. Persze tapasztaltabb nem lettem mert egyszeri alkalom volt, azóta nem volt egy olyan srác akivel eltudnék képzelni bármit is. Szóval tanácsot adni én se tudok.
2015. jún. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:

Jaa és még annyi, hogy szerintem ettől nem kell parázni, hogy nem vagyunk olyan tapasztaltak!!! Mert ha megtaláljuk azt aki tényleg szeret fog minket úgy ahogy vagyunk Őt onnantól kezdve azt sem fogja érdekelni ha mamabugyit veszünk fel és talán még örülni is fog, hogy nem kell félnie a trippertől meg ezektől :)Csak ezzel van a baj, hogy tényleg nehéz megtalálni azt a személyt.. aki tökéletesen illik hozzád.

21/L voltam

2015. jún. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
Hát mamabugyit azért ne vegyen fel!:D
2015. jún. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy látják rajtad, hogy nagyon szeretnél kapcsolatot? Talán az riasztó ehet számukra..:)
2015. jún. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 A kérdező kommentje:
Nem tudom. De ez miért riasztó? Ha ő is akar, akkor nem lehet baj ha én is akarok. Ez nem azt jelenti hogy feltétlen egymást kell választanunk. Ha a pasi nem akar, akkor lehet riasztó, de akkor nekem meg tök mindegy hogy lelép. Amúgy sztem nem látszódhat igazán.
2015. jún. 1. 15:24
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!