Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Félek hogy úgy öregszem meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek hogy úgy öregszem meg hogy soha nem volt pasim, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Huszonéves nő vagyok és nem volt még párom soha. Próbálkozom ismerkedni, de nagyon nehezen megy és egyszerűen senkivel nem alakul ki a kapcsolat. Az évek meg telnek és lassan már nem leszek fiatal és még egy pasival se voltam. Nem tudom hogy jöhetnék ki ebből, hogy sikerülhetne végre nekem is. Vagy hogy ki tudna segíteni, mert már tényleg nagyon félek, hogy így múlik el a teljes fiatalságom.

2015. máj. 31. 21:01
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
89%
Na kiasanyám most lesz jelentkeződ :)
2015. máj. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
81%
Most hogy ezt mi is tudjuk nem fogsz egyedül maradni.
2015. máj. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan igy voltam a családdal. Azt hittem a te korodban, hogy sosem lesz hagyományos saját családom(nem érdekelt az egzisztencia) nekem ez volt az álmom. Aztán lett:D Szóval kitartás:)


Majd megtalálod a foltodat te is mint oly sokan:)

2015. máj. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
54%

Mit tettél eddig annak érdekében, hogy legyen bárkid is?


Ne csak próbáld bameg, hanem CSINÁLD. És ez mindenre igaz... A kiskutya is a próbálkozásba halt bele.

Igen, én is PRÓBÁLKOZTAM átmenni szilárdságtanból, aztán meg is lett az karó. :D

2015. máj. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

te miben látod a sikertelen ismerkedés okát? Külső vagy belső tulajdonságaiddal van gondjuk a pasiknak? Arra azért figyelj hogy ne menj bele csak azért egy rossz kapcsolatba hogy legyen valakid, mert ez gyakori hiba.


29F

2015. máj. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 A kérdező kommentje:
Annyit tettem érte, hogy mikor eljárok itthonról akár buliba akár csak úgy bárhova, mindig nyitott vagyok és kedves. Buliban is hagyom hogy meg lehessen közelíteni, de akár én is kezdeményezek. Máshol is, ha tetszik valaki oda megyek hozzá, ha azt látom neki is bejövök. Mosolygós típus vagyok, csak nagyon izgulós. A bátorságom meg van hogy ismerkedjek valakivel, akár én kezdeményezzek de aztán szétizgulom magam:) Lehet bénának tűnök vagy túl kislányosnak, nem tudom. És ugye tapasztalatlan vagyok, ezt hátránynak érzem.
2015. máj. 31. 21:09
 7/53 anonim ***** válasza:
27%
nagyon sajnállak! én már megszoktam hogy ez lesz mert alacsony vagyok a nőknek meg magas pasi kell...
2015. máj. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
33%
Gondolom te sem ismerkedsz neten, ahogy a többi gyk-n síró leányzó sem!
2015. máj. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 RRR ***** válasza:
100%

ennyi idősen ne ásd el magad


teljesen okés ,amiket írtál magadról,tehát össze kell hogy jöjjön egy normális kapcsolat

2015. máj. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
Ne félj,nem fogsz pasi nélkül megöregedni.Ismerkedni nagyon sok helyen lehet,akár itt is.A tapasztalatlanság meg nem hátrány.
2015. máj. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!