Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Félek hogy úgy öregszem meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek hogy úgy öregszem meg hogy soha nem volt pasim, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Huszonéves nő vagyok és nem volt még párom soha. Próbálkozom ismerkedni, de nagyon nehezen megy és egyszerűen senkivel nem alakul ki a kapcsolat. Az évek meg telnek és lassan már nem leszek fiatal és még egy pasival se voltam. Nem tudom hogy jöhetnék ki ebből, hogy sikerülhetne végre nekem is. Vagy hogy ki tudna segíteni, mert már tényleg nagyon félek, hogy így múlik el a teljes fiatalságom.

2015. máj. 31. 21:01
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
Nem tudom lány vagyok szóval csak tippelek :) De talán úgy lehet riasztó, hogy ők inkább csak szórakoznának első sorban, rajtad látják hogy komolyat akarsz így mivel nem akarnak pofára ejteni inkább hagynak...
2015. jún. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:

Lehet nagyon rágorcsolsz.

Szerintem nem olyan nagy a probléma amilyennek te látod, foleg mert folyamatosan probálkozol és irod nem esik nehezedre ismerkedni.Menni fog az.Biztos talalsz valakit.

Amugy nem arulod el hány eves vagy?

Megertem egyebkent a felelmed, bennem is megvolt.Nekem se volt soha baratom, én 25 eves vagyok.

2015. jún. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 A kérdező kommentje:

Hát akik csak szórakozni akarnak azok hagyjanak is:) Ez még a jobbik eset ha jófej és inkább békén hagy, vagy szól hogy ő nem vágyik kapcsolatra és meg se próbál becsapni. Viszont olyanok is vannak akik habár nem akarnak semmi komolyat, megjátsszák magukat hogy megkapjanak. Na ez nagyon nem szép, nem értem miért kell ilyennek lenni.

Hát én már több vagyok mint 25:) de nem sokkal. Úgyhogy tényleg van okom félni az időtől.

2015. jún. 1. 17:34
 44/53 anonim ***** válasza:
Én már úgy vagyok vele, hogy nem erőltetem. Minél jobban akarom annál jobban nem jön össze. :(
2015. jún. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 A kérdező kommentje:
Nekem is volt ilyen időszakom hogy úgy voltam vele, nem foglalkozom ezzel annyit, hanem elterelem másra a figyelmem és hagyom, mert ha jönnie kell úgyis jön majd. Hát nagyon nem jött. Csak telt az idő és semmi, de semmi nem történt. És én rájöttem hogy ez nem jó. És onnantól jött az hogy nem csak eljártam otthonról hanem direkt figyeltem a lehetőségekre és elkezdtem én is kezdeményezni. És akkor volt egy csomó pozitív visszajelzés. Volt pár randim is, tehát volt esély arra hogy legyen valami. És most is így akarom, menni és mindent megtenni érte, nem csak várni hogy hátha egyszer megtörténik a csoda. Pedig nagyon nehéz ez nekem, de még mindig úgy tűnik ez a legjobb megoldás. Én azt vettem észre hogy minél jobban akarom annál jobban megy és annál több esélyem van. Ezt az "akarást" persze nem úgy kell elképzelni hogy erőszakos lennék vagy ilyesmi:D Hanem csak nem fojtom el ezt az erős vágyat és ez segít az ismerkedésben, pl abban hogy merjek kezdeményezni.
2015. jún. 1. 18:16
 46/53 anonim ***** válasza:
Pontosan milyen pasi kéne neked? (Vagy ha nem pontosan, hát nagy vonalakban...) :)
2015. jún. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 A kérdező kommentje:
Csak általános dolgokat tudok erre mondani:) Az fontos hogy magabiztos legyen, bátor, jókedvű ,laza és spontán. Belőlem ezek hiányoznak a legjobban és ezért nagyon jó hatással vannak rám az ilyen típusú pasik. Legyen férfias kiállása:) Nagyon vonzanak azok akik sportolnak, egyrészt mert nekem is fontos a mozgás, másrészt pedig a személyiséghez nagyon sokat hozzá tesz ha valaki komolyan sportol, főleg ha harcművészetről van szó. Akaratlanul is kiválasztom az ilyen fiúkat, ráérzek egyszerűen.
2015. jún. 1. 18:30
 48/53 anonim ***** válasza:

Miért nem próbálsz meg itt gyakorin ismerkedni? A te kérdésednél is és ezen kívül más kérdéseknél egy csomó pasi hozzászóló van, akinek nincs barátnője :D Nem tudom, hogy milyen a felhozatal többsége, de biztos vannak olyanok is, akik nem csak könnyű szexet akarnak (köztük én is), még ha nem is ők vannak többségben.


Én bár fiatalabb vagyok nálad 1-2 évvel és valszeg nem találnál szimpinek :) De érdekel az önvédelem és foglalkoztam is vele.


Láttam ilyen csoportokat, most is tervezek visszajárni ilyen helyekre. Ha szeretnéd kipróbálni, szerintem menj el. A legtöbb helyen túltengés van a pasikból és ott tudnál ismerkedni. Főleg, ha még szokásod kezdeményezni is. Rengeteg ilyen csoport van, mindegyik befogadó, szívesen látják a kezdőket, tudnál barátkozni is, ismerkedni is. Biztos van a lakóhelyed közelében is egy vagy több ilyen hely

2015. jún. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
Ne haragudj hogy ezt mondom de en nem reg voltam egyutt egy nagyon tapasztalatlan lannyal es egyszeruen szornyu volt. Eskuszom jobb ha magamnak csinalom. Raadasul zsinorban a harmadik lanyt fogtam ki aki egy fadarab volt az agyban ezert nekem a jo sex nagyon fontos. Szerencsetlen lany azota is probalkozik de inkabb egyedul mint vele pedig volt egy nagyon hosszu kapcsolata nem is ertem. Ha megint osszehozna a sors egy 25+ os tapasztalatlan novel akkor a falra masznek vagy sex utan hazakuldenem. Ez van. Nem akarom elvenni a kedved de 25 felett az ember nem akar tanitobacsit jatszani. Legalabbis en biztos nem.
2015. aug. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 A kérdező kommentje:
Egyrészt hogy ki fadarab az ágyban az nem (csak) tapasztalattól függ. Hanem inkább típus kérdése. Akik 20 pasival voltak is lehetnek fadarabok. És aki meg elsőre csinálja is lehet aktív. Szóval ez elég nagy hülyeség. Másrészt pedig ahol érzelmek is vannak (és én olyannal akarok lenni akivel vannak érzelmek közöttünk) ott egészen más ennek a megítélése. Most aki elküld mert tapasztalatlan vagyok, vagy mert elsőre nem sikerül minden, az valószínű semmit nem is érez irántam, nekem meg olyan úgysem kell. Szóval hamarabb küldenélek el én téged ilyen hozzáállással, mint Te engem.
2015. aug. 7. 16:58
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!