Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknak miért csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak miért csak a fullos, szolgalelkű nők jönnek be és utána miért tagadják le?

Figyelt kérdés

Annyi kérdés és kijelentés született arról, hogy csak (és kizárólag!!) pénzéhes nők léteznek, akik az autókra, meg a pasi pénztárcájára hajtanak. Ja persze a nagy pénisz, ami még elengedhetetlen minden nőnek ugye, azt mondják. Akkor most vegyük górcső alá a férfiakat.

Miért mondják azt hogy nem számít a smink, mikor csak a tökéletes arcú nők jönnek be nekik? Nekik miért csak a vékony nők jönnek be? Még a pókhasú férfiaknak is, akik életükben nem mozogtak, esetleg ha elsétaltak a kocsmáig.

Miért csak olyan kell nekik, akik az ágyban olyanok mint a kis szolgák, lesik a férfi kívánságait és csodálja, imádja őket, de saját véleményük kb nincs? Akik parancsszóra pucsítanak, hogy análba rakják őket aztán nyitott szájjal várják a torokszexet?


Miért mondják, hogy a belső is számít és nem szeretik a buta nőket, miközben ha fullos a nő, tök mindegy mennyire buta, és felszínes, akkor is rá vágynak, hogy ilyen feleségük legyen? Szerintem bevallhatnák, hogy valójában a szép és buta nők jönnek be nekik. A szép és okos nőknél kezdeményezni se mernek, mert tudják, hogy esélyük sincs.


Miért ilyenek a férfiak? (Ha már általánosítás, akkor legyen mindkét oldalon :))



okt. 15. 21:26
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Itt a 2. oldalon már van tapasztalat is megosztva, onnan érdemes átugrani a 4.-re (34. hsz. asszem'), és a továbbiakban is akad példa.


Ez egy kérdés volt a sok közül, majd próbálok előbányászni még.

okt. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:
75%

53.

Én írtam azt a hozzászólást.

Jár egy nagyon nagyon még női szemmel is vonzó nő a munkahelyemre... ő aztán véletlen se szólt volna egy szót se senkihez, nem is tartja fent a társalgást mégis FOLYTON ott vannak a férfiak próbálkozni beszélgetni vele.



Azért az részemről hozzátartozik az igazsághoz (írtam, hogy sok mindent elnéznek nekem férfiak), hogy viszont nekem ritkán volt extra pasim.. (külsőre)

Szóval hozzájuk képest voltam jó nő.. ennek csak annyi az oka, hogy engem nem érdekelnek az Adoniszok, nem az, hogy szándékosan lejjebb adtam volna.

Volt nagyon jó külsejű férfi az életembe, de az egy pohár vizet sajnált volna, szóval őt sem említeném nagyon extra pasinak.


Általában átlagos külsejű férfiak ugráltak körbe, elviselik a hisztit, kinyalják a fenekem akkor is, ha nem könnyű velem.. mert ők nálam jobb nőt nem kaphattak.


De ha a párkapcsolatot nem nézzük, sok férfi között dolgozok, ott is kedveskednek nekem eleget...

Habár én így is nézem a világot, nekem nem jut eszembe, hogy bárki velem bunkó lenne, nem keresem direkt ezt...

És tény... A férfiak szívesebben beszélgetnek a semmiről egy szép és mosolygós nővel, mint akármi értelmesről egy kicsit átlagosabb nővel.

okt. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
48%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__valas..


Itt csak a kérdés leírása a lényeg. Sokat megtesz némelyik férfi.

okt. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:
0%

66: Köszi!

Én sem "keresem" amúgy, de nincs is ezen mit keresni, mert annyira élesen érzékelhető. Olykor amikor van velem valaki, ők is megjegyzik, hogy "amúgy neked nem is köszöntek/mintha itt sem lettél volna/úgy nézett rád, mint a véres ingre/az igen, de "kedves" volt veled..." stb.

Óriási tud lenni a kontraszt, és ez nem egy-egy eset vagy bunkó/rossz napja van ember, hanem általános. Az általam imént linkelt kérdésben is a 40. hsz. szintén annyira érzékletesen leírja. És igen, ez a 67-esben linkelt kérdés leírása is...

Abban viszont nem észlelhető ekkora különbség, hogy milyen férfi részéről jön az adott bánásmód. Valamekkora igen, de nem jelentős. Az átlag alatti sem kedvesebb (vagy ha "bejövésről" van szó: lelkesebb) egy magamfajtával. Ugyanúgy azt érzi, hogy "kiélheti magát rajtunk büntetlenül", mint egy átlagos vagy átlag feletti férfi, illetve ugyanúgy értéktelennek, "ráfanyalodok a selejtre" esetnek tart még akkor is, ha neki nem jöhetne össze jobb.

okt. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 A kérdező kommentje:

#65 huh, elolvastam a kérdést és az összes választ.


Döbbenet, hogy ilyeneken kell keresztül mennie néhány embernek, de én még mindig arra gondolok, hogy nem a csúnyaság az ok, hanem az emberek bunkósága. Azért is említettem, hogy én nem vagyok szép, mégsem tapasztaltam ezt. A kérdés alá is írták néhányan, hogy habár túlsúlyosak stb, akkor sem tapasztalják ezt a viselkedést.

Persze ezzel nem vitatom, hogy az átélt dolgok ne lennének valósak. És elhiszem, hogy rosszul esik.

Az viszont egy erősen nagy probléma, hogy a férfiak a nő minden viselkedését azzal magyarázzák, hogy a nő bájologni akar nekik. Ez tény, ebbe én is belefutottam nagyon sokszor. Egyikük még azt is megkérdezte, azért hordok-e szemüveget, hogy azzal felszedjem a férfiakat. Nem. Azért hordok, mert nem látok nélküle. Azt hiszik azért mosolygok, mert valamit akarok tőlük, azért vagyok kedves, mert valamit akarok tőlük és azért vagyok segítőkész, mert valamit akarok tőlük. Aztán ha elutasítomba kozeledést, akkor meg vannak lepve. Ez tényleg idegesítő. Az egyik hölgy írta, hogy magát rondának tartja és új munkahelyen mosolygott mindenkire, de a férfiak ezt félreértették. Ezt teljesen meg tudom érteni. De ha nem mosolygunk akkor mi vagyunk a jégkirálynők, meg a morcos k.rvák :D


Mindenesetre az olyan férfi (és nő), aki külső alapján kedves az emberrel, az undorító és tulajdonképpen az ő jelleme a ronda.

okt. 17. 18:21
 66/67 anonim ***** válasza:

Nekem nem is kéne fullos nő, még ha lenen se.

De a szolga lelke meglegyen, mert azt szeretem, ha én vagyok számára az Isten!

Cserébe nekem ő lesz az egyetlen Istennőm!

okt. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:
Brühühü, csúnyácska és butácska létemre megint csak egy dugásra kellettem a tökéletes, jóképű, magas alfahímnek!
okt. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!