Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknak miért csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak miért csak a fullos, szolgalelkű nők jönnek be és utána miért tagadják le?

Figyelt kérdés

Annyi kérdés és kijelentés született arról, hogy csak (és kizárólag!!) pénzéhes nők léteznek, akik az autókra, meg a pasi pénztárcájára hajtanak. Ja persze a nagy pénisz, ami még elengedhetetlen minden nőnek ugye, azt mondják. Akkor most vegyük górcső alá a férfiakat.

Miért mondják azt hogy nem számít a smink, mikor csak a tökéletes arcú nők jönnek be nekik? Nekik miért csak a vékony nők jönnek be? Még a pókhasú férfiaknak is, akik életükben nem mozogtak, esetleg ha elsétaltak a kocsmáig.

Miért csak olyan kell nekik, akik az ágyban olyanok mint a kis szolgák, lesik a férfi kívánságait és csodálja, imádja őket, de saját véleményük kb nincs? Akik parancsszóra pucsítanak, hogy análba rakják őket aztán nyitott szájjal várják a torokszexet?


Miért mondják, hogy a belső is számít és nem szeretik a buta nőket, miközben ha fullos a nő, tök mindegy mennyire buta, és felszínes, akkor is rá vágynak, hogy ilyen feleségük legyen? Szerintem bevallhatnák, hogy valójában a szép és buta nők jönnek be nekik. A szép és okos nőknél kezdeményezni se mernek, mert tudják, hogy esélyük sincs.


Miért ilyenek a férfiak? (Ha már általánosítás, akkor legyen mindkét oldalon :))



okt. 15. 21:26
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:
30%
Kérdező,célozgattam rá hogy én nem olyan cagyok,erre elmentél mellettem
okt. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 anonim ***** válasza:
85%

Teljes mértékben megértem, hogy némely nőnek töke ki van vele, hogy az incelek szidják a nőket, de ezzel a kérdéssel lesüllyedsz a szintjükre.

Normális férfi nem szidja a nőket pár buta liba miatt és normális nő se a férfiakat pár nyomi miatt. A nem normálisakkal pedig nem kell foglalkozni, mert úgy sem tudod őket meggyőzni. Bele vannak keseredve a saját kis torz világukba, ahol mindig mást okolhatnak a saját sikertelenségükért. Önmagukat persze sose.

okt. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 anonim ***** válasza:
61%
ne! hagyd csak 26os, engem mulattat, ahogy általánosítva okosnak hiszi magát :D
okt. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 anonim ***** válasza:
81%
Fullos a többi pasi miatt kell nekik. Nem akarnak szégyenben maradni. Ugyanolyan státuszszimbólum nekik a nő, mint az autó vagy az óra.
okt. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 anonim ***** válasza:
0%

27

Akkor viszont játsszunk mi is!

,,a kulturában minden nő k*rva, mennél öntudatosabb, annál inkább"

Tessék, József Attila is megmondta egy gyenge pillanatában! Tehát minden nő k*rva és kész. Aki mást mond, az József Attilával vitatkozzon! 😂

okt. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 A kérdező kommentje:

#25 írtam, hogy tisztelet a kivételnek! :)


#26 igen, ez igaz.


#28 igen, ezzel teljesen egyetértek.

okt. 15. 23:30
 27/67 anonim ***** válasza:
4%
kár, hogy csak az incelek maradtak itt, meg az ilyen nők
okt. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 anonim ***** válasza:
52%

Kár, hogy a válaszok itt elmentek ilyen irányba és nem lett eszmecsere, mint a sok incel kérdés alatt..

Pedig basszus, valahol van ebben igazság. Én leginkább a külsőmre adok, és ami hülyeséget benyeltek nekem férfiak ezért... Milyen lehet tényleg fullos nőként?

okt. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 anonim ***** válasza:
87%

#32

Tény, hogy fontos a külső. Az is tény, hogy a sminket legtöbben nem szeretjük. A nőt akarjuk, nem pedig a festéket.

Az egyéni ízlés kérdése, hogy kinek milyen testalkatú nők jönnek be. Többségnek szerintem bőven elég ha nem szélsőségesen vékony vagy kövér. Inkább a nők aggódják túl ha felszednek pár kilót.

Se azt nem várjuk el, hogy szolga legyen a nő az ágyban, se azt, hogy ne legyen önálló véleménye, ízlése, vágyai. A kérdésben szereplő nővel nem lenne túl izgalmas a szex, hisz csak egy lélegző szexbaba lenne. Ki vágyna erre?

Buta nőre se hinném, hogy olyan sokan vágynának. Feleségnek főleg nem. Esetleg alkalmira jó lehet, de többre? Kizárt, inkább a halál!

Szeretjük az okos nőket, kezdeményezünk is náluk, viszont sok okos nő - és nyilván férfi is, de az másik téma - annyira el van szállva magától, hogy az már taszító. A kedvesség, a figyelmesség, a jó humor, a pozitív kisugárzás, a jó kommunikációs készség és hasonlók sokkal-sokkal fontosabbak, mint a lexikális tudás. Egy kellemes beszélgetés fel tudja tölteni az embert, szóval bizony számítanak a belső értékek is.

Pláne ahogy idősödik az ember, egyre inkább azok számítanak.

okt. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 A kérdező kommentje:

#32 én is erre lettem figyelmes, de meglepődni azért nem lepődtem meg. Nincsenek érvek (eltekintve egy-két normális hozzáállású férfi véleményétől), csak leszólás, hogy idióta vagyok, menjek anyámba, femcel, stb. A hozzászólásod egy jó alapja lehetne egy eszmecserének.


Mikor egy férfi írja ki, hogy a nőknek csak a pénz kell, több értelmes hozzászólás születik. Gondolom a nőktől. A nők valahogy értelmesebben reagálják ezt le, a férfiak ebben az esetben nem (újfent tisztelet a kivételnek). Mikor megláttam az első válaszokat, már biztos voltam benne, hogy itt nem lesz olyan, mint az incel kérdéseknél, eltekintve néhány valasztól. Többen pl megmagyarázzák az incel kérdéseknél, hogy a nőknek a biztonság megteremtése miatt kell a pénzes férfi (nem, NEM védem a pénzéhes nőket, én sem vagyok az, megteremtem magamnak, ami nekem kell). De itt nem volt ilyen.


Igazából csak a reakciókra voltam kíváncsi, mivel tudom, hogy nem minden férfi olyan, mint ami a kérdésben szerepel.

okt. 16. 00:13
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!