Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknak miért csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak miért csak a fullos, szolgalelkű nők jönnek be és utána miért tagadják le?

Figyelt kérdés

Annyi kérdés és kijelentés született arról, hogy csak (és kizárólag!!) pénzéhes nők léteznek, akik az autókra, meg a pasi pénztárcájára hajtanak. Ja persze a nagy pénisz, ami még elengedhetetlen minden nőnek ugye, azt mondják. Akkor most vegyük górcső alá a férfiakat.

Miért mondják azt hogy nem számít a smink, mikor csak a tökéletes arcú nők jönnek be nekik? Nekik miért csak a vékony nők jönnek be? Még a pókhasú férfiaknak is, akik életükben nem mozogtak, esetleg ha elsétaltak a kocsmáig.

Miért csak olyan kell nekik, akik az ágyban olyanok mint a kis szolgák, lesik a férfi kívánságait és csodálja, imádja őket, de saját véleményük kb nincs? Akik parancsszóra pucsítanak, hogy análba rakják őket aztán nyitott szájjal várják a torokszexet?


Miért mondják, hogy a belső is számít és nem szeretik a buta nőket, miközben ha fullos a nő, tök mindegy mennyire buta, és felszínes, akkor is rá vágynak, hogy ilyen feleségük legyen? Szerintem bevallhatnák, hogy valójában a szép és buta nők jönnek be nekik. A szép és okos nőknél kezdeményezni se mernek, mert tudják, hogy esélyük sincs.


Miért ilyenek a férfiak? (Ha már általánosítás, akkor legyen mindkét oldalon :))



okt. 15. 21:26
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:

#43

Azért van benne igazság bőven sajnos. Nézd meg milyen szépen összefoglaltam a 33-as válaszomban a véleményemet.

Nos, volt mikor egy nő miatt képtelen lettem volna ilyenre. Nem részletezem, de nekem is elég volt egy nagy pofon az élettől, hogy elegem legyen a nőkből. Annyi, hogy belőlem nem az önző csajozógépet hozta ki a dolog, hanem szimplán elegem lett a nőktől, megundorodtam tőlük és nem akartam egyiktől se semmit.

Van olyan ismerősöm akiből a csajozógépet hozta ki a csalódás. Simán megmaradt volna örökké egy nő mellett, csak a nő a kapcsolat alatt más farkára is vágyott sunyiban. Srácnak ő volt a nagy szerelme, utána többé nem vágyott érzelmekre, csak bármikor, bárkivel dugásra.

Ugyanez igaz sok nőre is. Sok egyszerűen belefárad a csalódásokba és bezárkózik érzelmileg. Aztán vagy olyan lesz, mint én voltam, vagy olyan,mint a srác. Általában ez a kettő lehetőség van.

Erre szoktuk sokan mondani, hogy a normális nőket elrontják a szemét férfiak, a normális férfiakat pedig a szemét nők. Fura az élet, mert ritkán jön össze szemét a szeméttel, pedig megérdemelnék egymást.

okt. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 anonim ***** válasza:
55%

#43


Ne haragudj, de olyan butaságokat írsz, hogy csodálom azt, hogy nem szakadt rád a plafon. Nem igaz, hogy a legtöbb férfi kevés kivétellel csak a külsőt nézi! Igen, a jó külsejű nőre inkább beindulnak, de a nők is fordítva. Vannak óvatos, felelősségteljes férfiak is akik nem gondolkodnak mielőtt szexelnének, vagy kapcsolatban lennének. Olyanok is akiknek az érzések kellenek hozzá, vagy lelki kapcsolódás, ismerkedés. Nem mindegyik ész nélkül szexelget. De ha úgyis van tegyük fel a fele részüknél a nőkre szintén vonatkozik! Ha heteroszexuális kapcsolatokról, viszonyokról van szó akkor logikusan hetero nőkkel bújnak össze szóval hiába akarod a nőket kivenni a képletből ők is ugyanúgy szállnak az egyik világról a másikra. Nemcsak érzelemmel teli nők léteznek hanem rafinált, taktikázós, önző, kényes, önbizalomhiányosak is. Sőt még buták is. Ha akármennyi nő összejön kontrollmániás férfiakkal akkor férfiak is tévedhetnek, rosszul választhatnak. Mélyebb bugyrokba mászva szerintem a rossz családi háttér, vagy önszeretet hiánya, taasztalatlanság, naivitás szerepet játszik abban, hogy mégis kivel vannak együtt az emberek. Egyáltalán nem igaz, hogy a férfiak "ámblokk" az üresfejű szépségekre vágynak akikkel bármit megtehetnek. Persze kivételek akadnak, de még azok is rá unnak. Fejlődnek, érettebbé válnak és amilyen nők tetszenek nekik nem fognak tetszeni az idők végezetéig. Te tényként kezeled a véleményed amihez nyilván jogod van, de nem való neked párkapcsolat ha így gondolkodsz. Úgy érzem, hogy nem indokolatlanul nem találod a párod...

okt. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 anonim ***** válasza:
16%

"szolgalelkű"


Ez a politizáló libernyákok dumája, akik köztudottan elég hézagos nevelésben részesültek....


Az, ha valaki udvarias, segítőkész, kedves, nem szolgalelkű, hanem egy normális ember.

Ettől eltérő meg egy neveletlen p.raszt.

okt. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 A kérdező kommentje:

#45 nagyon sajnálom, hogy ezeket kellett tapasztalnod. Sajnos ilyen típusú emberekben nincs jó érzés.

Egyébként az tényleg jó lenne, ha a szemét a szemetet találná meg. Köszönöm, hogy kifejtetted jobban a válaszod.


#46 nem igaz? Tényleg? :) végigolvastad az itteni beszélgetéseket? A véleményemet? :) mindegy is.

Soha, sehol nem írtam, hogy a nők szentek lennének. Tudom, milyen típusú emberek léteznek, feleslegesen oktattál ki, nem teszek különbséget nők és férfiak között, mind a két nemben vannak jó és rossz emberek - lebutított megfogalmazásban. Az viszont tetszett, hogy a buta nőket kiemelted - hiszen buta nőket még a kérdésemben is megemlítettem, ergo tudom, hogy léteznek :) főleg, hogy szerinted én közéjük tartozok már pláne! :D

Az utolsó ténymegállapítással nem tudok mit kezdeni, ugyanis neked erről semmilyen információ nem áll rendelkezésedre, de még csak azt se tudom, hogy jön ide. Nyilván személyeskedni akartál, próbálkozásnak nem rossz, mégis gyengének érzem.

A hozzászólásodnak semmi értelme nem volt, csak arról tettél tanúbizonyságot, hogy nem olvastad el figyelmesen se a kérdést, se a további válaszokat. Olvastam valahol, hogy egyre több a funkcionális analfabéta, most már biztos vannak erre megfelelő kezelések, talán keress fel egy szakembert. Nyugi, nem te vagy az egyetlen.

okt. 16. 08:53
 45/67 anonim ***** válasza:
100%

#47

Miért kell mindig mindent bemocskolni a politikával? Köze nincs hozzá!

Nem az általad leírt tulajdonságoktól lesz valaki szolgalelkű!

A szolgalelkű inkább ilyen: önálló gondolatokkal nem rendelkező, másnak behódoló, minden szavával egyetért bólogatós kutyaként meghunyászkodó, jellemtelen, személyiség nélküli ember. Olyan ember, aki nem igazán ad bele a kapcsolatba, döntésképtelen és bármilyen igényeivel kapcsolatos kérdésre a válaszai:

,,Nekem mindegy."

,,Döntsd el te, ahogy neked jó."


Amerikába jöttem első részében, ahol odaviszik a hercegnek a feleségjelöltet és mindenre bólogat, folyton egyetért, saját ízlése nincsen, mert mindenben a herceg igényeit akarja kielégíteni, na ilyen a szolgalelkű. Ahogy a filmben, úgy a valóságban sem kellene senkinek ilyen pár, hisz mit ad hozzá egy kapcsolathoz az, aki ugyanolyan, mint a másik? Ennél unalmasabb dolog a világon nincs.

okt. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 A kérdező kommentje:

#47 a politikát ebbe a kérdésbe belekeverni egyenesen szánalmas. Ide jöttél sajnos a saját butaságodat hirdetni.


Egyébként van egy rossz hírem:


"szolgalelkű (melléknév)


Talpnyaló. A nála magasabb rangú, beosztású személyeket egyéni érdekből vagy gyávaságból (gondolkodás nélkül) kiszolgáló ember." /Wikipédia/

okt. 16. 08:58
 47/67 anonim ***** válasza:
100%

#49

Én nem sajnálom, utólag örülök is neki. Vannak gödrök amikbe jobb minél hamarabb belelépni. :) Kellenek a csalódások is, hogy az ember fejlődni tudjon.

okt. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 anonim ***** válasza:
41%

Csak erre egy gondolat:

"Miért mondják azt hogy nem számít a smink, mikor csak a tökéletes arcú nők jönnek be nekik?"

Mert ennyire el vannak szállva maguktól és rugaszkodva a valóságtól. Ők azt a tökéletes arcot várják el, amit a médiában látnak, ahol többnyire sminkelve, szerkesztve stb. vannak az eleve nem is átlagos adottságúak, csak épp natúran.

Ha natúran nem szép az arcod, akkor szerintük kb. merényletet követsz el azzal, hogy sminkeletlenül mersz megjelenni, azaz vállalhatatlanul. Tudom, mert én így mászkálok: ronda fejűként teljesen natúran (semmit nem tolerál a bőröm és a szemeim). Amit kapok érte, abban nincs köszönet. Lenézés, megvetés, alázás, kiröhögés, fanyalgások, fintorok stb.

okt. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 anonim ***** válasza:
48%

"Én leginkább a külsőmre adok, és ami hülyeséget benyeltek nekem férfiak ezért... Milyen lehet tényleg fullos nőként?"


Olyan jó, hogy ezt leírtad, 32-es!

Néha szoktam itt olvasni egy fullos nő beszámolóit is, hogy milyen neki, ezzel szemben milyen a barátnőinek, akik nem csúnyák, csak nem annyira full extrák. Ebben a mostani világban már nekik sem a legjobb, míg neki kb. a seggét is kinyalják, és nem akármilyen férfiak.

Amikor én ronda nőként írok ugyanerről (érthető módon frusztráltan és keserűen), mindig le vagyok pontozva és belém állnak. Szóval nem árt, ha azok is megerősítik az én állításaimat, akik a pozitív diszkriminációt tapasztalják. Titeket nem lehet lesöpörni azzal, hogy nem is úgy van az, csak irigyek vagytok és haragosak.

okt. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:
57%

#54

Most felpontoztalak, magadhoz képest egész normális hangnemben sikerült megszólalnod. :)

Annyit hozzátennék, hogy nem az alap állításaidat nem hisszük el, mert van bőven kretén ember ezen a világon, elhiszem, hogy páran betalálnak és bántanak a külsőd miatt. A probléma ott kezdődik mikor a negatív tapasztalataidat rávetíted az összes emberre, illetve mikor minden negatív tapasztalásodért a külsődet okolod.

Azt mondtad sovány és lapos vagy. A soványság ellen lehet tenni, mégse azt hangoztatod, hogy mennyi melót fektetsz abba, hogy változtass olyan dolgokon amiken tudnál, hanem helyette azon keseregsz amin nem tudsz változtatni.

Pontosan azért szoktuk felhozni a frusztráltságod, keserűséged, a belső tulajdonságaidat, mert azokon szintén tudnál változtatni. Lehetnél vonzóbb nő, de ezekre a hozzászólásokra is mindig az a reakciód, hogy ronda fejed van és a belső nem számít semmit.

Sosem állítottuk, hogy csak a belső számítana és ha dolgoznál magadon akkor hirtelen te lennél minden férfi álma. Ez nyilván nem így van, viszont a jó belső tulajdonságok fel tudják javítani, kompenzálni tudják a külső hiányosságokat.

Persze mindig könnyebb olyan dolgokon keseregni amin változtatni nem lehet, mint elkezdeni változtatni azokon a dolgokon amiken lehet.

okt. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!