Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknak miért csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak miért csak a fullos, szolgalelkű nők jönnek be és utána miért tagadják le?

Figyelt kérdés

Annyi kérdés és kijelentés született arról, hogy csak (és kizárólag!!) pénzéhes nők léteznek, akik az autókra, meg a pasi pénztárcájára hajtanak. Ja persze a nagy pénisz, ami még elengedhetetlen minden nőnek ugye, azt mondják. Akkor most vegyük górcső alá a férfiakat.

Miért mondják azt hogy nem számít a smink, mikor csak a tökéletes arcú nők jönnek be nekik? Nekik miért csak a vékony nők jönnek be? Még a pókhasú férfiaknak is, akik életükben nem mozogtak, esetleg ha elsétaltak a kocsmáig.

Miért csak olyan kell nekik, akik az ágyban olyanok mint a kis szolgák, lesik a férfi kívánságait és csodálja, imádja őket, de saját véleményük kb nincs? Akik parancsszóra pucsítanak, hogy análba rakják őket aztán nyitott szájjal várják a torokszexet?


Miért mondják, hogy a belső is számít és nem szeretik a buta nőket, miközben ha fullos a nő, tök mindegy mennyire buta, és felszínes, akkor is rá vágynak, hogy ilyen feleségük legyen? Szerintem bevallhatnák, hogy valójában a szép és buta nők jönnek be nekik. A szép és okos nőknél kezdeményezni se mernek, mert tudják, hogy esélyük sincs.


Miért ilyenek a férfiak? (Ha már általánosítás, akkor legyen mindkét oldalon :))



okt. 15. 21:26
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező,mért én tehetek róla hogy neked nem kellett tutyi mutyi férfi?
okt. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 anonim ***** válasza:
3%
14, kérlek írj még ilyeneket, annyira jó példája vagy az önigazolás keresésnek
okt. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 anonim ***** válasza:
52%

Érdekes: nekem a domináns nők jönnek be, mégsem jön össze velem senki sem.

A társkeresés olyan, mint a mágnes: van, hogy vonz, de sokszor inkább taszít(ja a felek egymást).

okt. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 A kérdező kommentje:
A sok fiú szegény lelkecskéjét hogy sérti, hogy most ők lettek kipécézve és van egy kérdés, ahol nem a nőket szidják :DD
okt. 15. 22:21
 15/67 anonim ***** válasza:
35%
21 nem vettem magamra,nem szoktam gonosz kacajjal valagba toszni a nőket
okt. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 anonim ***** válasza:
37%
Ezt a kérdést sem nő írta ki, nehogy beszopjátok.
okt. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 anonim ***** válasza:
17%
23 nővédő homigyerek?nő akar lenni mint buffalo bill?
okt. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 anonim ***** válasza:
91%

Férfi vagyok, és heróton van a buta nőktől, és a szolgalelkű nőktől is.

Nem kell olyan nő, akivel intellektuálisan és személyiségre nem passzolunk össze.

Az való igaz, hogy a szexuálisan nyitott nőket kedvelem, de nem kell, hogy a szolgám legyen az ágyban, hanem viszonzott a dolog.

Nem féltem soha kezdeményezni szép és okos nőknél. Mi az, hogy tudjuk, hogy esélyünk nincs? Úgy generálisan a férfiaknak? Valakikkel mégis kapcsolatban vannak ezek a nők.

Egyéb kérdés? :)

okt. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 anonim ***** válasza:
6%
#23 nekem is egyértelmű volt hogy pasi troll hergel, aszerint is válaszoltam még az elején :)
okt. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 A kérdező kommentje:

#25 nyugi, tudom, hogy léteznek ilyen férfiak, mint te vagy ;)


Egyébként tényleg nő vagyok, miért gondoljátok, hogy férfi vagyok? :D


Azért tettem fel ezt a kérdést, mert a rengeteg, nőket általánosító kérdés és válasz elég fullasztó és ha ott megjelentem meggyőzni a férfi népet arról, hogy NEM minden nő pénzéhes, akkor le lettem szólva és pontozva. Hiába próbáltam észérvekkel hatni rájuk, nem ment. Kíváncsi voltam, hogy reagálnak a férfiak, ha őket általánosítjuk.

Hát így :D ti még csak nem is magyarázzátok meg, hogy nem így van, csak föcsögtök és hisztiztek.

Ilyenek a férfiak? Szép felhozatal 😂😂


Tisztelet a kivételnek!!

okt. 15. 23:01
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!