Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknak miért csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak miért csak a fullos, szolgalelkű nők jönnek be és utána miért tagadják le?

Figyelt kérdés

Annyi kérdés és kijelentés született arról, hogy csak (és kizárólag!!) pénzéhes nők léteznek, akik az autókra, meg a pasi pénztárcájára hajtanak. Ja persze a nagy pénisz, ami még elengedhetetlen minden nőnek ugye, azt mondják. Akkor most vegyük górcső alá a férfiakat.

Miért mondják azt hogy nem számít a smink, mikor csak a tökéletes arcú nők jönnek be nekik? Nekik miért csak a vékony nők jönnek be? Még a pókhasú férfiaknak is, akik életükben nem mozogtak, esetleg ha elsétaltak a kocsmáig.

Miért csak olyan kell nekik, akik az ágyban olyanok mint a kis szolgák, lesik a férfi kívánságait és csodálja, imádja őket, de saját véleményük kb nincs? Akik parancsszóra pucsítanak, hogy análba rakják őket aztán nyitott szájjal várják a torokszexet?


Miért mondják, hogy a belső is számít és nem szeretik a buta nőket, miközben ha fullos a nő, tök mindegy mennyire buta, és felszínes, akkor is rá vágynak, hogy ilyen feleségük legyen? Szerintem bevallhatnák, hogy valójában a szép és buta nők jönnek be nekik. A szép és okos nőknél kezdeményezni se mernek, mert tudják, hogy esélyük sincs.


Miért ilyenek a férfiak? (Ha már általánosítás, akkor legyen mindkét oldalon :))



okt. 15. 21:26
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:
9%

55: A továbbiakban az én személyemet ignoráld észosztás helyett.


"A probléma ott kezdődik mikor a negatív tapasztalataidat rávetíted az összes emberre, illetve mikor minden negatív tapasztalásodért a külsődet okolod."

Nem, a probléma az, hogy ez a valóság. Az összes ember - de főleg férfi - a külső alapján ítéli meg a nőket, majd ehhez igazítják a velük szemben tanúsított viselkedésüket, bánásmódjukat. És igenis, amikor szerencsétlen nő még egy szót sem szólt, semmit sem csinált, csak állt/ült egyhelyben semleges arckifejezéssel, de már akkor le lett írva és fitymálva, az semmi másnak nem köszönhető, csak a kinézetének, és innen (tehát mélyen mínuszból) indítva persze, hogy a továbbiak is úgy alakulnak, ahogy...

Pont az általam említett full extra hozzászóló írt csúnya nős kérdés alá is. Ott is megerősítette, hogy hát igen, ő mosolyt kap, jó előre nyitják és tartják neki az ajtót, akkor is mindenképp törekednek köszönni neki (hangosan, lelkesen), amikor abszolút kihagyható lenne, ugyanígy beszélgetésbe elegyedni is vele stb. Innen, ebből a pozícióból indul egy szép nő, a továbbiakat meg hadd ne kelljen taglalni. Teljesen más... Egy rondára ehhez képest rá is vágják az ajtót (ezt meg egy másik "kolléganő" írta le engem megelőzve, nyilván őt is lepontozták a vérbe, aztán persze meg is hazudtolták), és akkor még örülhet, hogy nem kapott mellé semmi gusztustalan megjegyzést vagy pofavágást.

okt. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 anonim ***** válasza:
71%

#55

Rendben, ignorállak. Sajnos mást nem is érdemes tenni veled, hisz nem hallgatsz semmire. Élj csak továbbra is megkeseredetten, ha téged ez tesz boldoggá. Nekem nem fáj, csak segíteni szerettem volna eddig is, de sajnos jól mondták, hogy menthetetlen vagy.

okt. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 anonim ***** válasza:
71%

55

Te minden kérdés alá behányod a hazugságaidat?


Igen, elismerjük, hogy egy csúnyának nehezebb az ismerkedés, és az emberi kapcsolatok terén is valamivel nehezítettebb a pálya. De te úgy adod elő, mintha a csúnyákat permanens abúzus érné a nap 24 órájában.


Könyörgöm, ismerünk csúnya embereket mi is, ott vannak a környezetünkben... Csak észrevettük volna már, ha álladó megkülönböztetésben lenne részük...

okt. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 anonim ***** válasza:
45%

Számomra továbbra is az érthetetlen, hogy hogyan jöhet valaki egy anonim fórumon a külsővel? Pont ezen a helyen lehetne villogtatni a belső tulajdonságokat, itt meg lehetne mutatni, hogy mennyire értékes ember, erre még jobban megutáltatja magát mindenkivel. Azokkal is, akik tényleg segíteni szeretnének rajta. Hiába nyújtjuk neki a kezünket, ő beleköp és kisujját sem hajlandó mozdítani azért, hogy jobb legyen neki.

A kérdezőről nem tudok semmit. Nem tudom hány éves, nem tudom hogyan néz ki, mégis rokonszenves nőnek tűnik, mert szépen, összeszedetten meg tudja fogalmazni a gondolatait és igyekszik általánosítás nélkül véleményt formálni. Arra törekszik, hogy megvizsgálja a dolgok minden oldalát és ne ítéljen el egy egész nemet vagy az egész emberiséget csak azért, mert van pár gyökér. Arctalanul is egy vonzó, érett gondolkodású, értelmes nő benyomását kelti bennem. Simán ismerkednék venne, simán el tudom képzelni, hogy elcsavarná úgy a fejem, hogy a külseje ne is érdekeljen.

Aztán mellette ott van ez a lány aki folyton panaszkodik, mert állítólag csúnya. Nem elemezgetem inkább, mindenki látja a különbséget.

Biztosan csak a külső lehet az oka, hisz én szuper képességekkel rendelkezem, melyeknek köszönhetően látom a kérdező arcát, testét, és a megkeseredett nőjét is. Biztosan nem más az oka ennek az óriási különbségnek. Tuti.

okt. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim ***** válasza:
60%

#58

*venne=vele. Elnézést, elírtam. Biztos én is ronda vagyok és a rondaság már megtámadta az agyamat is.

okt. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 anonim ***** válasza:
44%

"Olvastam valahol, hogy egyre több a funkcionális analfabéta, most már biztos vannak erre megfelelő kezelések, talán keress fel egy szakembert. Nyugi, nem te vagy az egyetlen."



Erre fel kérdés maga arra utal 100% bizonyossággal, hogy te mint kérdező érzelmi analfabéta vagy! Neked van szükséged pszichológusra, de lehet pszichiáterre mert olyan kérdést írtál ki aminek nincs értelme! Tényként kezeled a véleményed, de nem tudod bebizonyítani semmilyen formában, hogy igaz amit állítasz. Egyébként az nem személyeskedés, hogy ostoba vagy. Csak az incelek hajtják, hogy szolgalelkű nők, én még normális(abb) embert nemtől függetlenül nem olvastad így kifejezni magát. Kezet foghatsz velük. Femcel vagy!

okt. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 A kérdező kommentje:

#55 és a többi válaszod. Igen, én is láttam annak a hölgynek a válaszát. Örültem is, hogy felhoztad, mert ez egy jó kiindulópont lehet további vita szempontjából. Viszont utána, ne haragudj, de elmentél egy nagyon egészségtelen irányba.


Én sem a szép nők táborát képviselem bevallom. De ilyet én még nem tapasztaltam, hogy csak a kinézetem miatt bántak volna velem rosszul. Illetve volt egyszer egy eset, mikor hatalmas szatyrokkal álltam a buszon éppen bevásárlás után, és egy férfi (aki mellett álltam) mégis egy dekoratív nőnek adta át a helyét. Aztán meg is probálta felszedni, de le lett koppintva, persze szép szavakkal. Magamban inkább jót nevettem ezen a szituáción.

De előttem mindig kinyitották az ajtót, illetve eloreengedtek, nem csapták az arcomra. De ha láttam is magam körül kevésbé dekoratív nőt, férfit, én nem láttam, hogy így viselkedtek volna vele, ahogyan te ecseteled, őszintén szólva meg is döbbentett, hogy ilyen van?

Oké, a szép nők nagyobb figyelmet kapnak, ez tény (ahogy egy jóképű férfi is), de ez nem azt jelenti, hogy a csúnyábbakra rávágnák az ajtót, vagy már ezért lefitymálóan néznének rá.

Igen, az általad említett hölgy a fullos kategória, ő biztos sokat tudna mesélni, kíváncsi lennék, ő hogy éli meg ezeket.

Viszont itt vagyok én, helló, aki nem fullos, de ilyen reakciókat mégse kaptam. Sőt, én sokszor azt vettem észre, hogy milyen segítőkészek az emberek minden ok nélkül. És mindig találtam magamnak partnert kapcsolatra, szexkapcsolatra. Volt párom anno bevallotta, hogy nem a külsőmmel fogtam meg, habár szerinte nincs benne semmi kivetnivaló (ezt azért hozzátette a rend kedvéért :D )


Ez egy jó téma lenne, de kevesen reagáltak szélsőségeken belül. Aki igen, az szuper jófej és köszi. :) örülök , hogy nekik átment, hogy a kérdésben miért általánosítottam. Mondjuk oda is írtam, de van aki észrevette, van aki nem.

Ahogy lehetne arról beszélni, milyenek a pénzéhes nők, erről is kellene, hogy milyenek a felszínes férfiak. És hogy a másik nem ezt hogy éli meg.


#58 neked pedig köszönöm a szép szavakat :)

okt. 16. 12:37
 58/67 anonim ***** válasza:
0%

61: Azért nagyon nem mindegy, mennyire "a nem szép nők táborát képviseled". Vannak ennek szintjei. Az, hogy "mindig találtam magamnak partnert kapcsolatra, szexkapcsolatra" kb. be is lövi a tiédet. Vesd össze az enyémmel: 33 vagyok, szűk 3 hét múlva 10 és fél ÉVE semmi.

Nyilván ha kb. átlagos vagy, akkor a reakciók is inkább semlegesek. Viszont minél inkább eltérsz lefelé az átlagtól, annál durvábbak, annál inkább úgy érzik, bármit megengedhetnek veled szemben. Nekem friss hétvégi példám is két férfitól és egy nőtől az ajtó rámbszás. Látásból ismerjük egymást mindegyikkel rövid ideje, sosem beszéltünk, tehát nem került napvilágra a "rettenetes" személyiségem. Tényleg annyit láthattak belőlem (is, mint azon a helyen sokakból) eddig, hogy állok vagy ülök tök semlegesen. Csak hát ugye a fejem kegyetlen ronda...

És ez csak egy sima hétköznapi viselkedés/bánásmód, itt még bejövésről-nem bejövésről (főleg a nő vonatkozásában) szó sem volt. Nyilván ott ez még látványosabban kiütközik.

okt. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim ***** válasza:
51%

#61

,,Ahogy lehetne arról beszélni, milyenek a pénzéhes nők, erről is kellene, hogy milyenek a felszínes férfiak. És hogy a másik nem ezt hogy éli meg."


Nem lenne rossz téma, ki lehetne vesézni hol is van a határ ahonnan pénzéhes egy nő, vagy felszínes egy férfi. Az is érdekes, hogy a másik nem hogyan éli meg. Bizonyos kor után már szerintem nem foglalkozunk a másik nem selejtjeivel, elég ha ki tudjuk szűrni őket és kizárni az életünkből.


A szép szavakat ne köszönd! :D Tény, hogy a ronda nőhöz képest üde színfolt vagy. Ő egy villámokat szóró viharfelhő ami csak pusztít, te pedig éltető napsugár vagy hozzá képest. Érdekes mennyire átjön néha írásban is. Ahogy az ő válaszait olvasom, elmegy a kedvem az élettől is, a tieidet viszont kellemes olvasni.

Ennyit számít, hogy valaki nézi-e az érem másik oldalát is, vagy pedig letagadja azt is, hogy lenne másik oldal!

okt. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 A kérdező kommentje:

#62 tehát akkor volt kapcsolatod 10 éve. Akkor legalább egy férfi nem tartott csúnyának. Megkérdezhetem (bár lehet már nem fogsz válaszolni), hogy annak miért lett vége?

Az, hogy mennyire vagyok, vagy nem vagyok szép, azt nem tudom, de nem is fogom most ecsetelni és bizonygatni, hogy de márpedig én nem vagyok szép. Ennek semmi értelme, valamint csak lehúznám magam.


Az, hogy rádcsapják az ajtót valóban undorító dolog, de nem lehet, hogy csak ők hárman kifejezetten bunkók? Mármint biztos azok, mert ha még a külsőd miatt is csinálták, normális ember ilyet nem tesz.

Egyébként rólad eszembe jutott egy kolléganőm. Senkinek nem köszönt, mindig a földet nézte, ha valaki megszolította, nehezére esett válaszolni is és folyton morcos képet vágott. Egyébként nem volt egy szép nő, de nem is tett azért, hogy mutatósabb legyen, és nem feltétlenül arra gondolok, hogy nem sminkelte magát. Gondoltam, hogy valami baja van, ezért külön köszöntem neki (mindig kimondtam a nevét is), meg ilyen small talk-ot kezdeményeztem vele. És akkor néha elkezdtünk beszélgetni. De annyira negatív volt, hogy lehozott az életről, ha beszéltem vele. Pl az egyik kollégám (férfi) VÉLETLENÜL nekiment a folyosón és a kávéját egy kicsit rálöttyintette a kolléganőm fehér ingére. Csak pár csepp volt, de azért elhiszem, hogy felidegesítette. A kollégám borzasztóan bánta, még azt is felajánlotta, hogy kifizeti az inget neki és tudom, hogy komolyan gondolta, de a kolléganőm csak morcosan csendben maradt. Aztán később nekem ecsetelte, hogy a férfiak ennyire tartják a nőket és hogy ezt a kollégám biztos nem tette volna meg egy olyan nővel, aki szép... Elhiszem, hogy felidegesítette a dolog kicsit, de ezt a messzemenő következtetést kicsit sokalltam, emlékszem hirtelen nem is tudtam, mit mondjak. Ez egy eset volt a sok közül, aztán már nem nagyon beszéltem vele, ha én nem köszöntem, ő sose köszönt nekem, aztán meguntam és aztán már csak elsétáltunk egymás mellett a folyosón. Biztos rólam is az volt a véleménye, hogy nagyon elszálltam magamtól és azért ignorálom. Hát, nem. Életkorodból adódóan te nem lehetsz ő, de ijesztő a hasonlóság. Egyébként én azt hittem, hogy húszas éveid elején jársz, nem tudom, miért.

Na, az előző történetben láthatod, nem sok szerepet kapott a nő külseje... Amikről te mesélsz, még egy általános vagy középiskolában esetleg megtörténhetnek, hiszen a gyerekek, a tinik borzasztó gonoszak tudnak lenni, de felnőtt embereknél ezt már nehéz elképzelni. Vagy csak én dolgoztam nagyon udvarias emberekkel :D mindenesetre nagyon sajnálom, hogy így el vagy keseredve én nagyon szívesen meghallgatnám a tapasztalataidat, az élettörténeted, mit hogyan éltél meg, főleg az utóbbi 10 évben.


#63 igen, egy idő utan azért már nem kell foglalkozni, csak azokkal, akik valami építőjellegűt tesznek hozzánk :) köszi

okt. 16. 23:23
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!