Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknak miért csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak miért csak a fullos, szolgalelkű nők jönnek be és utána miért tagadják le?

Figyelt kérdés

Annyi kérdés és kijelentés született arról, hogy csak (és kizárólag!!) pénzéhes nők léteznek, akik az autókra, meg a pasi pénztárcájára hajtanak. Ja persze a nagy pénisz, ami még elengedhetetlen minden nőnek ugye, azt mondják. Akkor most vegyük górcső alá a férfiakat.

Miért mondják azt hogy nem számít a smink, mikor csak a tökéletes arcú nők jönnek be nekik? Nekik miért csak a vékony nők jönnek be? Még a pókhasú férfiaknak is, akik életükben nem mozogtak, esetleg ha elsétaltak a kocsmáig.

Miért csak olyan kell nekik, akik az ágyban olyanok mint a kis szolgák, lesik a férfi kívánságait és csodálja, imádja őket, de saját véleményük kb nincs? Akik parancsszóra pucsítanak, hogy análba rakják őket aztán nyitott szájjal várják a torokszexet?


Miért mondják, hogy a belső is számít és nem szeretik a buta nőket, miközben ha fullos a nő, tök mindegy mennyire buta, és felszínes, akkor is rá vágynak, hogy ilyen feleségük legyen? Szerintem bevallhatnák, hogy valójában a szép és buta nők jönnek be nekik. A szép és okos nőknél kezdeményezni se mernek, mert tudják, hogy esélyük sincs.


Miért ilyenek a férfiak? (Ha már általánosítás, akkor legyen mindkét oldalon :))



okt. 15. 21:26
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem vedd be az esti gyógyszeredet!
okt. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
74%

Egyik se igaz általánoságba se a férfiakra se a nőkre.

Attól mer buta kérdések vannak minek még egy?

okt. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
74%

Csak az incelek írogatják itt, hogy minden nő pénzéhes... Ez itt az Incel Fórum, nem tudtad?


Mivel nincs nőjük és ez zavarja őket, ezért mindenféle hülyeséget kitalálnak róluk, hogy ettől jobban érezzék magukat. Nem kell vele foglalkozni, nincsenek olyan sokan.

okt. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
58%
Kérdező, pontosan ugyan azt csinálod most, mint amit az incelek szoktak. És ahogy ez náluk debil szokás, úgy nálad sem más.
okt. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
1%

4.

te is incel vagy meg mindenki aki a társkeresésbe ír ; ugyanis nincs társad az az incel vagy.

okt. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem a fullos és a szolgalelkű az oximoron. Mi uralkodunk, nem szolgálunk. Ja hogy valakinek az olcsó, mindenhol töltikézett, szoliban vagy dohányboltban dolgozó Dzsennifer a fullos a lakótelepen? Azt nem tudom hogy ő mennyire szolgál, de hogy a szép és gazdag nők semennyire sem, az biztos.
okt. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
40%
Pedig igaza van a kerdezonek, csak mi nők, ezeket nem irkaljuk ki, mi nem koveteljuk a ferfiak ujraelosztasat
okt. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
17%

8.

már miért is követelnél újra elosztást amikor ez a rendszer neked tökéletes?

okt. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
7%
Nem kell nekem sminkes nő,se nagyon vékony,nem érdekel az anál,lassan 40 éves szűz férfi vagyok
okt. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 A kérdező kommentje:
Na, többnyire olyan válaszokat kaptam, mint amire számítottam :) nem ért csalódás.
okt. 15. 21:56
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!