Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg olyan bunkóság lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan bunkóság lenne hogy elmondtam a visszautasításom okát hogy el van hízva?

Figyelt kérdés
tinderről randiztam egy nővel tök szép arca van egyébként de hát körülbelül olyan 80 kg tehát duci, nekem ez már a dagadt kategória, így randi végén mondtam hogy hát ez így nem fog működni köztünk, megkérdezte hogy mi a probléma velem....èn elmondtam hogy hát el vagy hízva és le kéne fogyni erre teljesen kiakadt
tegnap 19:50
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Nem.
tegnap 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
92%

"Nőtől illik ilyet kérdezni?"


Ha szerinted nem, akkor olyat sem illik neki mondani, hogy le kéne fogynia.

tegnap 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
77%

Nem védem a nőt, de a mi a fenének nem kérdezett rá a testalkatára vagy a súlyára és magasságára a kérdező még a tinderes ismerkedés alatt? Vagy kért volna egész alakos friss, filter nélküli képet róla találkozó előtt, hogy ne kelljen a találkozóba se energiát és időt fektetni egyik félnek sem.

A nő ugyanúgy hibás, ugyanis amikor én voltam fent ismetkedni, amellett, hogy egész alakos képem is volt fent, ott szerepelt a magasság/súly adatom a telt testalkat megjelölés mellett.

Élből elutasítottam azok randira hívását, akiknél szerepelt az adatlapjukon, hogy a vékony testalkatú nők a zsánerei. Ezt a kérdező is felírhatná, így nem húznák jobbra a teltebb nők.

tegnap 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
85%
Nem bunkóság elmondani, ha konkrétan rákérdezett, de a stílusod az. És nem védem a nőt, szerintem online ismerkedésnél alapnak kéne lennie az egész alakos fotónak. Teljesen felesleges a saját és más idejének a pazarlása. Ha valaki ezt nem teszi, vagy olyan képet tesz ki, amin rá sem ismerni, az készüljön fel az elutasításra. Elég sokat elárul ez az emberről. Ahogyan az is, ahogy elutasítunk valakit.
tegnap 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem azért, de Neked is máshogy esne, hogy: "kedvellek, de az igazat megvallva, a magasabb férfiak a zsánereim, mindig magasabb párom volt" mint a"hát eléggé alacsonyka vagy, nagyobbra kellett volna nőnöd"
tegnap 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Te biztos tökéletes vagy
tegnap 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
#26 vagy még direktebben: ronda vagy, el kéne menni a fogorvoshoz meg a bőrgyógyászhoz. Gáz a hajad, el kéne menni a fodrászhoz. Vézna/puhos vagy el kéne menne edzeni. Alacsony vagy, el kéne menned széttöretni a lábszárcsontod és megnyújttatni magad.
tegnap 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Az ilyen kérdésekre egyszerűen nem kell válaszolni. Nincs meg a kémia, kész.Neked hogy esett volna ez ellenkező esetben?
tegnap 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Nem bunkóság egyáltalán, bár az tény hogy lehet finomabban is közölni. Mondjuk ugyanaz lett volna az eredmény, szóval igazából mindegy.
tegnap 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Neki a testsúlyával vannak kihívásai, neked az érzelmi intelligenciáddal.
tegnap 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!