Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ha visszautasít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha visszautasít finoman a nő, akkor utána már nem vagytok kedvesek - érthető valahol, a nő ne barátkozzon veletek ugye?

Figyelt kérdés
Munkahelyen pl. Csak szimplán hagyjon békén, igaz? Nem kell több haver, ilyesmi.. Vágom??? :D :D

2018. szept. 3. 14:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Hagyjon békén.
2018. szept. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Semmi okom nincs rá, hogy ne legyek vele utána is kedves.
2018. szept. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%
Ja, hagyjon a francba, legjobb ha hozzám se szól.
2018. szept. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább arról van szó, hogy férfi és nő közti haverkodás csak akkor lehetséges (számomra), ha semmi kémia nincs és nem is volt.
2018. szept. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez személyiségtől függ

Biztos van aki utána bunkó paraszt lenne, én ugyanúgy kedves maradnék

2018. szept. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Mármint, úgy értem, ha alapból barátkozni akar csak, ha előtte volt egy elutasítás, attól még kedves lennék vele...
2018. szept. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Olyannal is tudtam ugyanúgy kedves lenni amikor felkeresett később aki mondhatni átvágott engem :)

Szerintem egy érettebb ember az normális, kedves tud maradni, még ha vissza is utasítják vagy megbántják

2018. szept. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Általában mindenkivel kedves vagyok, de Vele akkor se tudtam volna bunkó lenni, ha akartam volna.
2018. szept. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem is a bunkóság a lényeg itt, nem volt olyan bunkó, csak nyilván utána már nem udvarolt, így értem én.

Ez természetes. Azt nem tudom, hogy akarja-e, hogy barátkozzak vele ezek után, vagy nem akarja ilyenkor ezt egy férfi.

De gondolom eltérőek a válaszok.

Tényleg barátkozásról van szó. Összefutnunk muszáj, ez nem kérdés, de ha akarom, megerőltetem magam, és kikerülöm az ő kávészünetét, stb. stb. És nem kérdezem meg, hogy milyen volt X film, amit tudom, hogy megnézett a hétvégén.


Ebben vagyok tanácstalan, mert én az elutasítás után is folytattam ezt a barátságos viselkedést, és egy ideig úgy láttam vevő rá, aztán pedig egy kis idő után úgy, hogy mégsem.


De kösz a válaszokat, igen, sokfélék, hisz mi is sokfélék vagyunk.

2018. szept. 3. 14:46
 10/13 anonim ***** válasza:
50%

A munkatársam a szeretőm volt fél évig. Egy másik pasi miatt elhagyott. Megbeszéltük, azóta is jó a viszony köztünk, napi szinten beszélgetünk mindenről, az új pasijával kapcsolatban is bizonyos dogokról.

Semmi nem tart örökké, így semmi okom hogy haragudjak rá. A másik pasi valamiért jobban megfogta mint én.

Tudni kell emelt fővel veszteni.

2018. szept. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!