Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg olyan bunkóság lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan bunkóság lenne hogy elmondtam a visszautasításom okát hogy el van hízva?

Figyelt kérdés
tinderről randiztam egy nővel tök szép arca van egyébként de hát körülbelül olyan 80 kg tehát duci, nekem ez már a dagadt kategória, így randi végén mondtam hogy hát ez így nem fog működni köztünk, megkérdezte hogy mi a probléma velem....èn elmondtam hogy hát el vagy hízva és le kéne fogyni erre teljesen kiakadt
ma 19:50
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
78%
Nem bunkóság, habár lehet ezt bunkó módon, meg finomabban tálalni.
ma 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
91%
Szerencsésebb lett volna max. annyit mondani, hogy vékonyabb alkatúakat kedvelsz.
ma 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
2. De hát el volt hízva
ma 19:52
 4/30 anonim ***** válasza:
88%

3. Abból is értette volna, hogy mi a gond! Hogy le kéne fogynia már teljesen felesleges megjegyzés.

2.

ma 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
91%
Nem azt kellett volna mondani hogy "eeevagy hízva le kéne fogyni" (mégis mit képzelsz magadról hogy megmondd neki mit kéne tennie, főleg ilyen bunkón) hanem hogy köszönöm a találkozót de azt hiszem nem szeretném folytatni.
ma 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
5. De kérdezte az okát hogy hazudjak?
ma 19:55
 7/30 anonim ***** válasza:
75%
A bunkóság az, hogy ezt így kellett elmondani. Miért nem kérdezted meg a tinderen, hogy hány kiló? Így felesleges volt randira is hívni, ha tudod, hogy nem felel meg neked az alkata.
ma 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
7. Nőtől illik ilyet kérdezni?
ma 19:58
 9/30 anonim ***** válasza:
83%
Akkor mondd meg hogy a fotód alapján ahol nagyon tetszett az arcod vékonyabbnak gondoltalak és nekem ők jönnek be, de olyat csak egy igazi sudribunkó vakkant oda hogy "le kéne fogyni". Nem igaz hogy nem vágod. Ennyire EQ nuku vagy?
ma 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
39%
A súlyának emlegetése a nőknél tipikusan hisztérikus reakciót vált ki a nőkből, bármilyen finoman is tálalja valaki. Én is mondtam már valakinek, hogy nem pont úgy néz ki mint a képen, és váltig állította, hogy ő átlagos testalkatú, pedig nagyon nem.
ma 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!