Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg olyan bunkóság lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan bunkóság lenne hogy elmondtam a visszautasításom okát hogy el van hízva?

Figyelt kérdés
tinderről randiztam egy nővel tök szép arca van egyébként de hát körülbelül olyan 80 kg tehát duci, nekem ez már a dagadt kategória, így randi végén mondtam hogy hát ez így nem fog működni köztünk, megkérdezte hogy mi a probléma velem....èn elmondtam hogy hát el vagy hízva és le kéne fogyni erre teljesen kiakadt
tegnap 19:50
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
9. De hát tényleg le kell fogynia most miért nem lehet az igazságot elmondani?
tegnap 20:00
 12/30 anonim ***** válasza:
81%

3

Igen, de attil még nem kell parasztnak lenni, hanem csak annyit mondani, hogy a vékonyabb lányokat szeretem.

tegnap 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
77%
#11 mert nem vagy te senkije hogy ezt megmondhasd neki. Egy elsőrandis senki vagy. Neked nem tetszik, oké, akkor tipli. De semmi jogod nincs arra hogy utasítsd hogy a te ízlésed mentén min kéne változtatnia magán. Még egyszer: senkije se vagy.
tegnap 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
13. Ez senki is megmondhatja a másiknak hogy kösse be a biztonsági övet egy idegennek vagy tegye le a cigit vagy fogyjon le az egészsége érdekében
tegnap 20:07
 15/30 anonim ***** válasza:
42%

12.


akkor is ugyanúgy megsértődött volna azt kellett volna mondani kérdező hogy nem jön be

tegnap 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
76%

#14 nem, nem mondhatod meg. Hacsak nem az orvosa vagy. Vagy KÖZELI családtagja vagy barátja.

A biztonsági övet megmondhatod ha az utasod. Máskülönben nem a te dolgod.

tegnap 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
70%
Igen, paraszt voltál. Normálisan nem tudsz fogalmazni?
tegnap 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
90%
Kérdezte az okát, szerintem oké is lett volna, hogy az igazat mondod, csak ne ilyen stílusba.
tegnap 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
4%
Nem tudom mit véditek ezt a nőt? Bezzeg ha ő utasítja el a pasit akármilyen ok miatt, akkor ezt tűrje el szó nélkül, a nők is igen bunkók tudnak lenni mikor visszautasítanak valakit.
tegnap 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező! Mondhatod egy randi végén azt valakinek, hogy nem érzed a kémiát, vagy ne haragudjon, de te a vékonyabb lányokra buksz. De amikor azt kérdezi, hogy miért nem érdekel téged, nem azt kéri, hogy adj neki életvezetési tanácsokat!


Ha azt kérdezi, miért nem érdekled, és te ebben kardoskodtál, hogy dehát megkérdezte, akkor arra válaszolj, hogy miért nem, tapintatosan, nem arra, hogy mit kellene csinálnia. Nem, nem KELL lefogyni. Azt csinál, amit akar, van akinek meg úgy vonzó egy nő, ahogy ő épp van. És meg is halhat a túlsúlyában, az ő döntése, de semmi se KELL.

tegnap 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!