Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van a kedves visszautasításnak?

Figyelt kérdés
Tegnap írt egy pasi, hogy szeretne ismerkedni, meg, hogy nemsokára odaköltözik a városba ahol lakom, ezért majd találkozhatnánk. Megírtam neki kedvesen, tapintatosan, hogy nem keresek senkit, de ha segítségre van szüksége, szóljon. Látta, de nem válaszol. Ennek akkor mi értelme van? Elég lett volna annyi, hogy 'rendben' 'kösz hogy szóltál', de miért csodálkoznak a pasik ha inkább nem válaszolunk, ha a kedves elutasítás meg sz*rba van véve? :D

2016. márc. 25. 22:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
az az értelme, hogy megértette.
2016. márc. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Ez van,az emberek egy része paraszt és nem képes visszaírni egy betűt sem.Ilyen világot élünk,ehhez bizony hozzá kell szokni.
2016. márc. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
5%

Miért izgat?

Nem értem.

2016. márc. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Ne foglalkozz vele, te normálisan válaszoltál, az, hogy nem ír vissza az róla alkot képet benned.
2016. márc. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Ettől leszel különb nála.Kell ennél több értelem?
2016. márc. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
14%
Az igazságot mmond neki: "ronda vagy, lúzr vagy, csóró vagy, túl jó vagyok hozzád képest, nekem te kevés vagy"
2016. márc. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%

én pont arról panaszkodtam itt hogy nem válaszolnak a lányok. te válaszoltál, de a válaszod lényege mézesen-mázasan az volt hogy "kopj le"

ő csak szót fogadott, ha újra rád írt volna akkor meg nyomulós gyökér lenne

2016. márc. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd,talált más csajt,akinél bepróbálkozhat
2016. márc. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem bántod meg, és nem alázod porrá a másikat
2016. márc. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%

"Megírtam neki...ha segítségre van szüksége, szóljon. "


Mivel nincsen szüksége a segítségedre, ezért NEM SZÓLT!


Amúgy szerintem neked az a legnagyobb bajod, hogy a pasi hamar letett rólad, pedig te cselesen úgy "utasítottad el", hogy azért meglebegtetted a találkozás lehetőségét is "segítség" címszó alatt. Csak ő nem vette a lapot.


Tanulság: legközelebb majd ne rébuszokban beszéljél, ha ismerkedni akarsz!

2016. márc. 26. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!