Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van a kedves visszautasításnak?

Figyelt kérdés
Tegnap írt egy pasi, hogy szeretne ismerkedni, meg, hogy nemsokára odaköltözik a városba ahol lakom, ezért majd találkozhatnánk. Megírtam neki kedvesen, tapintatosan, hogy nem keresek senkit, de ha segítségre van szüksége, szóljon. Látta, de nem válaszol. Ennek akkor mi értelme van? Elég lett volna annyi, hogy 'rendben' 'kösz hogy szóltál', de miért csodálkoznak a pasik ha inkább nem válaszolunk, ha a kedves elutasítás meg sz*rba van véve? :D

2016. márc. 25. 22:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
25%
Mégis miben tudnál segíteni? Felviszed vele a hűtőt a harmadikra? Vagy megmutatod neki hogy hol a CBA? Bár azt sem tudom hogy minek írt rád? Ismert talán előtte? Mindenkire ráírt aki a városban lakott? De eleve mi ez a szöveg hogy nem keresel senkit? Ki kérdezte hogy keresel-e valakit?
2016. márc. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
57%
progressziv utazó és 10es válaszát nézzétek. szerintem tul is van tárgyalva a dolog.
2016. márc. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!