Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan bízhatnék a pasikban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bízhatnék a pasikban azok után, hogy egy normálisabb is ezt tette velem?

Figyelt kérdés
Teljesen odaadó voltam a kapcsolatban. Szinte semmilyen hibát nem követtem el. Nem hisztiztem, nem elégedetlenkedtem, és mindenben támogattam Őt. A párom nem volt olyan bántalmazó és egoista mint az átlag férfi hanem 5 évig teljesen jól működött minden... Mígnem egyszer csak indoklás nélkül szakított, hogy ő már nem szeretne velem együtt lenni. Semmi előzmény,magyarázat, felelősség. Csak vége. A szakítás után nem tudtam érzelmileg gyógyulni mert nem értettem mi rosszat tettem. Próbáltam kideríteni de nem mondott nekem semmit. Kétségbe esésemben a barátaitól is próbáltam kérdezni és erre bukott ki a szög a zsákból: elkezdett velem ordibálni már telefonon hogy képzeljem, én egy idióta, unalmas, beképzelt liba vagyok és ezért szakított és most már takarodjak végre az életéből. Szóval még egy normálisnak tűnő férfinak is előjött az az arca hogy üvölt a nővel és szavakkal lekicsinyli és direkt nőre való sértést szed elő "liba". A barátnőimnek ezeknél még rosszabb élményeik vannak. Ütés, megcsalás, cselédnek nézés, ilyenekre gondolok. Ezek tudtában hogyan keressek mégis társat?

tegnap 17:28
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

30

Nem. Nekem is rohadt nagy red flag.

tegnap 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%

#30

Dehogy... Elnézést, hogy ezt kihagytam az 1-es és 12-es válaszomból. Valóban ez is red flag, de ez már csak a jéghegy csúcsa... Az egész nő egy két lábon járó red flag, meg a másik, itt pasikat szidó hölgy is az.

Már elnézést mindkettőtöktől, de azok vagytok. :D

tegnap 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Valószínűleg az az 5 év sem volt jó,csak neked. Neki biztosan nem,ha szakított. Én nem akarlak bántani,mint a többiek,mert simán lehet,hogy tényleg jó barátnő voltál,csak most dühödben kifordultál magadból,ami valahol érthető,de ne zaklasd az exed.

Sokan nem mernek lépni egy biztonságos, habár rossz kapcsolatból,mert nem akarnak egyedül lenni . Valószínűleg az édes is így volt ezzel,elúszkált a pocsojában,de többre vágyott volna. Ami nem feltétlen a te hibád,nem passzoltatok.

Viszont nekem a reakciójából és a hirtelen dobbantásból úgy jön le,hogy valószínűleg egy másik nő miatt lépett le ilyen hirtelen. Ezért a hirtelen 180 fokos fordulat. Sajnálom, legtöbbünk átél sajnos hasonlót. Fáj,de majd lesz jobb is.

tegnap 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Símán csak nem akar már veled lenni.

Miért nem lehet ezt megérteni?

Ha ezt férfi írta volna ki, itt nyígna minden nő, hogy miért nem érti meg, hogy ideje továbblépni.

tegnap 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!