Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan bízhatnék a pasikban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bízhatnék a pasikban azok után, hogy egy normálisabb is ezt tette velem?

Figyelt kérdés
Teljesen odaadó voltam a kapcsolatban. Szinte semmilyen hibát nem követtem el. Nem hisztiztem, nem elégedetlenkedtem, és mindenben támogattam Őt. A párom nem volt olyan bántalmazó és egoista mint az átlag férfi hanem 5 évig teljesen jól működött minden... Mígnem egyszer csak indoklás nélkül szakított, hogy ő már nem szeretne velem együtt lenni. Semmi előzmény,magyarázat, felelősség. Csak vége. A szakítás után nem tudtam érzelmileg gyógyulni mert nem értettem mi rosszat tettem. Próbáltam kideríteni de nem mondott nekem semmit. Kétségbe esésemben a barátaitól is próbáltam kérdezni és erre bukott ki a szög a zsákból: elkezdett velem ordibálni már telefonon hogy képzeljem, én egy idióta, unalmas, beképzelt liba vagyok és ezért szakított és most már takarodjak végre az életéből. Szóval még egy normálisnak tűnő férfinak is előjött az az arca hogy üvölt a nővel és szavakkal lekicsinyli és direkt nőre való sértést szed elő "liba". A barátnőimnek ezeknél még rosszabb élményeik vannak. Ütés, megcsalás, cselédnek nézés, ilyenekre gondolok. Ezek tudtában hogyan keressek mégis társat?

ma 17:28
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
42%

Ne bízz meg a pasikban!


36/F

ma 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
54%
Lol 13-as ... szerintem mindenki nevében kijelenthetem, hogy mindenkinek jobb lesz, ha egyedül maradsz :D toxic af
ma 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
29%

Igaza van a 21-esnek! Ezek a pasik megbízhatatlanok! Fúúúj pasik, fúúúj!


30/F

ma 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
46%
Még mindig várom a választ, hogy egész pontosan mi szükségünk lenne nőre, ami fordítva nem állja meg a helyét. :)
ma 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Sokan nem értik, miért vagyok egyedül màsfél éve... pontosan ezért.

Mikor pedig pont megérintene valaki,mindig jön a hideg zuhany.

Szép vagy,csinos vagy,rendes vagy-de...a mondat végén mindig ott van az a qrva de!!!...


Nekem ez nem hiànyzik.

Most is taknyom-nyàlam egybefolyik,mert olyan szekér utàn futok ismét,ami nem vesz fel,a hülye negyven éves,vén fejemmel.Komolyam mondom,besz..ràs!!!🤣🤣🤣🤣

ma 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség itt hisztizni, ki kell menni a boltba, aztán hátha valakivel ugyanazt az almát fogjátok meg a gyümölcspulton.
ma 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
47%
Nyilván, esetleg nekem tolja a bevàsàrlókocsit és a romantikus zene alatt pont elfelejtem azt a jóképű,magas pasit, akivel eszméletlenül szexeltünk a múltkor...jah, nem...🤣🤣🤣🤣
ma 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Tisztázd magadban, hogy mire vágysz, mi az, amiből nem szeretnél engedni, illetve gyakorolj önkritikát!


Szerintem a volt barátod jellemtelenül viselkedett, kommunikálhatott volna nyíltabban korábban is, mert a leírtak alapján villámcsapásként ért a szakítás.

ma 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
0%
Hát, szerintem 5 év után egyszer jobban tudtál valamit, vagy volt egy sikerélményed míg neki nem, és összetört a kis lelke. Az az agresszió erre utal. Jobb rögtön az elején szembesíteni kényesebb helyzetekkel, és össze se jönni az ilyenekkel.
ma 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül nekem red flag, hogy a kérdező szakítás után sem hagyta békén az exét, sem annak az ismerőseit? Nem akarlak bántani kérdező, de ilyet nem csinálunk. Nem zaklatunk másokat. Persze, illene indokot adnia, pláne ennyi idő után, ha kérdezed, de el kell sajnos fogadni azt is, ha ezt nem teszi. Lehet, hogy szimplán elmúltak az érzelmei, és nincs semmi egyéb, mély, világmegváltó magyarázat. Tombolj, ventillálj barátaidnak, családodnak, ha kell, és van rá lehetőséged, keress fel egy pszichológust.
ma 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!